منو سایت

Ghost of Tsushima حدود 10 میلیون نسخه فروخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ghost of Tsushima حدود 10 میلیون نسخه فروخت

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Sucker Punch آمارهای مختلفی از بازی Ghost of Tsushima به مناسبت دو سالگی آن منتشر کرده است. بر این اساس فروش بازی Ghost of Tsushima حدود 10 میلیون نسخه است.

بازی Ghost of Tsushima یکی از معروف ترین آثار انحصاری پلتفرم پلی استیشن می باشد که در سال های 2020 و 2021 بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شده است.بازی Ghost of Tsushima که عملکرد موفقی در عرصه مبارزات دارد. ، کارگردانی هنری و جلوه های بصری، داستان حمله مغول ها به ژاپن و تلاش های سامورایی به نام جین ساکای برای محافظت از جزیره تسوشیما را روایت می کند.

به عنوان خالق Ghost of Tsushima، Soccer Pange این هفته دو سالگی خود را جشن می گیرد. به همین مناسبت آمارهای مختلفی از عملکرد بازی منتشر شد. طبق گفته استودیوی ساکر پانچ، Ghost of Tsushima 9.73 میلیون نسخه فروخته است که در مقایسه با آمار گزارش شده در اوایل سال جاری، 1.73 میلیون نسخه افزایش داشته است.

آمار ارائه شده توسط استودیوی Soccer Pange تنها به فروش بازی Ghost of Tsushima ختم نشد، ارقام جالب دیگری نیز با مردم به اشتراک گذاشته شد. بر اساس این توییت، ۷۸ میلیون عکس با استفاده از حالت عکس Ghost of Tsushima گرفته شده است. بازیکنان همچنین 75.18 میلیون روباه را نوازش کرده اند، 91.4 ماموریت را در حالت Legends انجام داده اند، 6437.4 سال را روی اسب گذرانده اند و از 94.76 میلیون انسن (چشمه های آب گرم) بازدید کرده اند. لازم به ذکر است که در دو سال حضور Ghost of Tsushima، بازیکنان 998.5 میلیون Standoff و 540.8 میلیون دوئل بازی کرده اند.

فیلم Ghost of Tsushima در حال فیلمبرداری است

با توجه به موفقیت های متنوع و متعدد بازی Ghost of Tsushima، جای تعجب نیست که استودیو Sucker Punch دنباله ای برای این اثر بسازد. اگرچه Ghost of Tsushima 2 به طور رسمی معرفی نشده است، اما آگهی های شغلی برای چندین موقعیت نشان می دهد که Soccer Punch به دنبال توسعه این بازی است. به طور مشخص، Ghost of Tsushima به دنبال استخدام یک طراح مبارزات برای کار بر روی یک بازی جهان باز با تمرکز بر مبارزات نزدیک و مخفی کاری است. در کنار احتمال Ghost of Tsushima 2، سونی در حال ساخت اقتباس سینمایی از Ghost of Tsushima است.

بازی Ghost of Tsushima در تاریخ 17 جولای 2020 (27 ژوئیه 2019) بر روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد. حدود یک سال بعد، Sucker Punch یک Director’s Cut با ویژگی هایی از جمله بسته الحاقی جزیره Ikki برای نسل هشتم و نهم منتشر کرد. کنسول های پلی استیشن کاربران کنسول پلی استیشن 5 می توانند از مزایایی مانند بازخورد لمسی، تریگرهای تطبیقی، صدای سه بعدی، زمان بارگذاری کوتاه تر و وضوح دینامیک 4K بهره مند شوند.

نظر شما در مورد فروش Ghost of Tsushima چیست؟ آیا این اثر را روی کنسول خود تجربه کرده اید؟ به نظر شما آینده Ghost of Tsushima چگونه خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt