منو سایت

Genshin Impact World Quest – The Chasm Delvers Guide

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Genshin Impact World Quest - The Chasm Delvers Guide

Chasm Genshin Impact یک خط جستجوی طولانی در سراسر جهان به نام The Chasm Delvers دارد. تکمیل سه قسمت اول The Chasm Delvers برای عبور از Archon Quest که در Archon Quest – Requiem of The Echoing Depths Guide بررسی کردیم، ضروری است. این راهنما دو قسمت آخر The Chasm Delvers: Perils in The Dark و Wherefore Did the Spiritstone Descend را پوشش می دهد. هر دو کوئست شامل پازل و نبردی با گونه‌ای از جدیدترین باس، Ruin Serpent هستند.

The Chasm Delvers: Dangers in the Dark

نزدیک گل پایین بروید و با کمک کمک Lumenstone خود آن را پاک کنید. سیاهه باز Fatuus شما را راهنمایی می کند تا دو ناقوس را در خرابه های شمالی و جنوبی فعال کنید.

در حال پخش: تریلر نمایشی Genshin Impact Kamisato Ayato برای این شخصیت

محل ناقوس شمالی و جنوبی
محل ناقوس شمالی و جنوبی

خرابه های شمالی

  • قفل این زنگ را به راحتی می توان به اصطلاح باز کرد. به بالای سازه نشان داده شده در نقشه خود صعود کنید. سپس چهار بنای تاریخی پوشیده از لجن سیاه و ناقوس بین دو مشعل را خواهید دید. هر بنای تاریخی را با کمک خود پاک کنید و دشمنانی را که در اینجا ظاهر می شوند شکست دهید. هنگامی که قفل هر چهار بنای تاریخی را باز کنید، دوباره قفل خواهند شد. Shadowy Husk ظاهر خواهد شد. او را بکشید و سپس زنگ آزاد خواهد شد. با سلاح خود زنگ را بزنید تا به صدا درآید.

خرابه های جنوبی:

  • به خرابه های مشخص شده در نقشه خود صعود کنید تا زمانی که با یک سطح با دو Seelies روبرو شوید. قبل از اینکه بتوانید زنگ را به صدا درآورید، باید معما را در اینجا با Seelies حل کنید. اگر Seelies را لمس کنید، آنها یک فاصله مشخص حرکت می کنند. توجه کنید که یکی از Seelie در جهت عقربه های ساعت و دیگری در خلاف جهت عقربه های ساعت حرکت می کند.
  • برای حل پازل، باید همه توتم ها را به یکباره روشن کنید. ابتدا مخاط را از هر توتم پاک کنید. آنها اکنون می توانند توسط Seelies یا Lumenstone Adjuvant شما برجسته شوند. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که Seelies را یکی یکی لمس کنید و آنها را در دو توتم مجزا متوقف کنید. در سوم پارک کنید. از آنجایی که توتم چهارم به طور خودکار مشتعل می شود (توتم را دوباره بارگیری کنید تا روشن شود) – این معما را حل می کند.

به بالای ویرانه ها صعود کنید و سیلی شناور جدیدی را خواهید دید. تعامل با Seelie باعث می شود که دروازه زیر باز شود. پایین بروید، مخاط را پاک کنید و با Ruin Grader مبارزه کنید. وقتی کارتان تمام شد، به سمت خرابه ها برگردید و زنگ را به صدا درآورید.

خرابه های جنوبی قبل از باز شدن پازل Seelie
خرابه های جنوبی قبل از باز شدن پازل Seelie

وقتی کارتان تمام شد، با یک Electro and Pyro Abyss Lector به نام‌های Agnarr و Egill روبرو خواهید شد. وجود کریو و هیدرو در تیم به شما کمک می کند تا هر دو استاد را سریعتر بکشید. پس از شکست دادن آنها، مکعب کنجکاوی افتاده را بردارید.

چرا سنگ روح نازل شد؟

از مسیر پایین بروید و به منطقه استون هالز برسید. پنج سنگ صورتی را با Lumenstone بارگیری کنید. هر یک از سنگ های صورتی با مخاط بنفش پوشیده شده است و در هر مکان باید با دو تا سه دشمن مبارزه کنید. سنگ ها از شما می خواهند که برای شارژ مجدد در کنار آنها بمانید. اگر آب Lumenstone Adjuvant تمام شود، «ایستگاه‌های شارژ» زیادی در نزدیکی سنگ‌های صورتی پراکنده هستند.

هنگامی که چهار سنگ صورتی دوباره شارژ می شوند، عرصه زیر کریستال با گونه ای از Ruin Serpent پر می شود – رئیس عادی جدید در The Chasm. لطفاً راهنمای جداگانه ما را در مورد نحوه شکست دادن رئیس مشاهده کنید.

نبرد با کرم هفتاد در پایان ماموریت.
نبرد با کرم هفتاد در پایان ماموریت.

این خط ماموریت The Chasm Delvers را تکمیل می کند. Yelan، یک پنج ستاره آینده، به طور شگفت انگیزی به عنوان یک ظاهر اپیزودیک در پایان ظاهر می شود. احتمالاً خواهیم دید که چگونه رئیس Ruin Serpent مطالب مربوط به مواد Ascension خود را منتشر می کند. و در نهایت – فراموش نکنید که صندوقچه لوکس واقع در بالای کریستال بزرگ، اکنون اصلاح شده را بردارید!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.