منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Genshin Impact Update 2.7 یک رویداد جدید و یک شخصیت پنج ستاره را به ارمغان می آورد

Genshin Impact Update 2.7 یک رویداد جدید و یک شخصیت پنج ستاره را به ارمغان می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Genshin Impact Update 2.7 یک رویداد جدید و یک شخصیت پنج ستاره را به ارمغان می آورد

Genshin Impact Update 2.7 یک رویداد جدید و یک شخصیت پنج ستاره را به ارمغان می آورد

پس از کاهش سرعت، Genshin Impact Update 2.7 اکنون بر روی تمامی پلتفرم‌ها به صورت زنده در دسترس است و ماموریت‌های داستانی جدید و شخصیت پنج ستاره جدید Yelan را اضافه می‌کند.

اگرچه تاریخ انتشار اولیه هرگز اعلام نشد، در آوریل Genshin Impact Update 2.7 برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. به روز رسانی در حال حاضر اینجاست و شخصیت ها، بنرها و ماموریت های داستانی جدید را به همراه دارد. شخصیت پنج ستاره جدید “دره ارکیده” Yelan، کاربر پنج ستاره Hydro Bow است.

در حال پخش: تریلر خلاصه ای از شخصیت های Genshin Impact Yelan

مهارت اصلی Yelan Lingering Lifeline است که خطی را راه اندازی می کند که Yelan به سرعت آن را دنبال می کند و در طول مسیر به دشمنان ضربه می زند. هنگامی که حرکت آن به پایان می رسد، خط نجات همراه با دشمنان مشخص شده در مسیر منفجر می شود و بر اساس حداکثر HP خود باعث آسیب آبی می شود. انفجار خود به خود Yelan، Depth-Clarion Dice، آسیب آبی را به یک منطقه بزرگ وارد کرد و Exquisite Throw را ایجاد کرد، که در هنگام انجام حملات بزرگ، آسیب بیشتری وارد کرد. Yelan در بنر رویداد برای قهرمانان برای سه هفته آینده موجود است.

این به روز رسانی همچنین قهرمان چهار ستاره الکتریکی، کوکی شینوبو را اضافه می کند که در رویداد بعدی با یک بنر در دسترس خواهد بود. راه اندازی به روز رسانی 2.7 همچنین نشان دهنده آغاز رویداد Perilous Trail است، جایی که بازیکنان باید به Abyss رفته و اعماق مرموز را کشف کنند و جوایز رایگان مختلفی را دریافت کنند. این به روز رسانی همچنین شامل تلاش داستانی جدید، Archon Quest Interlude Chapter: Act II – “Perilous Trail” و همچنین Act I از جستجوی داستان Yelan است.

راهنمای Genshin Impact Hero و راهنمای جستجوی کوه‌های هزاره را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.