منو سایت

Genshin Impact نسخه 2.7 آپدیت و پخش زنده به تاخیر افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Genshin Impact نسخه 2.7 آپدیت و پخش زنده به تاخیر افتاد

Genshin Impact نسخه 2.7 آپدیت و پخش زنده به تاخیر افتاد

توسعه دهنده miHoYo تأیید کرد که به روز رسانی Genshin Impact 2.7 دیرتر از زمان برنامه ریزی اولیه ارائه می شود. این استودیو در فیس بوک فاش کرد که پخش زنده نسخه 2.7 – که تاریخ انتشار به روز رسانی را نشان می دهد – “موقتا” به تعویق افتاده است. برای کاهش ضربه، miHoYo چند والپیپر گوشی جدید را معرفی کرده است که طرفداران می توانند دانلود کنند.

خبر نسخه تاخیری در توییتر در این پلتفرم نیز تایید شد. “با توجه به پیشرفت پروژه، به روز رسانی به نسخه 2.7 به تعویق خواهد افتاد.” توییت را می خواند. “برای اطلاعات دقیق در مورد تاریخ به روز رسانی جدید، برنامه تنظیم محتوا و جبران خسارت، لطفاً منتظر اطلاعیه های آینده باشید.”

در حال پخش: Genshin Impact Tsubaki در تریلر ذوب برف

جزئیات محتوای جدید نیز کمیاب است، اگرچه طرفداران انتظار دارند دو شخصیت جدید در آن ظاهر شوند. پیش از این، MiHoYo از ورود Yelan، یک کارمند دولتی در وزارت انرژی آبی اینازوما، و Kuki Shinobu، یک نینجا ولتاژ بالا و معاون فرمانده باند آراتاکی، آزرده شد.

هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن در Genshin Impact وجود دارد، و اگر به دنبال راهنما هستید، می‌توانید ویژگی‌های ما را در ماموریت Chasm World Millennial Mountains، راهنمای رئیس Serpent خرابه و وظیفه Chasm Delvers بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.