منو سایت

Genshin Impact: توانایی ها، مصنوعات و راهنمای تیم Kamisato Ayato

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Genshin Impact: توانایی ها، مصنوعات و راهنمای تیم Kamisato Ayato

کامیساتو آیاتو، کمیسر یاشیرو و برادر آیاکا، اکنون در Genshin Impact حضور دارد. هيدرو و شمشير حاكم، آسيب آياتو عطسه نيست. محل تجمع آن در هدف آسیب (در مقایسه با هو تائو و آیاکا) در حال حاضر ناشناخته است، اما می تواند به راحتی به مرکز تیم انجماد شما تبدیل شود. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد توانایی ها، مصنوعات و موارد دیگر کامیساتو آیاتو بدانید.

توانایی ها

حمله عادی (هنر کامیساتو: ماروباشی)

 • حداکثر 5 ضربه سریع انجام دهید.

مهارت ابتدایی (هنر کامیساتو: کیوکا)

 • که در tl؛ نسخه dr زیرا توضیحات رسمی بسیار طولانی است:
  • آیاتو یک توهم آبکی به جا می گذارد که اگر دشمنان در نزدیکی باشند منفجر می شود و به AoE Hydro آسیب وارد می کند.
  • این مهارت Kyouka همچنین حملات عادی خود را به آسیب AoE Hydro تبدیل می کند. همچنین اثری به نام اثر Namisen (حداکثر چهار پشته) دریافت می‌کند که آسیب آن را بر اساس حداکثر HP فعلی آن افزایش می‌دهد.
 • که در توضیحات کامل از Mihoyo:
  • کامیساتو آیاتو تغییر موضع داده و وارد ایالت تاکیمگوری کانکا می شود.
   پس از این تغییر، او توهم آبکی را در جای اصلی خود رها می کند. هنگامی که توهم آب شکل گرفت، اگر مخالفان در نزدیکی باشند یا پس از اتمام مدت آن، با استفاده از AoE Hydro dmg منفجر می شود.
  • Takimeguri Kanka: در این حالت، Kamisato Ayato با استفاده از Shunsuiken خود در حملات کورکورانه سریع شرکت می کند و باعث می شود که آسیب های ناشی از حملات عادی خود به AoE Hydro dmg تبدیل شود. این قابل بازگشت نیست. همچنین دارای خواص زیر است:
  • هنگامی که حمله Shunsuiken به حریف برخورد می کند، به Ayato افکت Namisen می دهد و آسیب وارد شده توسط Shunsuiken را بر اساس حداکثر HP فعلی آیاتو افزایش می دهد. حداکثر تعداد اولیه پشته های Namisen چهار است و هر 0.1 ثانیه یک پشته را می توان از طریق Shunsuiken به دست آورد. زمانی که تاکیگوری کانکا تمام شد، این اثر از بین خواهد رفت.
  • مقاومت کامیساتو آیاتو در برابر شکستگی افزایش یافته است.
  • حملات شارژ شده یا جذبی قابل استفاده نیستند.
  • تاکیمه گوری کانکا با خروج آیاتو از زمین پاک خواهد شد. استفاده مجدد از Kyouka در حالی که قادر است وضعیت موجود را بازنشانی و جایگزین می کند.

انفجار عنصر (هنر کامیساتو: سوئیو)

 • تا زمانی که این فضا وجود دارد، Bloomwater Blades دائماً باران می‌بارد و به حریفان درون AoE خود حمله می‌کند و آسیب‌های آبی وارد می‌کند و آسیب طبیعی ناشی از حمله به شخصیت‌های موجود در آن‌ها را افزایش می‌دهد.

1st Passive Ascension (هنر کامیساتو: ماین وو ماتویشی کیوتاکی):

 • هنگامی که Kyouka فعال شد، آیاتو به طور خودکار دو پشته Namisen را دریافت می کند.
 • هنگامی که توهم آب منفجر می شود، آیاتو حداکثر تعداد ممکن از پشته های Namisen را برنده می شود.

4th Ascension Passive (هنر کامیساتو: Michiyuku Hagetsu):

 • اگر آیاتو روی زمین نباشد و انرژی اش کمتر از 40 باشد، در هر ثانیه دو انرژی برای خودش بازسازی می کند.

آمار اولیه و مبانی مصنوعات

در اینجا نکاتی برای ساخت Ayato به عنوان DPS وجود دارد.

در حال پخش: تریلر خلاصه ای از شخصیت های Genshin Impact Kamisato Ayato

ساخت ATK، Crit و Crit Dmg% برای هر DPS مهم است. قانون اساسی دریافت 70% ATK، 50% min crit و حداقل 100% crit است. نسبت ایده آل بین Crit٪ و Crit Dmg٪ 1: 2 است. در حفظ نسبت، اسلحه ها و آمار اولیه برای درصد و آسیب بحرانی قهرمان فردی باید در نظر گرفته شود. (اعتبار کامل به Genshin Resources و NGA برای کامپایل و انجام تست خروجی آسیب بهینه.)

علاوه بر ATK، Crit و Crit Dmg% در substats، تولید زیر استات HP نیز بد نیست. آسیب به Ayato از Namisen در حداکثر HP آن انباشته می شود. با توجه به تمام این اطلاعات، در اینجا تنظیمات توصیه شده برای مصنوع وجود دارد.

مصنوعات

آمار اولیه پیشنهادی

پایه های پیشنهادی

گل

HP (در اینجا انتخابی وجود ندارد – تمام مصنوعات گل ویژگی های اصلی HP هستند)

Crit / Crit Dmg٪، ATK٪، HP٪ / EM

پر

Flat ATK (در اینجا انتخابی وجود ندارد – تمام مصنوعات پر یکی از ویژگی های کلیدی Flat ATK هستند)

Crit / Crit Dmg٪، ATK٪، HP٪ / EM

ماسه ها

ATK%

Crit / Crit Dmg%, HP% / EM

یک لیوان

ATK% / پاداش هیدرولیکی Dmg%

Crit / Crit Dmg%, HP% / EM

دایره

Crit / Crit Dmg%

ATK٪، HP٪ / EM

بنابراین، در اینجا قسمت خسته کننده ای است که اعداد دقیق را توصیف می کند: بدست آوردن 100% کرت بسیار دشوار است، بنابراین هدف گرفتن 70% کرت معقول است. این بدان معنی است که در نسبت 1: 2، باید حدود 140٪ Crit Dmg٪ را به دست آورید.

صعودهای آیاتو آمار Crit Dmg% او را افزایش می دهد، که خوب است. در سطح 90، آیاتو در حال حاضر با + 88.4٪ Crit Dmg٪ می آید. سپس ریاضی معادل دریافت ~ 50% Crit Dmg از منابع دیگر است. چه سلاحی را مجهز می‌کنید و اینکه آیا Crit% یا Crit Dmg% افزایش می‌دهد، تعیین می‌کند که حلقه شما باید به کدام ویژگی اصلی متمایل شود.

آمار در مورد ظهور آیاتو
آمار در مورد ظهور آیاتو

مجموعه ای از مصنوعات

پژواک سهم

 • پاداش 2 قسمتی: ATK + 18٪

 • پاداش 4 قسمت: زمانی که یک حمله معمولی به حریفان ضربه می زند، 36 درصد احتمال دارد که Valley Rite را فعال کند که 70 درصد آسیب حمله عادی را افزایش می دهد. این اثر پس از ایجاد Dmg توسط یک حمله معمولی در 0.05 ثانیه از بین می رود. اگر یک حمله معمولی نتواند Valley Rite را راه اندازی کند، احتمال شروع آن در دفعه بعد تا 20٪ افزایش می یابد. این ماشه می تواند هر 0.2 ثانیه یک بار رخ دهد.

قلب اعماق

 • پاداش 2 قسمتی: پاداش Hydro DMG + 15٪

 • پاداش 4 قسمتی: پس از استفاده از یک مهارت ابتدایی، خسارت یک حمله معمولی و یک حمله شارژ را 30 درصد در 15 ثانیه افزایش می دهد.

سلاح

بله، میهویو از شما می‌خواهد که فوتسو 5 ستاره Haran Geppaku (افزایش کریت درصد) را که مخصوص آیاتو ساخته شده است، بگیرید. اما گران است و به دست آوردن آنچه از یک بنر اسلحه می خواهید حتی در یک روز خوب دشوار است. اگر سلاح پنج ستاره دیگری به نام Jade Cutter دارید (کریت را افزایش می دهد)، این برای آیاتو نیز عالی است.

یک جایگزین مناسب برای چهار ستاره، شمشیر سیاه (افزایش پوشش) است. آسیب معمولی و شارژ شده ناشی از حملات را 20 تا 40 درصد افزایش می دهد. شما می توانید شمشیر سیاه را از پاس نبرد دریافت کنید، بنابراین این یک گزینه F2P نیست.

گروه تیم

من فکر می کنم ترکیب تیم Freeze راه درستی است، زیرا Freeze یک واکنش عنصری قدرتمند است. داده شده – لطفا آزمایش کنید! Vape امیدوار کننده به نظر می رسد، و توانایی یون جین برای افزایش ATK نیز احتمالاً با آیاتو هم افزایی دارد. من هنوز این تیم ها را با آیاتو مدیریت نکرده ام، بنابراین نمی توانم 100 درصد تأثیرگذاری آنها را تضمین کنم.

رقابت تیمی آیاتو با باربارا، ساکارز و تسبیح
رقابت تیمی آیاتو با باربارا، ساکارز و تسبیح

اما در اینجا چند تیم فریز وجود دارد که فکر می کنم خیلی خوب عمل خواهند کرد:

 • نسخه 5 ستاره: آیاتو، کوکومی، کازوها و آیاکا
 • نسخه بودجه: آیاتو، باربارا، ساکارز و تسبیح

همانطور که همیشه می گوییم، می توانید از هر علامتی برای تولید محتوا در Genshin استفاده کنید. بنابراین، اگر آن را می خواهید، به دنبال آن باشید! با این حال، اگر مطمئن نیستید – صبر نکنید. شخصیت های پنج ستاره در نهایت همیشه بنرهای تکراری دریافت می کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.