منو سایت

Gears 6 در مراحل اولیه توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gears 6 در مراحل اولیه توسعه است

استودیوی Coalition شامل استودیوهای انحصاری Xbox و توسعه‌دهنده سری بازی‌های Gears of War، لیست‌های شغلی جدیدی را منتشر کرده است. صفحه مشاغل مایکروسافت نشان می دهد که این استودیو به دنبال توسعه دهندگان مختلف در آگهی های شغلی است که خبر هستند ساخت بازی Gears 6 می دهند.

به گزارش پارسی گیم، بیشتر فرصت های شغلی مربوط به جنبه های مهم بازی جدید Gears of War است که نیازی به افراد متخصص ندارد. این افراد باید مسئولیت زیادی بر عهده بگیرند و بتوانند بازی را طراحی کنند و در عین حال قدرت مدیریت داشته باشند. به عنوان مثال، ساخت بازی Gears 6 به یک طراح شخصیت با تجربه نیاز دارد که بتواند جنبه های مختلف شخصیت ها را طراحی کند. این استودیو به یک طراح ماموریت بازی و همچنین یک طراح ارشد داستان نیاز دارد.

با توجه به اینکه استودیو هنوز یک طراح روایت را وارد نکرده است. توسعه Gears 6 باید در مراحل اولیه باشد. این استودیو ماه ها پیش نیاز به طراحی داستان را اعلام کرد و هنوز چهره مورد نظر خود را به دست نیاورده است. برای همه فرصت های شغلی به وب سایت ائتلاف مراجعه کنید. باید گفت شخصی که مسئولیت طراحی ماموریت ها را بر عهده می گیرد; شما باید بتوانید یک تیم قوی تشکیل دهید و در نهایت توسعه و مراحل کمپین را تکمیل کنید.

ساخت بازی Gears 6

ساخت بازی Gears 6

The Story Designer همچنین مسئول همکاری با تیم اصلی سازنده بازی برای تعریف یک داستان جذاب است. باید بتواند در کنار سیستم های بازی، طراح ماموریت و طراحی سطح، داستانی سرگرم کننده و سرگرم کننده خلق کند و لحظات داستانی خاطره انگیزی را خلق کند. سری بازی‌های Gears of War یکی از مهم‌ترین فرنچایزهای Xbox از زمان انتشار اولین شماره آن در سال 2006 بوده است. ائتلاف بازی Gears 5 توانست از نظر گرافیک و گیم پلی به یکی از بهترین شماره های این سری تبدیل شود.

سازنده از سال 2019 روی Gears 6 کار می کند. Coalition سال گذشته اعلام کرد که Gears of War جدید با Unreal Engine 5 ساخته می شود و آنها در حال مطالعه روی این موتور هستند و به همین دلیل توسعه بازی کند است. مدتی پیش یک دمو گرافیکی توسط این استودیو منتشر شد و نشان داد که آنها با زیر و بم فناوری جدید آشنا شده اند. پس از این دمو، ساخت Gears of War جدید آغاز شده و اکنون شاهد انتشار آگهی استخدام جدید هستیم. البته این تبلیغ نشان می دهد که توسعه بازی هنوز خیلی پیشرفت نکرده است.

در حال حاضر زمان ارائه و عرضه Gears 6 مشخص نیست و با توجه به اینکه داستان تعریف نشده است، بعید است به این زودی ها از بازی مطلع شویم.

منبع: DualShockers