منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • GameSpot نمایش موبایل GameSpot را ارائه می دهد که در ماه سپتامبر ارائه می شود

GameSpot نمایش موبایل GameSpot را ارائه می دهد که در ماه سپتامبر ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GameSpot نمایش موبایل GameSpot را ارائه می دهد که در ماه سپتامبر ارائه می شود

GameSpot نمایش موبایل GameSpot را ارائه می دهد که در ماه سپتامبر ارائه می شود

GameSpot با هیجان اولین نمایش موبایل GameSpot را اعلام می کند. در ماه سپتامبر امسال، میزبان رویدادی زنده خواهیم بود که بر جدیدترین و بهترین بازی‌ها برای دستگاه‌های iOS و Android تمرکز دارد.

این ویترین شامل طیف گسترده ای از بازی ها از ژانرهای مختلف خواهد بود و می توانید منتظر تریلرهای انحصاری و ویدیوهای گیم پلی، افشاگری بازی و جزئیات جدید در مورد به روز رسانی های زنده بازی آینده باشید. ما همچنین با توسعه دهندگان پشت بسیاری از بزرگترین بازی های موبایل صحبت خواهیم کرد تا اطلاعاتی را در مورد آنچه که در آینده انجام می شود در اختیار شما قرار دهیم. همچنین می‌توانید انتظار داشته باشید که دوستان ما از Giant Bomb و دیگر افراد تأثیرگذار برای این غواصی عمیق در دنیای بازی‌های موبایلی به ما بپیوندند.

در کنار همه اینها، می‌توانید منتظر یک پوشش عمیق در اینجا در GameSpot باشید و نگاهی اضافی به همه این بازی‌های هیجان‌انگیز ارائه دهید. با پیشرفت‌های سخت‌افزاری تلفن همراه و ظهور کنترل‌کننده‌های بازی موبایل، هرگز زمان هیجان‌انگیزی برای انجام بازی‌ها بر روی گوشی شما وجود نداشته است، چه نسخه کاملی از آنچه در Genshin Impact یا کنسول‌های موبایل پیدا کنید. همانطور که در فرنچایزهایی مانند PUBG، Call of Duty یا Rocket League دیده ایم. امیدواریم به ما بپیوندید تا ببینید در ماه سپتامبر چه چیزی در پیش است.

اعتبار تصویر: Getty Images / PonyWang

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.