منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Fueled Up در اواخر امسال Cosmic Co-Op Chaos را به رایانه شخصی و کنسول می آورد

Fueled Up در اواخر امسال Cosmic Co-Op Chaos را به رایانه شخصی و کنسول می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fueled Up در اواخر امسال Cosmic Co-Op Chaos را به رایانه شخصی و کنسول می آورد

Fireline Games رسما Fueled Up را معرفی کرد که سفینه‌های فضایی نجات را با عناصر همکاری روی کاناپه ترکیب می‌کند.

مانند پایان دادن به دوستی با Overcooked، Fueled Up شما و سه نفر از همکاران خدمه خود را می بیند که سفینه های فضایی آسیب دیده را قبل از اینکه اختاپوس فضایی شیطانی با شاخک های خود بگیرد، شارژ، تعمیر و تعمیر کنید. در طول مسیر شما باید با خطرات شغلی مانند کرمچاله ها، بارش سیارک ها و ماهی مرکب فضایی وحشتناک دست و پنجه نرم کنید.

اگر نتوانید موتورها را شارژ نگه دارید، شکاف های بدنه را تعمیر کنید یا آتش سوزی را خاموش کنید، احتمال زیادی وجود دارد که کل فضاپیما منفجر شود. از دیگر ویژگی‌های بازی می‌توان به چند نفره آنلاین و محلی، گزینه‌های بازی انفرادی و اشتراک‌گذاری یک کنترلر بین شما و یک دوست برای گیم‌پلی آشفته‌تر اشاره کرد. در صورتی که شما و تیمتان به دنبال یک چالش اضافی هستید، هر سطح اهداف اضافی را برای آزمایش مهارت های شما ارائه می دهد.

سوخت گیری کرد
سوخت گیری کرد

آلبوم عکس

Fueled Up اواخر امسال برای PC، PS5، PS4، Xbox Series X | S و Xbox One در دسترس خواهد بود. تا زمانی که او بیاید، می‌توانید ویژگی ما را برای بهترین بازی‌های Co-op برای سال 2021 بررسی کنید که شامل بسیاری از بازیکنان سنگین وزن مانند Super Mario 3D World + Bowser’s Fury، It Takes Two و Dodgeball Academia می‌شود.