منو سایت

Frontiers Of Pandora خوب کار نمی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Frontiers Of Pandora خوب کار نمی کند

یوبی سافت با اعلام تاخیر بازی سطح اول آواتار، رسما برنامه انتشار بازی های خود را به هم ریخت. آنها در حال حاضر هیچ بازی مهمی برای عرضه در سال جاری ندارند و دست خالی به پایان سال می روند. Assassin’s Creed Rint محصول دیگری است که با تاخیر عرضه شد و امسال عرضه نخواهد شد. طبق آخرین اخبار بازی، گیم پلی Avatar: Frontiers Of Pandora در وضعیت بدی قرار دارد و سیستم های طراحی شده در کنار هم تجربه رضایت بخشی را ارائه نمی دهند.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از جف گراب، گزارشگر و افشاگر بازی های ویدیویی، وضعیت بازی Avatar: Frontiers Of Pandora رضایت بخش نیست. او در صفحه توییتر خود دلیل تاخیر بازی آواتار یوبی سافت را ناتمام خواند. او معتقد است که بازی بسیار زیبا به نظر می رسد و از نظر گرافیکی مشکلی وجود ندارد. اما بازی خوب نیست و او حدود یک ماه پیش متوجه این موضوع شد.

یوبی سافت هرگز تاریخ دقیق انتشار بازی آواتار را اعلام نکرد. اما برنامه ریزی اولیه نشان می داد که این بازی در ماه دسامبر و قبل از اکران فیلم جدید آواتار منتشر می شود. این بازی قرار بود قبل از شروع فیلم منتشر شود و می توانست طرفداران را هیجان زده کند. این اثر جهان باز با مراحل و ماموریت های مختلف در جهان که توسط فیلم جیمز کامرون خلق شده است تزئین خواهد شد. لازم به ذکر است که ادامه فیلم آواتار امسال وارد سینماها خواهد شد و رکورد اولین فیلم را خواهد شکست.

بازی آواتار: مرزهای پاندورا

وضعیت بازی آواتار: مرزهای پاندورا

Ubisoft و Massive Studio از موتور گرافیکی Snowdrop برای توسعه گیم پلی Avatar: Frontiers Of Pandora استفاده کردند. این بازی ساز فرانسوی از به تعویق افتادن بازی به سال آینده خبر داد و گفت که سازندگان برای بهره مندی از تمامی ویژگی های فناوری نسل بعدی به زمان بیشتری نیاز دارند. این استودیو سال گذشته رسما اعلام کرد که بازی Avatar برای نسل جدید کنسول ها و رایانه های شخصی بازی عرضه می شود و نسل قبلی کنسول ها به دلیل نبود سخت افزار مدرن و حافظه SSD کنار گذاشته شده است.

اگرچه یوبی سافت از سخت افزار جدیدی برای توسعه بازی استفاده کرده است. اما همچنان وضعیت بازی Avatar: Frontiers Of Pandora راضی کننده نیست. این شرکت بازی سازی سابقه طولانی در ساخت بازی هایی با گرافیک مناسب و ایده های بزرگ اما گیم پلی توخالی دارد و به نظر می رسد آواتار نمونه دیگری باشد. از زمان رونمایی، یوبی‌سافت هیچ گیم‌پلی آواتار را به نمایش نگذاشته است، فقط چند اثر هنری. مشخص نیست از چه سیستم هایی در بازی استفاده شده است.

فیلم آواتار در سال 2009 اکران شد و به یکی از بزرگترین فیلم ها از نظر تولید و فروش تبدیل شد. استفاده از حیله های سه بعدی افراد زیادی را به سینما آورد. در جلسه مالی اخیر، مدیرعامل یوبی سافت به موفقیت بازی آواتار اشاره کرد و اینکه این بازی سود زیادی برای آنها به همراه دارد.

منبع: TheGamer