منو سایت

Friday ‘Nite: Three Mysteries در Fortnite، فصل 3، فصل 3 معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Friday 'Nite: Three Mysteries در Fortnite، فصل 3، فصل 3 معرفی شد

Fortnite Chapter 3, Season 3 درباره حالات خوب و جشن شکست ظاهری Imaginary Order است، همانطور که در فینال فصل 3، فصل 2، کلش دیدیم. از دروازه، جزیره فضای کاملاً جدیدی پیدا کرد. فضای مهمانی یک ظاهر جدید در جزیره است، که اغلب تحت فشار است که لوپرها ممکن است ندانند در این فصل با خود چه کنند – پیشنهاد ما را بپذیرید: بر روی قرقره سوار شوید.

اگرچه در حال حاضر همه چیز سرگرم کننده و بازی است، اما انتظار ادامه آن را نداشته باشید. از طریق شوخی در رویداد پایانی و همچنین معرفی فصل جدید، به نظر می رسد که در آینده ای قابل پیش بینی باید نگران چیزهایی باشیم. همین حالا در این شهربازی پیاده روی کنید. شاید زمان زیادی برای جزیره نباشد. در اینجا سه ​​راز جدید در Fortnite وجود دارد که بازیکنان را در شب بیدار نگه می دارد.

در حال پخش: تریلر رسمی فیلم فورتنایت، فصل 3، فصل 3

اسلون مرده؟

تقریباً می‌توانم آن را با یک کلمه پاسخ دهم – “نه” – زیرا قویاً معتقدم که اینطور نیست. تا حدی، فکر می کنم به این دلیل است که او بهترین است و من نمی خواهم او برود. اما مهمتر از آن، آه نگاهی از نزدیک توالی وقایع منجر به مرگ احتمالی او نشان می دهد که او ممکن است به سختی فرار کرده باشد. بنابراین متوجه شدم که معمای جالب تر این نیست که زنده مانده است یا خیر، بلکه این است که چگونه دوباره ظاهر می شود؟

احساس می‌شود Epic نظم خیالی را در پس‌زمینه قرار می‌دهد، مانند رنگین کمانی کمیک که به پایان می‌رسد و ابرقهرمان را به مسیر دیگری می‌فرستد، با دشمن جدیدی روبرو می‌شود (که در یک لحظه به آن خواهیم رسید). من تمایل دارم انتظار داشته باشم که IO یا حداقل اسلون به زودی به جزیره بازگردد. آیا او اصلاح خواهد شد، مضطرب خواهد شد، یا شاید به همان اندازه تمایل به تصاحب قدرت برای خودش مثل همیشه داشته باشد؟

چه کسی – یا چه چیزی – در واقع جنو است؟

پس از سال‌ها شایعات و نام‌ها، سرانجام در رویداد پایانی فصل 2، نگاه جنو (تلفظ “جن-او”) را دیدیم. فهمیدیم که او رهبر واقعی IO است، نه اسلون – که من و دیگران آن را تئوری می‌کردیم – بلکه این واقعیت ساده به سختی چیزی را روشن می کند، زیرا نگاهی که از او دریافت کردیم همه چیز را گیج کننده تر کرد. او انسان به نظر نمی رسید، اما دقیقاً شبیه یکی از شخصیت های بیگانه مانندی که قبلاً دیده بودیم، مانند Origins یا Cube Queen به نظر نمی رسید. آیا او بخشی از یک نژاد جدید و بی سابقه است؟ آیا او حتی بدن فیزیکی دارد یا شاید یک برنامه کامپیوتری باشد؟ اگر اسلون را ببینیم که روی صفحه شارژ آشکارش با او صحبت می کند، عجیب است که دو صحنه اول او در بازی به صورت هولوگرام هستند.

سوال پاداش: آیا کسی نگران نیست که نقطه صفر به نحوی ... در آنجا شناور است؟
سوال پاداش: آیا کسی نگران نیست که نقطه صفر به نحوی … در آنجا شناور است؟

این یکی از طولانی‌ترین معماهای بازی است، بنابراین تا یکی دو سال دیگر، شاید نه قبل از فصل 4، که در حال حاضر انتظار می‌رود در دسامبر 2023 از راه برسد، منتظر پاسخ در اینجا نباشید.

تماشاگر رنگی که جزیره را تماشا می کند کیست؟

از آنجایی که اسلون خارج از تصویر است (به هر حال در حال حاضر)، داستان به یک بد بزرگ جدید نیاز دارد. Epic ممکن است در پایان تریلر داستان فصل 3، فصل 3 (جاسازی شده در بالا) به این شخصیت اشاره کند. اگرچه قهرمان مرموز هنوز نام رسمی ندارد، یک نظریه پرداز دانش محبوب اگراو شروع به صدا زدن او را بلوم واچر کرد، با توجه به اینکه او هم در حال تماشای جزیره بود و هم شبیه بلوم، قهرمان جانوران بیگانه که در خارج از جهان شبیه بوشرینگر است.

این بزرگترین راز از همه است، به نظر من، زیرا تئوری ها در مورد طرفداران همه جا وجود دارد. یکی نظریه برجسته می گوید که بلوم واچر در واقع ملکه مکعب ها است که به نظر می رسد در پایان فصل 2 در اثر غرق شدن مرده است، زمانی که جزیره چرخید و او را له کرد. شواهد آنها: آنها شبیه به هم هستند، هر دو شخصیت دارای موهای صورتی (یا ماده ای شبیه به مو هستند)، هر دو چشمان آبی چشمگیر دارند، و می توان استدلال کرد که بلوم واچر شبیه مخلوطی از مرجان و جلبک است، مانند برخی ملکه مکعب ها پس از مرگش به این موجود اقیانوسی هیبریدی به ظاهر بیگانه تبدیل شد.

آیا قرار است این قاب نمادین باشد یا بلوم واچر به معنای واقعی کلمه Reality Zero (جزیره فورتنایت) را تماشا می کند؟
آیا این قاب باید نمادین باشد یا بلوم واچر به معنای واقعی کلمه Reality Zero (جزیره فورتنایت) را تماشا می کند؟

با این حال، حفره‌های زیادی در این نظریه وجود دارد، یعنی این که شخصیت از قبل داستان منشأ مناسب‌تری دارد، همانطور که آکو بیان کرد. به گفته آنها، Bloomwatcher می تواند از هر جایی که بلوم است، که در بازی به عنوان یک “جنگل مرموز” توصیف می شود، بیاید. به نظر می رسد که بار جدید، Reality Falls، در واقع همان جنگلی است که اکنون در حال گسترش در سراسر جزیره است، شاید عمدی.

همچنین از جزئیات بازی در مورد کیت لوازم آرایشی بلوم می دانیم که او یک “Pluxarian” است که به نظر می رسد نام نژاد بیگانه او باشد. شاید Bloomwatcher نیز یک Pluxarian باشد، زیرا این دو شخصیت کاملا شبیه هم هستند. تئوری من این است که پلوکساری ها با استعمار جهان های جدید توسط آخرین واقعیت (عمداً ارتش ملکه مکعب ها) مورد حمله قرار گرفتند. وقتی به Reality Zero رسید، قصد داشت جزیره Fortnite را تصاحب کند – اما شکست خورد.

برای جمع کردن همه اینها، من معتقدم که بلوم واچر یک Pluxarian است، مردم او توسط The Last Reality پیشی گرفته اند، و اکنون که The Last Reality و Cube Queen شکست خورده اند، Bloomwatcher در فضا شناور است و به دنبال این است که خود را دوباره در جزیره فورتنایت مستقر کند. . . این باعث می شود که او مانند اسلون، یک شرور تا حدودی سوء تفاهم شده و شاید غم انگیز شود. به نظر می رسد با توجه به تغییر در حال و هوای تریلر هنگام نمایش روی صفحه، قصد بدی داشته باشد، اما به عنوان یک بازمانده از استعمار اجباری، ممکن است در حالی که در جزیره (یا جایی در جایی؟) معطل می شود، ناامید بماند.

هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد، اما این بهترین چیزی است که من از نظر توسعه یک نظریه در حال حاضر دارم. مثل همیشه از آکو و دیگران در انجمن فورتنایت که به من کمک کردند تا داستان سرگیجه‌آور دیگری را درک کنم.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.