منو سایت

Friday ‘Nite: Four Burning Questions Fortnite Season 2 پاسخ خواهد داد (و نه دو)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Friday 'Nite: Four Burning Questions Fortnite Season 2 پاسخ خواهد داد (و نه دو)

Friday ‘Nite یک ستون هفتگی برای Fortnite است که در آن Mark Delaney با تمرکز ویژه بر داستان، شخصیت ها و دانش بازی نگاه دقیق تری به رویدادهای جاری در دنیای گسترده Fortnite دارد.

Fortnite Island بیشتر از مربی رانندگی Peeley تحت فشار است، و از آنجایی که رویداد فصل 2 Fortnite محتمل به نظر می رسد – به دلیل دستگاه عظیم Doomsday که توسط Imaginary Order پشتیبانی می شود – می توان گفت همه چیز یک بار دیگر ظاهر می شود. رویدادهای زنده در Fortnite در طول سال‌ها تماشایی‌تر و تماشایی‌تر شده‌اند و پس از چنین فصلی با محوریت تاریخ، به نظر می‌رسد این رویداد بعدی یکی از بزرگترین و مهم‌ترین رویدادهای تاریخ تا به امروز باشد. البته، این رویداد مطمئناً اسرار جدیدی را به دنیای بزرگ Fortnite وارد می کند، اما به نظر می رسد آماده پاسخگویی به برخی سؤالات دیرینه است.

از طرفی چیزهای دیگری هم هست که مطمئنم هنوز پاسخ داده نمی شود. در اینجا چهار مورد وجود دارد که Fortnite به آنها رسیدگی خواهد کرد، و همچنین چند مورد دیگر که تقریباً به طور قطع برای حداقل یک فصل دیگر به تعویق خواهند افتاد.

پارادایم کجا بود؟

آخرین چیزی که از The Paradigm، خلبان گمشده مکانیک در The Seven دیدیم، او با Mecha Team Leader به مقصدی نامعلوم پرواز کرد. پس‌زمینه جدیدی از لابی، که اکنون در بازی به نمایش گذاشته می‌شود، نشان می‌دهد که خز، حداقل تا حدی، در منظره‌ای مرموز ذخیره شده است. هشدار اسپویلر: با توجه به افشای اطلاعات، این مکان یک قمر در دنیای فورتنایت است. نه ماه ما، بلکه شاید خانه هفت نفر – که پناهگاه جزیره را دقیقاً به یک خانه ساحلی ساحلی برای گروهی از قهرمانان تبدیل می کند. (دیگر خبری از اسپویلر نیست)

به نظر می رسد که ما متوجه خواهیم شد که پارادایم توسط The Origin رد شده است، که معتقد است با توجه به موضوعات داستانی که قبلاً در این فصل دیده اند به گروه خیانت کرده است و در این چشم انداز مرموز باقی مانده است. خود رویداد می تواند این شبهه را تأیید کند و اگر خوش شانس باشیم، جزئیات بیشتری در مورد این که این جهان چگونه است به ما بدهد.

آیا این هفت واقعاً با هم کار می کنند؟

به نظر می رسد اعتماد Origin به راحتی از بین برود، زیرا ما از قبل می دانیم که Paradigm به طور مستقیم در فصل 1، فصل 9 آموخته است. اما گروه احساس می کرد در طول فصل شکسته شده است. The Imaginary در دستور کار خودش است، به نظر می رسد به طرز جهنمی آماده است تا درباره گذشته اسرارآمیز خود که خودش نمی تواند آن را به خاطر بیاورد اطلاعات بیشتری کسب کند. او از خواهر دوقلویش، Order، کمک ناخواسته دریافت کرده یا ممکن است دریافت کرده باشد، که به نظر می رسد با موفقیت فایل داده The Imagined را از سرورهای IO استخراج کرده است. اما آیا دزدکی کردن خواهران تنها منجر به شکاف اضافی در هفت می شود؟

به نظر می رسد که Origins دوست ندارد متحدانش غیرقابل پیش بینی یا یک طرفه عمل کنند، و حتی اگر او خواهران را به خاطر روتین پنهان کاری شان ببخشد، راز بزرگی که ممکن است کشف کرده باشند چیست و چگونه بر انسجام گروه در آینده تأثیر می گذارد. ? اخیراً هفت بیشتر شبیه چهار یا پنج هستند، اما برای پایین آوردن IO، همه آنها باید به سمت یک هدف حرکت کنند. من انتظار دارم که آنها را با هم ببینم و برای اولین بار در بازی روز را به عنوان یک واحد کامل نجات دهم.

به نظر می رسد که اعتماد Origin به سختی برنده می شود و به راحتی از دست می رود.
به نظر می رسد که اعتماد Origin به سختی برنده می شود و به راحتی از دست می رود.

Collider چیست؟

اگر این هفته وارد فورتنایت شده اید، احتمالاً Collider را در شمال برج های شیب دار مشاهده کرده اید. از دست دادن آن سخت است، با توجه به اینکه چقدر غول پیکر است، مدام صداهای عجیبی ایجاد می کند و هر از گاهی با انرژی درخشان عجیبی تپش می زند. این یک دستگاه IO است که ما در مورد آن بسیار شنیده ایم، اما هنوز نمی دانیم برنامه های IO برای آن چیست. بدون شک این دستگاه روی رویداد نهایی تاثیر زیادی خواهد گذاشت، بنابراین شک ندارم که شاهد آن خواهیم بود چی آن را می سازد.

چیزی که من بیشتر در مورد آن کنجکاو هستم این است که آیا این دستگاه واقعاً همان دستگاه امواج جزر و مدی عجیب و غریب میداس است که در فصل 2، فصل 2 مشاهده شد. تا آنجا که می دانیم، میداس رهبر GHOST است، یک واحد عملیات ویژه در IO . که باید این بدان معناست که او زمانی که برای اولین بار دستگاه خود را که معیوب بود، در فصل 2، فصل 2 برداشت، از طرف IO عمل کرد. همان چیزی؟

یکی از دلایل مشکوک بودن به اتصال آنها، و شاید دستگاه میداس یک نمونه اولیه باشد، این است که دستگاه میداس طوفان و آب های اطراف جزیره را دستکاری می کند. در طول بازی این هفته، به نظر می رسد برخورد دهنده آب را از بستر رودخانه های مجاور می مکد. این امکان وجود دارد که این دستگاه تا زمانی که استخرهای سرپوشیده ای در جزیره وجود نداشته باشد به تخلیه آب ادامه دهد. آیا این قیمت برق آبی برای تامین انرژی این ماشین جدید است یا هر دو برای استفاده از آب به عنوان منبع انرژی کالیبره شده اند و شاید فقط این بار IO کار درستی انجام داده است؟ من انتظار دارم که هر کاری که Collider انجام دهد نشان دهد که آیا ما باید این دستگاه ها را یکسان بدانیم یا نه.

چرا پیلی در کلاس های رانندگی شرکت می کند؟

این به اندازه چرخ فلک تهدیدهای وجودی که دائماً در جزیره و اطراف آن وجود دارند مهم نیست، اما یکی از داستان‌های فرعی که طرفداران در این فصل دنبال می‌کنند، تلاش تاسف بار پیلی برای یادگیری رانندگی است. در چند هفته گذشته، موز انسان‌نما با وسایل نقلیه در سراسر جزیره برخورد می‌کند. دیالوگ به ما می گوید که او در تلاش است تا خود را پشت فرمان کنترل کند، اما این خط داستانی یک نمایش جانبی خنده دار است یا در این مورد پیلی با خودروی مهمی رانندگی می کند؟

اگر پیلی در مراسم حاضر شد، به دنبال او بگردید تا در نهایت بتواند بر هنر مدیریت تسلط یابد. اگر اصلاً نشان داده نشد، پس می توان گفت که همه اینها فقط حواس پرتی احمقانه است – یا شاید فقط یک خندق در جایی باشد.

برخی از طرفداران فوق العاده Fortnite فکر می کنند که آن را کشف کرده اند. صحبت از بن واکر از Top5Gaming در یوتیوب، او به من گفت که شانس خوبی وجود دارد که چیزی که ما واقعاً تماشا می‌کردیم بازگشت Truckasaurus بود، نقطه عطفی در بازی که آخرین بار در فصل 2 مشاهده شد، که در واقع یک ماشین Voltron مانند بود که از وسایل نقلیه شکسته ساخته شده بود. ممکن است پیلی از آنچه ما فکر می‌کردیم در رانندگی بهتر باشد و تصادف او بیشتر … یک روش عجیب برای ساختن وسایل باشد.

جنو کیست؟

در طول چند فصل گذشته، ما توانسته‌ایم با افراد زیادی در پشت نام‌هایی که مدتی است در Fortnite شنیده‌ایم ملاقات کنیم. هفت، آخرین واقعیت، خواهران و دیگران تنها بخشی از این مکاشفه ها هستند. اما ما هنوز جنو را ملاقات نکرده‌ایم که اولین بار در ابتدای فصل 2، فصل 6، زمانی که نام بنیاد این شخصیت مرموز را بیرون انداخت، به او اشاره شد.

امروز، هویت جنو یکی از بزرگترین رازهای موجود در بازی است، اما به همین دلیل من هنوز انتظار ندارم که او را ببینم. من حدس می‌زنم که این ممکن است حتی تا فصل 4 ادامه داشته باشد، که در حال حاضر انتظار می‌رود در اواخر پاییز 2023 شروع شود.

این هفت، IO را از همه جبهه ها خارج کردند، اما آیا این همه حواس پرتی برای IO برای ساختن برخورددهنده بود؟
این هفت، IO را از همه جبهه ها خارج کردند، اما آیا این همه حواس پرتی برای IO برای ساختن برخورددهنده بود؟

برخی از طرفداران حدس می زنند که جنو رهبر واقعی IO، پدر خواهران یا شاید خود طوفان است. Fortnite آنقدر غیرقابل پیش‌بینی است که حتی همه اینها می‌تواند درست باشد و اکثر طرفداران یک چشم بر هم نمی‌زنند. در هر صورت انتظار پاسخ این سوال را در پایان این فصل نداشته باشید.

چگونه اسلون ساخت و ساز را ممنوع کرد؟

یکی از شگفتی های بزرگ فصل 3 این است که مکانیسم های ساخت بازی در تاریخ ثبت شده است. این به قدری درست است که اسلون موفق شد مکانیک ساختمان را غیرفعال کند تا زمانی که IO قدرت را در جزیره به دست آورد، Loopers را آسیب پذیرتر کند. Epic با منطقی کردن دلایل موجود در جهان برای چیزی که چیزی جز مکانیزم بازی نباشد غریبه نیست – به یاد داشته باشید که “Loop” خود بهانه ای برای بازی دور و دور بازی Fortnite است.

بنابراین عجیب بود که اسلون اساساً ساخت و ساز را با لمس یک دکمه تعطیل کرد در حالی که مقاومت برای دو هفته آینده تلاش می کرد آن را بازسازی کند. چه زمانی Epic توضیح خواهد داد که این چگونه در جهان کار می کند؟ شاید هرگز، اما حداقل نه به زودی، فکر می کنم. به نظر نمی رسد جایی در فینال کامل از قبل وجود داشته باشد، که احتمالاً شامل بازگشت The Paradigm و Mecha Team Leader و همچنین احتمالاً یک شتاب دهنده ذرات سنگ تخریب کننده فضایی باشد. * ساعت را چک می کند * بله، زمان آن رسیده است که Fortnite دوباره عجیب شود.