منو سایت

Forza Motorsport 8 بهار سال آینده عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Forza Motorsport 8 بهار سال آینده عرضه خواهد شد

طبق بیانیه جدید تام اندرسون، کاشف معروف بازی های ویدیویی، تاریخ انتشار Forza Motorsport 8 بهار آینده خواهد بود. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Turn 10 نسخه جدید بازی Forteza Motorsport را در کنفرانس Xbox معرفی خواهد کرد و جدیدترین تریلر رسمی بازی منتشر خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا امروز یکشنبه 21 خرداد برگزار می شود و بازی های بزرگی مانند استارفیلد در آن حضور خواهند داشت. مایکروسافت تایید کرده است که رویداد امروز 95 دقیقه طول خواهد کشید و بر روی انتشار تریلر بازی تمرکز خواهد کرد. غافلگیری در راه است، به عنوان مثال، بازی ساز Wolfenstein حضور خود را در این رویداد اعلام کرده است و احتمالا اولین تریلر از بازی Indiana Jones منتشر خواهد شد.

به گفته تام اندرسون، علاوه بر بازی های ذکر شده، نسخه جدید Fortza Motorsport 8 در رویداد امروز حضور خواهد داشت. او همچنین اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار Forza Motorsport 8 فاش کرد. طرفداران معتقد بودند که این بازی در پاییز امسال منتشر خواهد شد. اما اندرسون در صفحه توییتر خود نوشت که بهار آینده تاریخ انتشار است. این بدان معناست که بازی هنوز در دست توسعه است و آماده انتشار نیست.

تاریخ انتشار Forza Motorsport 8

تاریخ انتشار Forza Motorsport 8

به نظر می رسد برنامه مایکروسافت برای سری Fortza بسته الحاقی Forza Horizon 5 است که احتمالاً روی Hot Wheels تمرکز خواهد کرد. جاهای خالی شغل جدید را در پاییز پر کنید. البته چند بازی مهم مایکروسافت مانند استارفیلد، ردفال و استالکر 2 به تعویق افتاده و سیم های آنها تا پایان سال تقریبا خالی است. این ممکن است تاریخ انتشار Forza Motorsport 8 را تغییر دهد.

مایکروسافت پروژه های دیگری در دست ساخت دارد که احتمالا امسال راه اندازی می شوند. به عنوان مثال مجموعه بازی های Gears of War که بازسازی عناوین قدیمی است در سال جاری همراه با پروژه Indus منتشر خواهد شد. اندرسون مدعی است که هیدئو کوجیما امشب در مراسم حضور خواهد داشت و از بازی جدید ایکس باکس او رونمایی خواهد شد. جزئیات بازی ترسناک کوجیما با نام Overdose هفته گذشته به بیرون درز کرد.

Forza Motorsport 8 بهار سال آینده عرضه خواهد شد

تریلر رسمی بازی Forza Motorsport منتشر شد

Forza Horizon 5 از سال گذشته تاکنون توانسته 20 میلیون نفر را به خود جذب کند. موفقیت این بازی انتظارات طرفداران Forza Motorsport جدید را افزایش داد. طبق گزارشات، نسخه جدید ریبوت این سری خواهد بود و خبری از عدد 8 در کنار آن نخواهد بود. احتمال انتشار این بازی برای ایکس باکس وان وجود دارد و باید منتظر جزئیات رسمی مراسم امشب ساعت 21:30 به وقت ایران باشیم.

منبع: GamingBolt