منو سایت

Forza Motorsport مدرن ترین بازی مسابقه ای تاریخ است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Forza Motorsport مدرن ترین بازی مسابقه ای تاریخ است

کنفرانس جدید مایکروسافت با Bethesda پر از نمایش های جدید بازی بود. در همین حال در بازی Forza Motorsport مجموعه جدیدی که به ری استارت این مجموعه معروف است نیز رونمایی شد. Fortza Motorsport جدید از نظر گرافیکی زیباتر از Forza Horizon 5 خواهد بود و به گفته سازندگان، این بهترین بازی مسابقه ای است که تا به حال از نظر فنی ساخته شده است. در ادامه به جزئیات این بازی خواهیم پرداخت. با بازی پارسی همراه باشید.

گیم پلی Forza Motorsport که حدود شش دقیقه بود. او اوج بلوغ استودیو Turn 10 را نشان داد و دیدیم که چگونه مایکروسافت کیت Motorsport را از ابتدا ساخت و آن را با فیزیک جدید و همچنین رانندگی بهتر دوباره راه اندازی کرد. در نمایش گیم پلی امروز، این استودیو از پیست مسابقه ای Maple Valley، یکی از مسیرهای کلاسیک سری Fortza و محبوب ترین آن، رونمایی کرد. این آهنگ در بازی جدید حضور خواهد داشت.

بازی Forza Motorsport

ویژگی های Forza Motorsport

یکی از ویژگی های Forteza Motorsport جدید چرخه روز و شب است و این اولین بار است که یکی از بازی های این سری دارای زمان و زمان متغیر است. برای مثال Sunset از نظر گرافیکی تاثیر فوق العاده ای روی ماشین ها می گذارد و یکی از اعتیادآورترین بازی هایی است که تا به حال دیده ایم. دما و نور ظاهر بازی را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث می شود که مسیرها در سرعت های مختلف متفاوت باشند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این بازی قابلیت استخراج است. برخلاف Gran Tursimo 7، تمرینات در تمامی مسابقات فعال خواهد بود و شاهد یکی از شگفت انگیزترین بازی ها از نظر فناوری فتوگرامتری خواهیم بود. بنابراین جزئیات خودروها تفاوت چندانی با واقعیت ندارد و پیست ها با نهایت دقت بازسازی شده اند. گفتنی است پیست های معروف دیگری نیز در این بازی حضور دارند و شاهد پیست جدیدی به نام Circuit Hakone هستیم که متعلق به کشور ژاپن است.

Forza Motorsport مدرن ترین بازی مسابقه ای تاریخ است

تریلر گیم پلی Forza Motorsport برای کنفرانس Xbox

زمان انتشار Fortza Motorsport

بازی Forza Motorsport به طور انحصاری برای کنسول سری Xbox ساخته شده است. دقت فیزیکی خودروها در بالاترین سطح است و مایکروسافت آن را سر و گردن فراتر از سایر بازی های موجود نامید. در واقع، این مدرن ترین بازی مسابقه ای است که تا کنون ساخته شده است. به عنوان مثال دمای پیست بر حرکت خودروها تاثیر می گذارد و شبیه سازی باعث شده تا تجربه مسابقه عمق و پویایی بیشتری پیدا کند.

Fortza Motorsport

Turn 10 Studio همچنین سوخت و مدیریت لاستیک را اضافه می کند و باید تغییر لاستیک ها و مواد استفاده شده در آنها را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال الیاف کربن چه تاثیری بر روی خودرو دارند و به لطف تجربه مکرر شاهد زیباترین بازتاب نور خواهیم بود. یکی از ویژگی های جالب Forza Motorsport قابلیت تخریب است. در واقع، شبیه سازی تصادف به بهترین شکل انجام می شود و می توانید با سایر رانندگان مسابقه دهید و حتی ماشین آنها را تکه تکه کنید. همه چیز برای واقعی بودن طراحی شده است و تاریخ انتشار Forteza Motorsport جدید 2023 خواهد بود. این بازی فقط برای Xbox Series X / S و PC در دسترس است.

منبع: XboxWire