منو سایت

Fortnite Skin Indiana Jones – چگونه قفل را باز کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite Skin Indiana Jones - چگونه قفل را باز کنیم

در فصل 3 فورتنایت، ایندیانا جونز یکی از دو شخصیت اصلی LucasFilm است که در نبرد پاس برای فصل 3 گنجانده شده است. در حالی که دیگری، دارث ویدر، می تواند امروز برای کسانی که زیاد بازی می کنند یا راه خود را به سطح 100 می خرند، باز شود. ایندیانا جونز هنوز هم نمی تواند باز شود، مهم نیست چقدر خرج می کنید یا خرد می کنید. در اینجا چیزی است که باید در مورد پوسته جدید Fortnite Indiana Jones بدانید – و بله، دقیقاً شبیه هریسون فورد است.

Fortnite Indiana Jones – چگونه قفل را باز کنیم

ایندیانا جونز یک جایزه یا پوسته “مخفی” برای این فصل است – اگرچه راز خواندن آنها در دو سال گذشته چندان منطقی نبود زیرا Epic دیگر آنها را پنهان نمی کند. اسکین میان فصل بودن به این معنی است که دو تفاوت بزرگ برای ایندی در مقایسه با هفت گروه او وجود دارد. از یک طرف، برای همه بازیکنان تا یک تاریخ مشخص قفل است. در این صورت، طبق منوی combat pass درون بازی، نمی‌توانید آن را تا 7 جولای زودتر باز کنید.

جنبه خاص دیگر پوسته در میانه فصل در فورتنایت این است که آنها بسته ماموریت های خود را برای تکمیل بازیکنان دریافت می کنند. از 7 ژوئیه، می‌توانید وارد شوید و مجموعه کامل لوازم آرایشی Indy را باز کنید، از جمله شلاق متمایز او، که به عنوان کلنگ او در Fortnite عمل می‌کند. در مجموع 11 لوازم آرایشی ایندیانا جونز وجود دارد، و اگرچه هنوز نمی‌توانیم همه آن‌ها یا چالش‌های مرتبط را ببینیم، اما می‌توانیم پیش‌نمایش لوازم آرایشی را تا کنون دریافت کنیم.

هریسون فورد بهترین است
هریسون فورد بهترین است

امروز می‌توانید این مقاله را نشانه‌گذاری کنید و انتظار داشته باشید که با پیشرفت فصل، آن را با جستجوها و هر اطلاعات دیگری به‌روزرسانی کنید. در ضمن، سلاح های جدید فصل 3 فورتنایت، تغییرات نقشه یا بررسی کامل فصل 3 فورتنایت را از دست ندهید.