منو سایت

Fortnite Scarlet Witch Skin جادوی هرج و مرج را به فروشگاه اقلام می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite Scarlet Witch Skin جادوی هرج و مرج را به فروشگاه اقلام می آورد

Fortnite Scarlet Witch Skin جادوی هرج و مرج را به فروشگاه اقلام می آورد

جادوگر سرخ رنگ مارول بالاخره راهی فورتنایت می شود و به نظر می رسد زمان زیادی در راه است. این شخصیت فراحسی به سادگی آخرین شخصیت مارول است که به هرج و مرج و اکشن Fortnite می‌پیوندد، و بدون شک پس از همه همکاری‌های محبوبی که بین Epic Games و دنیای عظیم مارول دیده‌ایم، تعداد بیشتری برنامه‌ریزی شده است.

Scarlet Witch اکنون در فروشگاه مقالات Fortnite در دسترس است و این بسته شامل چندین مورد است که باید برای اکثر طرفداران مارول و فورتنایت جالب باشد. عناصر زیر در بسته گنجانده شده است:

  • شنل واندا با درخشندگی در پشت
  • کلنگ با تبر دستی از هرج و مرج
  • احساس برای دستکاری انرژی روانی

Scarlet Witch را می توان به طور جداگانه نیز خریداری کرد، اما بسته شامل یک صفحه نمایش برای بارگذاری از طریق ابعاد آینه است که نمی توان آن را به طور جداگانه خریداری کرد. واندا و شنل او هنگام حمله به حریف نیز روشن می شوند که باید کمی جادو به تیراندازی ها اضافه کند، اما یک سبک جایگزین برای هرکسی که نمی خواهد زیاد بدرخشد وجود دارد.

بسته Scarlet Witch را می توان با 1800 V-Bucks خریداری کرد، در حالی که فقط چرم Scarlet Witch را می توان با 1500 V-Bucks خریداری کرد.

اولین حضور واندا ماکسیموف در دنیای سینمایی مارول در Age of Ultron اتفاق افتاد، قبل از اینکه بعداً در سریال خودش WandaVision ظاهر شود، جایی که پرده حتی بیشتر کشیده شد و تماشاگران به توانایی او در خم کردن واقعیت نگاه کردند.

دکتر استرنج در چند جهان جنون، جادوگر اسکارلت را در مقابل دکتر استرنج قرار می‌دهد، که به این معنی است که زمان عالی برای پیاده شدن شخصیت الیزابت اولسون از اتوبوس جنگی فورتنایت است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.