منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Fortnite Omni Sword: چگونه تراشه‌ها و کوئست‌های omni را برای هفته اول دریافت کنیم

Fortnite Omni Sword: چگونه تراشه‌ها و کوئست‌های omni را برای هفته اول دریافت کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite Omni Sword: چگونه تراشه‌ها و کوئست‌های omni را برای هفته اول دریافت کنیم

در فصل 2 فورتنایت، شمشیر Omni مطمئناً به لطف 42 گزینه سفارشی سازی منحصر به فرد خود که چهار دسته را پوشش می دهد، یک لوازم آرایشی رزمی محبوب خواهد بود. Omni Sword بلافاصله با خرید با پاس نبرد باز نمی شود – اگرچه Tsuki 2.0 خواهد بود – اما وقتی در صف قرار گرفتید و چند ستاره نبرد را به دست آوردید، قفل کلنگ جدید را باز می کنید و شروع به دریافت ماموریت های Omni Sword در خود می کنید. دفتر خاطرات ماموریت . در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Fortnite Omni Sword و Omni Chips بدانید.

نحوه باز کردن قفل Fortnite Omni Sword و Omni Chips

Omni Sword هفت ستاره نبرد قیمت دارد. این بدان معناست که شما فقط باید به سطح 2 در پاس نبرد برسید تا ستاره های کافی برای باز کردن آن کسب کنید، زیرا هفت ستاره هزینه دارد و با هر سطح پنج ستاره دریافت می کنید. اگر این آیتم خاص برای شما مهم است، مطمئن شوید که Battle Stars خود را صرف آن کرده اید و نه برای برخی از لوازم آرایشی دیگر Tsuki 2.0 در صفحه اول پاس، در غیر این صورت باید به بازی ادامه دهید تا ستاره های بتل بیشتری کسب کنید.

در حال پخش: Fortnite Chapter 3 Season 2 گیم پلی جدید بدون ساخت

پس از باز شدن قفل، ماموریت های Omni Sword را در دفتر خاطرات ماموریت خود خواهید داشت. طبق تایمر درون بازی، چهار ماموریت جدید Omni Sword هر هفته در دسترس خواهد بود و با تکمیل هر کوئست چندین Omni Chips به شما می‌دهد که می‌توانید روی گزینه‌های سفارشی‌سازی شمشیر خرج کنید. این گزینه ها شامل 14 سبک تیغه، هفت سبک دسته (فیوز)، 14 رنگ و هفت صدا می باشد.

کوئست های Omni Blade

اگرچه نمی‌توانیم ماموریت‌های هفته‌های آینده را ببینیم، اما می‌توانیم با خیال راحت فرض کنیم که اولین ماموریت‌های Omni Sword نشان‌دهنده این است که چه نوع وظایفی را باید برای باز کردن قفل تمام تراشه‌های Omni خود در این هفته انجام دهید. مانند بطری های رنگی فصل 2، فصل 8، این تراشه های Omni در گروه های سه نفره در اطراف جزیره پنهان شده اند. هر کوئست به‌طور مبهم به شما می‌گوید کجا بروید، و هنگامی که به منطقه مناسب رسیدید، مینی نقشه شما به طور خاص کلکسیون‌ها را قرار می‌دهد و به راحتی می‌توانید آنها را انتخاب کنید – مگر اینکه بازیکنان دشمن شما را آزار دهند.

شمشیر Omni را به دلخواه خود سفارشی کنید.
شمشیر Omni را به دلخواه خود سفارشی کنید.

جستجوهای شمشیر Omni – هفته 1

  • جمع آوری تراشه های omni در بنای تاریخی قدرتمند (3)
  • جمع آوری تراشه های Omni در Logjam Lumberyard (3)
  • جمع آوری Omni Chips در Greasy Grove (3)
  • ماموریت های فصلی را کامل کنید (7) – هر کدام 2 تراشه Omni

همانطور که می بینید، نه Omni Chips را در اطراف نقشه جمع آوری می کنید و می توانید دو Omni Chips دیگر را برای هر فصل (هفتگی) ماجراجویی که انجام می دهید برنده شوید، که در مجموع 23 تراشه را برای باز کردن در هر هفته به شما می دهد. انتظار می رود که این مدل در طول فصل ادامه یابد، البته شاید در طول زمان مراحلی سخت تر از ماموریت های فصلی داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فصل 2 فورتنایت، مرور کلی ما در مورد پاسپورت نبرد، تغییرات تور نقشه ما و نگاهی به سلاح های جدید بدون طاق را از دست ندهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.