منو سایت

Fortnite Chapter 3 Season 2 تغییرات در نقشه: Siege، IO Blimps و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite Chapter 3 Season 2 تغییرات در نقشه: Siege، IO Blimps و موارد دیگر

فصل 2 بازی Fortnite اینجاست و این بدان معناست که یک نقشه به شدت بازسازی شده نیز وجود دارد. موضوع این فصل، مقاومت، در سراسر جزیره به تصویر کشیده شده است، زیرا کل مناطق و نقاط اصلی مورد علاقه (POI) توسط نظم خیالی یا مقاومت کنترل می شوند. به نظر می رسد این کنترل چندین بار در این فصل کشورها را تغییر می دهد، با خطوط سرزمینی که دقیقاً در طول بازی بر روی نقشه ترسیم می شود، بنابراین شما همیشه متوجه خواهید شد که چه زمانی در سرزمین دشمن یا متحد هستید. در اینجا یک تور کامل از تمام مکان‌های جدید برای بازدید و چیزهایی که در فصل 2 Fortnite باید ببینید، آورده شده است.

تغییرات در نقشه Fortnite – فصل 2

قابل توجه ترین تغییرات در خود تصویر نقشه خطوط آبی و قرمز جدید است که نشان می دهد جنگ مداوم برای چمن بین نظم خیالی و مقاومت به رهبری هفت نفر. خطوط قرمز مکان هایی هستند که IO پس از بازگشت چشمگیر خود به تریلر فصل دوم، کنترل خود را دوباره به دست آورده است، در حالی که خطوط آبی پناهگاه امنی برای متحدان است. در اوایل متوجه خواهید شد که IO به سرعت در اکثر موارد خشکسالی برتری پیدا کرد، به این معنی که Resistance کار خود را بلافاصله در روزهای اول فصل 2 انجام می دهد.

در حال پخش: Fortnite، فصل 3، فصل 2، تریلر Resistance Story

بازگشت به جزیره نیز هستند کمک های مالی برای تلاش های نظامی، مشابه چیزی که در فصل 2، فصل 8 دیدیم، زمانی که شخصیت ها باید بودجه جنگ خود را علیه لژیون مکعب تامین می کردند. این بار، شبه نظامیان Slone سرنوشت جزیره را تهدید می کنند و به عنوان عضوی از مقاومت، می توانید پروژه های بزرگی از جمله برج های سبک (برای بازیکنان)، برج های سنگین (برای وسایل نقلیه) و حتی یک اتوبوس رزمی زرهی را تأمین مالی کنید. با توجه به نشت، در ادامه فصل شما قادر خواهید بود زره و برجک را به وسایل نقلیه معمولی اضافه کنید هم.

البته، چنین راه حل های DIY چیزی در بر ندارند تانک ها که الان در بازی هستند این تانک ها به آرامی حرکت می کنند، اما دارای یک برج 360 درجه با کارتریج های انفجاری ویرانگر و یک منظره حرارتی اضافی برای شناسایی دشمنان دوردست هستند. آنها در برابر تلفیقی عالی خواهند بود، با این تفاوت که در حال حاضر هیچ کدام وجود ندارد! سلاح های جدید ضد وسیله نقلیه کلیدی برای غیرفعال کردن آنها خواهند بود، در غیر این صورت آنها مانند بشقاب پرنده ها در فصل 2، فصل 7 پرسه می زنند.

درست است، ساختمان در Fortnite توسط IO “مسدود” شده است–dataminers نشان می دهد که مکانیک در 29 مارس باز خواهد گشت – به این معنی که شما باید به توانایی های جدیدی مانند. سرعت تاکتیکی با شوت های کوتاه، نصب روی دیوار و مجموعه ای از 50 سپر که در زمان خارج از نبرد به طور خودکار بارگیری می شوند.

وقتی برای اولین بار وارد فصل 2 شوید، نقشه به این صورت است.
وقتی برای اولین بار وارد فصل 2 شوید، نقشه به این صورت است.

چندین “???” روی نقشه وجود دارد مکان‌هایی که برای اولین بار فصل 2 را وارد کردید، و اگرچه آن مکان‌ها تقریباً به همین شکل عنوان می‌شوند – حتی The Daily Bugle به طور شگفت‌آوری هنوز آنجاست – چیزهایی مانند پست های بازرسی نظامی، انبارهای سلاح و پایگاه های عملیاتی موقت در سراسر جزیره. مناطق تحت سلطه IO نیز بسیار بزرگ خواهد بود کشتی های هوایی در کمین از آسمان بالا، کاملا ترسناک. توپ های محاصرهدر همین حال، می تواند شما را در یک آتش، به سبک Sea of ​​Thieves، بسیار پایین از نقشه ببرد.

کلومبوسا رفته استهمچنین شوترهای شبکه ای برای مرد عنکبوتی– به هر حال فعلا. هر دو آنقدر در میان هواداران محبوب بودند که اگر تاریخ آنها را ایجاب می کرد، می توانستیم در اواخر این فصل شاهد بازگشت آنها باشیم. سایر حیات‌وحش‌ها هنوز وجود دارند، اگرچه به نظر می‌رسد که درگیری مداوم بین IO و مقاومت، کل اکوسیستم جزیره را بر هم بزند. بدون شک، تغییرات بیشتری در این جزیره در طول فصل رخ خواهد داد زیرا دو جناح متخاصم برای برتری می جنگند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شروع عالی، در اینجا همه چیز جدید در فصل 2 Fortnite آمده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.