منو سایت

Fortnite Ballers – Ballers را کجا پیدا کنیم و چگونه آنها را شارژ کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite Ballers - Ballers را کجا پیدا کنیم و چگونه آنها را شارژ کنیم

Fortnite Ballers برای فصل 3، فصل 3 بازگشته است. این وسایل نقلیه مورد علاقه طرفداران چندین سال است که وارد بازی نشده اند و با برخی ویژگی های جدید بازگشته اند. اگر می‌خواهید از کجا می‌توانید Baller را در Fortnite دریافت کنید یا چگونه آنها را مدیریت کنید، از جمله بارگذاری مجدد آنها، در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

مکان های Fortnite Baller

در حالی که Ballers را می توان در سراسر جزیره پیدا کرد، به خصوص اگر ابتدا به آنها نرسید، امن ترین مکان برای انتخاب یکی از آنها غار ریو است، مکان جدید روی نقشه که جای Command Cavern را می گیرد. اکنون که IO حذف شده است، لوپرها در حال برگزاری یک مهمانی به اندازه جزیره هستند و Rave Cave مرکز هیاهو است.

در اینجا Screwballer را خواهید یافت، یک ترن هوایی کارآمد که با Ballers سازگار است. البته این بدان معناست که شما می توانید Ballers را نیز در این نزدیکی پیدا کنید. جایی که سکویی برای سوار شدن به مسیر وجود دارد، ارتفاع را بررسی کنید. معمولاً یک یا دو بالر آنجا خواهند بود – به هر حال اگر زودتر برسید.

آنها مرا می بینند که غلت می زنم.
آنها مرا می بینند که غلت می زنم.

در حال حاضر تقاضای بالابرها وجود دارد، بنابراین مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. در مورد مسافت پیموده شده به معنای واقعی کلمه، با شارژ باتری خودرو محدود خواهد شد. Ballers مانند سایر وسایل نقلیه Fortnite با بنزین کار نمی کند، بنابراین اتصال به پمپ بنزین کمکی نمی کند. Epic این را تایید کرد باله ها را نمی توان دوباره شارژ کردبنابراین پس از مصرف تمام آب میوه، باید پیاده بروید یا به وسیله نقلیه دیگری بروید.

خبر خوب این است که به نظر می رسد Ballers در حالی که در Screwballer هستند از باتری استفاده نمی کنند، بنابراین می توانید تا آنجا که می خواهید – یا تا جایی که Storm اجازه می دهد – سوار ترن هوایی شوید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Fortnite، فصل 3، فصل 3، به سلاح های جدید، تغییرات نقشه، نبرد گذر و مکان های NPC مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.