منو سایت

Fortnite وارد بازار ارزهای دیجیتال و NFT نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite وارد بازار ارزهای دیجیتال و NFT نخواهد شد

اکثر استودیوها و شرکت های بازی اخیراً به بازار بلاک چین و کریپتو علاقه نشان داده اند و اعلام کرده اند که قصد دارند توکن های NFT را معرفی کنند. این تصمیمات با واکنش طرفداران بازی های ویدیویی مواجه شد و برخی از آنها منصرف شدند. تیم سویینی، مدیرعامل اپیک گیمز، به شایعات مربوط به توکن NFT پاسخ داد. فورتنایت او گفت که آنها هیچ علاقه ای به ورود به بازار کریپتو و عرصه بلاک چین ندارند.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از یوروگیمر، این شایعات در حالی مطرح شد که رمز ارز جدیدی به نام بازی فورتنایت ثبت شد و این مشکل باعث نگرانی طرفداران شد. این کد ارز Fortnite Token نام دارد. اولین بار در سال 2021 ایجاد شد و به آرامی محبوب می شود. این مشکل تا جایی ادامه پیدا کرد که مدیرعامل اپیک گیمز مجبور به واکنش نشد و ارتباط این توکن و فورتنایت را تکذیب کرد.

تیم Sweeney در توییتر نوشت: «هیچ کد ارز Fortnite وجود ندارد. آنها تنها حساب های توییتری هستند که این کلاهبرداری را تبلیغ می کنند. وکلای Epic Games به این موضوع نگاه می‌کنند و ما باید از بازارهای رمزنگاری که اجازه آن را می‌دهند شرمنده باشیم.» به نظر می‌رسد تیم سوینی علاقه‌ای به کار در بازار بلاک چین ندارد و چنین فعالیت‌هایی را دوست ندارد.

Fortnite Crypto NFT

Fortnite وارد بازار ارزهای دیجیتال نمی شود

او افزود: طرفداران Fortnite یک پروژه رمزنگاری راه اندازی کرده اند که هیچ مالک یا شرکت خاصی پشت آن نیست، حتی مدیر عاملی که در مورد آینده آن تصمیم بگیرد. سازندگان توکن فورتنایت به توییت مدیر عامل اپیک گیمز پاسخ دادند. اما سوینی نوشت که قانون کپی رایت به این شکل کار نمی کند و تیم حقوقی اپیک سخت تلاش می کند تا کد را بشکند و این در گذشته اتفاق افتاده است.

در حالی که تیم سوینی به شدت با ورود Fortnite به بازار ارزهای دیجیتال و NFT مخالف است. اما جایگاه اصلی اپیک گیمز در این مورد مشخص نیست. به عنوان مثال، این هفته بازی جدیدی به نام Grit مبتنی بر NFT معرفی شد که با همکاری Epic Games در حال ساخت است. واضح است که این شرکت مشکلی با در دسترس بودن چنین بازی هایی در صنعت ندارد. اما ورود آنها به Fortnite را نامناسب می داند. Fortnite برای مدت طولانی از پول ویژه V-Buck استفاده می کند. اما این پول معامله نمی شود و فقط برای خرید Battlepas و آیتم ها استفاده می شود.

منبع: TheGamer