Fortnite بدون قلعه: طرفداران حالت بدون ساخت را در فصل 3، فصل 2 دوست دارند

Fortnite بدون قلعه: طرفداران حالت بدون ساخت را در فصل 3، فصل 2 دوست دارند

Fortnite بدون قلعه: طرفداران حالت بدون ساخت را در فصل 3، فصل 2 دوست دارند

وقتی آخر هفته گذشته فصل 3، فصل 2 Fortnite شروع شد، این کار را بدون هیچ گونه مکانیزم ساختمانی در حالت مرکزی بازی، یعنی بتل رویال انجام داد. این حرکت سال‌ها بعد انجام می‌شود، زمانی که برخی از بازیکنان از Epic خواستند که چنین حالتی را روشن کند و ماه‌ها نشت اطلاعات نشان می‌دهد که بالاخره در راه است. اگرچه هنوز هم می‌توانید در حالت‌های دیگر مانند Creative و Team Rumble، ساختمان خود را تنظیم کنید، طبق گفته داده‌کاوی‌ها، حالت بازی تا 29 مارس شامل هیچ‌گونه ساخت و ساز نخواهد شد.

با این حال، Epic ممکن است نیاز داشته باشد که آیا حالت بدون ساخت ارزش حفظ کردن را دارد یا خیر. به عقیده بسیاری از طرفداران، قطعاً چنین است. ما واکنش‌های بازیکنان فورتنایت، سازندگان محتوا و موارد دیگر را جمع‌آوری کرده‌ایم. این چیزی است که جامعه در مورد Fortnite بدون قلعه های آن می گوید.

اگرچه بسیاری از محبوب ترین سازندگان محتوا در بازی طرفدار حالت جدید هستند، اما واکنش ها به اتفاق آرا مطلوب نیست.

برای بسیاری از بازیکنان، ساختن چیزی بود که آنها را از بازی دور نگه می‌داشت، زیرا Build Warriors به ​​سقف مهارتی می‌رسید که تعداد کمی از بازیکنان می‌توانستند، بازی را ناعادلانه کرد و باعث تضعیف روحیه تعدادی از بازیکنان آینده شد. بدون ارتقای بازی، برخی از بازیکنانی که تمایلی به بازی Fortnite ندارند اکنون برمی گردند – یا حتی برای اولین بار آن را امتحان می کنند.

در حساب شخصی خود من یک نظرسنجی فعلی دارم که از بازیکنان می‌پرسد اگر Epic تصمیم بگیرد که حالت را بدون ساختن دائمی کند، به کدام حالت پایبند هستند. با بیش از 40000 رأی و چند روز مانده به رأی گیری، رژیم عدم ساخت تقریباً دو سوم آرا را به خود اختصاص داد. زمانی که بازیکنان حالت جدید را صرفاً به این دلیل که حالت جدید است ترجیح می دهند، تخمین این که چه مقدار از این اولویت به چیزی که می توان ماه عسل نامید خلاصه می شود، دشوار است. پاسخ به بسیاری از واکنش های عمیق از طرفداران بیشتری را ببینید.

با این حال یک چیز مطمئن است: حالت ثابت بدون ساختن برای بسیاری از بازیکنان یک موفقیت خواهد بود. برای Epic، نگرانی اصلی ممکن است تقسیم بر اساس بازیکنان در آینده باشد. با این حال، در حال حاضر، فورتنایت همچنان بسیار محبوب است، که به این معنی است که خواستگاری بدون توجه به حالتی که بازیکنان ممکن است در آینده فرضی که این دو حالت با هم وجود دارند، انتخاب کنند، روان باقی می‌ماند. باید منتظر ماند و دید که Epic برای میلیون ها بازیکن خود چه برنامه ای در نظر گرفته است. آیا دلتان برای ساخت بازی Fortnite تنگ شده یا این ظاهر جدید رهبر در ژانر را ترجیح می دهید؟

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.