Fortnite، Chapter 3، Season 3 - New Weapons، Battle Pass و موارد دیگر

Fortnite، Chapter 3، Season 3 – New Weapons، Battle Pass و موارد دیگر

فصل 3 بازی Fortnite از راه رسید و مثل همیشه، این بدان معناست که محتوای جدید زیادی برای کشف در بازی آماده است. هیچ چیز در مورد Fortnite احمقانه‌تر از شروع فصل جدید نیست، بنابراین به ما بپیوندید تا شما را در تمام جزئیات سرگیجه‌آور فصل 3 Fortnite راهنمایی کنیم. از پوسته‌های جدید مانند Darth Vader در میدان جنگ گرفته تا سلاح‌های جدید در استخر غارت‌کننده و حتی تغییرات نقشه مانند قطار غول‌پیکری که در اطراف جزیره می‌چرخد، در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره فصل 3 Fortnite بدانید.

پوست‌ها و لوازم آرایشی برای پاس‌های رزمی فصل 3 فورتنایت

بزرگ‌ترین عنوان فصل جدید اغلب گروه جدید او متشکل از هشت قهرمان برای پاس‌های رزمی و لوازم جانبی متعدد همراه با آنها، مانند پشت، گلایدر، احساسات و موارد دیگر است. برای خلاصه‌ای از شخصیت‌های جدید Battle Pass، از جمله Darth Vader و سایر موارد اضافی، بررسی ما از فصل 3 Battle Pass Fortnite را بررسی کنید. برای نگاهی دقیق تر به تمام 100 جایزه، به زودی گالری تصاویر Combat Pass فصل 3 Fortnite را بررسی کنید.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: تریلر بازی فورتنایت، فصل 3، فصل 3

سلاح های جدید

فصل جدید بدون لوت استخر جدید چیست؟ فصل 3 بازی Fortnite شاهد بازگشت برخی از سلاح‌ها بدون طاق می‌باشد، برخی دیگر را به طاق می‌فرستد و از همه بهتر، تعدادی سلاح کاملاً جدید و تا به حال دیده نشده را وارد بازی می‌کند. در اینجا شرح مختصری از تمام سلاح های جدید فصل 3 فورتنایت و نگاهی کامل به استخر غنیمت آن در روز عرضه است.

تغییرات نقشه

جزیره زیر پای ما دوباره در حال تغییر است و این بار بالای سر ما در حال تغییر است. در فصل 3، حلقه‌های فورتنایت پیروزی خود را بر Imaginary Order جشن می‌گیرند، بنابراین فصلی از حالات خوب در راه است. این بدان معناست که Ballers شیک به عنوان وسایل نقلیه چرخدار مورد علاقه طرفداران بازگشته اند. بهتر از آن، می‌توانید مستقیماً بر روی Screwballer سوار شوید، یک ترن هوایی که جزیره را می‌پیچد، می‌پیچد و می‌پیچد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد تغییرات نقشه فصل 3 Fortnite بدانید.

بعد از جابجایی IO (یک بار برای همیشه؟) این فصل فقط با حالات خوب است.

گالری

نحوه باز کردن قفل ایندیانا جونز

لیکس آن را پیشنهاد کرد و اکنون می توانیم آن را تأیید کنیم: ایندیانا جونز به Fortnite می آید. به عنوان بخشی از یک پاس رزمی، باید چند هفته صبر کنید تا بتوانید قفل آن را باز کنید. اینجا را بررسی کنید تا همه چیزهایی که باید در مورد نحوه باز کردن قفل ایندیانا جونز در فورتنایت بدانید.

Snap را با Snap Quests جمع کنید

Epic اخیراً دوست دارد یک عنصر سفارشی را در تمام نبردهای Fortnite قرار دهد و در فصل 3 اکنون می توانید قهرمان نبرد را شخصی سازی کنید. اسنپ ​​یک اکشن فیگور است که زنده می‌شود و چندین بار در این فصل، Snap Quests به شما امکان می‌دهد گزینه‌های سبک جدیدی را باز کنید تا بتوانید فیگور را به اکشن رویاهای خود تبدیل کنید. ما مروری بر Snap Quests در سایت داریم، از جمله مکان‌های دقیق همه Tover Tokens.

مکان های NPC

ساکنان جدید را می توان در سراسر جزیره پیدا کرد و خواه به دنبال آنها برای گفتگو با تاریخ، غنیمت خاص آنها یا صرفاً برای پر کردن کتاب مجموعه خود باشید، ما فعالانه به دنبال جزیره بالا و پایین برای همه NPCهایی هستیم که در حال حاضر در آن زندگی می کنند. . برای راهنمای کامل مکان NPC فصل 3 ما اینجا را ببینید.

سلاح های عجیب و غریب و افسانه ای

برخی از NPC ها بهترین و کمیاب ترین طعمه بازی را می فروشند (یا آزاد می کنند): سلاح های عجیب و غریب و افسانه ای. در این فصل حداقل چهار مورد عجیب و غریب وجود دارد که می توان یافت. اگرچه مطمئناً موارد بیشتری برای به روز رسانی های آینده در طول فصل برنامه ریزی شده است، ما در حال حاضر به طور فعال به دنبال NPC هایی هستیم که این قطره های ویژه را بفروشند. به زودی برای مال ما دوباره بررسی کنید راهنمای سلاح های عجیب و غریب و اسطوره ای برای فصل 3.

کجا می توان Ballers را در Fortnite پیدا کرد

ماشین‌های Baller این فصل در Fortnite بازگشته‌اند و ما انتظار داریم که این خبر خوبی برای شما باشد، زیرا طرفداران همیشه عاشق این وسایل نقلیه کروی پوچ هستند. اینجا جایی است که Ballers را در Fortnite پیدا کنید.

چالش های هفته صفر

اگر می‌خواهید در نبرد سریع پیروز شوید، ماموریت‌های هفتگی بهترین شرط شما هستند. چالش‌های Zero Week اکنون در دسترس هستند و ما خودمان در حال تکمیل آن‌ها هستیم تا بتوانیم مؤثرترین راه برای برنده شدن تمام XP موجود را گزارش کنیم. راهنمای چالش هفته صفر ما را اینجا ببینید.

فورتنایت، فصل 3، فصل 3 چه زمانی به پایان می رسد؟

طبق منوی معمولاً قابل اعتماد برای پاس مبارزه در بازی، فصل 3 شنبه 17 سپتامبر به پایان می رسد. مثل همیشه، این می تواند در تقویم به سمت بالا یا پایین حرکت کند، اما در حال حاضر می توانید انتظار داشته باشید که فصل شما را در تابستان ببرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.