منو سایت

Fortnite، فصل 3، فصل 2، راهنمای سلاح های عجیب و غریب و افسانه ای

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite، فصل 3، فصل 2، راهنمای سلاح های عجیب و غریب و افسانه ای

هر فصل بازی Fortnite مجموعه ای از سلاح های خاص خود را به همراه دارد که به نام های Exotics و Mythics شناخته می شوند و فصل 2 فورتنایت تفاوتی ندارد. در این فصل، چندین NPC این سلاح‌های مورد علاقه را ارائه می‌کنند، و همیشه هزینه‌ای برای شما دارند، خواه شمش‌های طلا، HP یا فقط تلاش زیاد. در اینجا نحوه به دست آوردن همه چیزهای عجیب و غریب در فصل 2 Fortnite آورده شده است.

سلاح های عجیب و غریب و اسطوره ای Fortnite: تفاوت چیست؟

اگر مطمئن نیستید که این سلاح ها در استخر بزرگتر Fortnite چه معنایی دارند، اجازه دهید توضیح دهم. سلاح های عجیب و غریب اغلب توسط NPC ها فروخته می شوند و اگرچه از نظر تعداد بسیار محدود است، می توان آنها را چندین بار خریداری کرد – معمولاً چهار تا پنج. این بدان معناست که هر بازیکن در یک تیم کامل می تواند این سلاح های ویژه را خریداری کند و آنها را در یک دور نبرد سلطنتی حمل کند. آنها معمولاً چند صد میله قیمت دارند، اما اگر بتوانید آنها را بپردازید، کل تیم شما می تواند تعدادی از بهترین سلاح ها را در بازی تجهیز کند.

سلاح های عجیب و غریب نیز دارای ویژگی های خاصی هستندمانند یک تفنگ تک تیرانداز که فشنگ های انفجاری شلیک می کند، یا یک تفنگ قطع کننده که یک اثر برگشتی باورنکردنی ایجاد می کند. اسلحه های اسطوره ای از چند جهت متفاوت هستند. از یک طرف، آنها خریداری نمی شوند – آنها گرفته می شوند. رئیس‌های اطراف جزیره این سلاح‌های ویژه را نگه می‌دارند و تنها در صورت شکست دادن آنها از آنها جدا می‌شوند. اگرچه Mythics معمولاً ویژگی های خاصی ندارند، اما نسخه های ایده آل سلاح های مربوطه خود هستند. به عنوان مثال، تفنگ تهاجمی Mythic MK-7 فصل گذشته که توسط The Foundation اداره می شد، کاملاً بهترین MK-7 بود که می توانید در جزیره پیدا کنید.

بر خلاف عجیب و غریب، اسطوره ها همچنین می توانند تنها توسط یک نفر در هر دور مجهز شوند. اینها کمیاب ترین و به طور کلی بهترین اسلحه ها در هر فصل بازی هستند و بنابراین بیشترین سلاح ها در بازی هستند. با تمام آنچه گفته شد، در زیر به شما نشان خواهیم داد که کجا می توانید اسطوره ها و چیزهای عجیب و غریب را برای این فصل پیدا کنید.

مکان سلاح های عجیب و غریب و اسطوره ای فورتنایت در فصل 3، فصل 2

در حال حاضر شش سلاح عجیب و غریب و سه سلاح افسانه ای در این جزیره وجود دارد. این عدد در طول فصل تغییر می‌کند، و وقتی تغییر کرد، ما این راهنما را به‌روزرسانی می‌کنیم تا سلاح‌های ویژه جدید یا حذف شده را منعکس کند. اینجا جایی است که می توان تمام عناصر عجیب و غریب و اسطوره ای موجود در حال حاضر را پیدا کرد.

سلاحتوانایی خاصمحلNPCقیمت (شمش طلا)
1. تفنگ تک تیرانداز Storm Scoutهنگام استفاده از ADS یک دور باطل آینده را نشان می دهدپاسگاه تصادفی هفت / پناهگاه / ایستگاه سیناپستخیل / بنیاد / دانشمند500
2. تفنگ تک تیرانداز بومبه فشنگ های مواد منفجره شلیک می کندThe Daily Bugle / Launchpad / Random Seven Postpostپیلی / بازدید کننده / مامور جونز600
3. Shadow Tracker Pistolیک تپانچه با یک صدا خفه کن که در تماس با دشمنان پینگ می کندکمپ نوازشرهبر تیم متال / Cuddlepool400
4. تفنگ ساچمه ای Dubدر CQC واکنش شدید و آسیب زیاد ایجاد می کندجونزهر NPC جونز به جز Brainiac500
5. تپانچه شش تیر تیراندازهفت تیر با سرعت آتش بالا و آسیب سنگینکمپ نوازشرهبر تیم در آغوش کشیدن / جیغ زدن400
6. تپانچه Night Hawkهفت تیر با هدف با آسیب زیادجونزهامبدا / Brainiac400
7. تفنگ حرارتی اسطوره ای هانت مستر سابربهترین تفنگ حرارتی ممکنکشتی هوایی فرماندهی غارصابر شکارچی0، نبرد برای رئیس
8. تفنگ استینگر افسانه ای گوناربهترین استینگر اس ام جی ممکنغار فرماندهیگونار0، نبرد برای رئیس
9. تفنگ افسانه ای Slone’s Striker Burst Rifleبهترین تفنگ Striker Burst ممکنقلعهفیل0، نبرد برای رئیس

اگر همه مکان ها را به نام نمی دانید، نگران نباشید. از نقشه ما برای یافتن مکان‌های مرتبط بر اساس فهرست شماره‌دار بالا استفاده کنید.

تمام مکان های عجیب و غریب و افسانه ای Fortnite در فصل 3، فصل 2
تمام مکان های عجیب و غریب و افسانه ای Fortnite در فصل 3، فصل 2

به یاد داشته باشید که برخی از NPC ها در هر دور ظاهر نمی شوند. به طور خاص، NPCها در جونز و کمپ کادل تمایل دارند بر اساس هر دور بچرخند و خارج شوند، بنابراین اگر NPC در حلقه شما وجود نداشته باشد، سلاح ویژه آنها نیز وجود نخواهد داشت. می‌توانید تمام مکان‌های NPC را در Fortnite، فصل 3، فصل 2 دنبال کنید تا از اینکه چه کسی کجاست، چه چیزی می‌فروشد یا شما را برای مبارزه به چالش می‌کشد، آگاه شوید.

همچنین می‌توانید سلاح‌های دیگر این فصل، تغییرات نقشه و جوایز پاس رزمی را دنبال کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.