منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Forspoken در دو ثانیه روی رایانه با استفاده از DirectStorage بارگیری می شود

Forspoken در دو ثانیه روی رایانه با استفاده از DirectStorage بارگیری می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Forspoken در دو ثانیه روی رایانه با استفاده از DirectStorage بارگیری می شود

Forspoken در دو ثانیه روی رایانه با استفاده از DirectStorage بارگیری می شود

مایکروسافت اخیراً DirectStorage API خود را برای توسعه دهندگان بازی منتشر کرده است و به آنها امکان دسترسی به همان فناوری را می دهد که Quick Resume را به یکی از بهترین ویژگی های کنسول های Xbox Series X | S تبدیل کرده است. از نظر تئوری، DirectStorage وعده سرعت رعد و برق برای بارگذاری یک بازی رایانه ای را می دهد، اما در عمل به نظر می رسد که می تواند یک ارتقاء عظیم در این پلتفرم باشد.

همانطور که توسط PC Gamer اشاره شده است، فیلم از Forspoken RPG آینده نشان می دهد که بازی در 1.9 ثانیه شگفت انگیز از M.2 SSD بارگیری می شود. با استفاده از SATA SSD، این زمان به 3.7 ثانیه هنوز چشمگیر افزایش یافت و در یک SATA SSD معمولی بازی در 21.5 ثانیه آماده بازی شد. صحنه های مورد استفاده برای نمایش این سرعت ها از حدود 20000 فایل با وزن کل 4.5 گیگابایت تشکیل شده است و DirectStorage API دارای سرعت IO 4839 مگابایت بر ثانیه در مقایسه با Win32 API در همان دستگاه است که سرعت کلاک آن برابر است. 2 826 مگابایت بر ثانیه.

در حال پخش: فناوری های FORSPOKEN

با این حال، یک هشدار وجود دارد، زیرا این فناوری دقیقاً نرم افزاری برای روشن و خاموش کردن نیست. توسعه‌دهنده Luminous Productions مجبور شد آن را برای Forspoken بهینه‌سازی کند، و استودیو خاطرنشان کرد که می‌توان برای جلوگیری از تنگناها در داده‌های رفع فشرده‌سازی گرافیکی، بهبودهایی انجام داد. مایکروسافت در حال کار بر روی تنظیم دقیق این فناوری و بهبود آن در آینده است.

در مورد نحوه عملکرد، DirectStorage به GPU اجازه می دهد تا مستقیماً با SSD ارتباط برقرار کند تا بازی ها و بافت ها بدون نیاز به بررسی اولیه با CPU و حافظه اصلی بارگذاری شوند. این به طور بالقوه امکان بارگذاری تقریباً فوری بازی را فراهم می کند، چیزی که به ویژگی بارز نسل فعلی بازی های کنسول با عناوینی مانند Spider-Man: Miles Morales و Doom Eternal تبدیل شده است که سرعت های باورنکردنی را بر روی SSD های مربوطه در کنسول های PS5 و Xbox X Series نشان می دهد. | S.

Forspoken به عنوان یک ویترین زیبا برای فناوری های جدید ظاهر می شود، زیرا فناوری جدید FidelityFX Super Resolution AMD را نیز در طراحی خود گنجانده است. با این حال، این بازی داستانی در مورد شخصیت اصلی Frey Holland دارد که جزئیات بیشتری در این هفته قبل از عرضه آن بر روی PC و PS5 در ماه مه فاش شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.