منو سایت

Forspoken جزئیات بیشتری در مورد تاریخچه خود فاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Forspoken جزئیات بیشتری در مورد تاریخچه خود فاش می کند

Forspoken جزئیات بیشتری در مورد تاریخچه خود فاش می کند

Forspoken، یک RPG اکشن با جهان باز، که ابتدا با نام Project Athia معرفی شد، آماده است تا جزئیات بیشتری از داستان را فاش کند، که بازیکنان را وادار می‌کند دنیای آتیا را از نگاه شخصیت اصلی Frey Holland کشف کنند.

بیشتر بازاریابی اولیه Forspoken بر دستاوردهای فنی و بصری بازی متمرکز بود، با عنوان PS5 و PC در پوستر هر دو فناوری جدید FidelityFX Super Resolution AMD و DirectStorage مایکروسافت در رایانه شخصی. اکنون اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه بازی و به ویژه در مورد شخصیت اصلی بازی Frey Holland فاش شده است.

در حال پخش: تریلر Forspoken پلی استیشن ویترین 2021

قبلاً می‌دانستیم که داستان Forspoken به سمت ژانر به اصطلاح isekai متمایل می‌شود که در انیمه‌ها و بازی‌های ژاپنی محبوبیت دارد و قهرمان داستان آن Frey Holland یک یتیم از نیویورک است که خود را به دنیای عجیب و غریب جادویی Athia می‌بیند. تصاویر قبلی بازی اطلاعات بیشتری در مورد همراه اصلی فری در Atia، یک دستبند سخنگو به نام Kuff، به ما داده است که با فری همراه خواهد شد و او دنیای باز خطرناک بازی را بررسی می کند.

ویژگی جدیدی از Game Informer بر اساس قسمت جدیدی از بازی که در نمایشی از پشت صحنه نمایش داده شد، جزئیات بیشتری در مورد داستان جمع آوری کرد. دمو حاوی محتوای داستانی بسیار بیشتری بود، از جمله مشاجره بین فری و کوف، که نشان می داد قهرمان داستان بسیار بیشتر به دنبال یافتن راه بازگشت به دنیای خود است تا کمک به شهروندان آتیا. در طول این گفتگو، کوف همچنین فاش می‌کند که چیزهایی در مورد مادر فری می‌داند – اگرچه قهرمان به عنوان یک یتیم بزرگ شده است.

صحنه دیگری در دمو رویارویی فری و تانتا پراو، تنها یکی از تانتی ها را نشان می دهد که به عنوان جادوگران قدرتمند و حاکمان سابق آتیا شناخته می شوند. فری به دنبال مخاطبی با تانتا پراو است تا از او کمک بخواهد تا تعطیلات آخرالزمانی را که تمام آتیا را تهدید می کند متوقف کند. در این صحنه، تانتا پراو همچنین به ملاقات قبلی فری با یکی از جادوگران همکارش قبل از گرفتن قهرمان داستان در یک توپ شناور از آب اشاره می کند.

یکی دیگر از مقاله‌های Game Informer بیشتر بر شخصیت فری و سفر او تمرکز دارد که از یک زندگی شلوغ در خیابان‌های نیویورک آمده است، جایی که گفته می‌شود او با قانون مشکل دارد. در نیویورک، تنها همراه یا خانواده فری گربه او هومر است و نویسندگان بازی می‌گویند که گربه جذاب برای شخصیت فری علاوه بر این که فوراً مورد علاقه طرفداران تریلرهای Forspoken است.

تاد استاشویک، نویسنده به Game Informer گفت که درگیری‌های اصلی فری عبارتند از: “باند آشپزخانه جهنم. سیستم حقوقی نیویورک. نصیحت آتیا. Thantas شیطانی. شک خودش. جانوران بزرگ و یک اژدها.” به طور کلی، به نظر می‌رسد که Luminous Productions روی ساختن Forspoken یک بازی متمرکز بر شخصیت سرمایه‌گذاری کرده است و به بررسی مشکلات سکولار و جادویی شخصیت فری هالند می‌پردازد.

Forspoken اخیراً به 11 اکتبر 2022 موکول شد، زیرا در ابتدا قرار بود در ماه مه راه اندازی شود. این بازی برای PS5 و PC منتشر خواهد شد و حداقل به مدت دو سال برای PS5 خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.