منو سایت

Flashpoint LTM همین آخر هفته به Apex Legends Mobile رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Flashpoint LTM همین آخر هفته به Apex Legends Mobile رسید

Flashpoint، حالت محبوب Apex Legends با زمان محدود، اکنون برای بازی در Apex Legends Mobile در دسترس است – اما فقط در آخر هفته باقی می ماند.

Flashpoint اولین بار در نسخه های رایانه شخصی و کنسول Apex Legends در طول فصل 6 ظاهر شد. در بازی های Flashpoint، آیتم های شفابخش در استخر غارت موجود نیستند. در عوض، بازیکنان می‌توانند زخم‌های خود را فقط زمانی که در مناطق شلوغ ایستاده‌اند، التیام بخشند.

Flashpoint LTM، همانطور که در Apex Legends Mobile دیده می شود.
Flashpoint LTM، همانطور که در Apex Legends Mobile دیده می شود.

مناطق نقطه اشتعال به صورت دایره های آبی بزرگ روی نقشه ظاهر می شوند، و اگرچه ممکن است در نگاه اول به عنوان یک پناهگاه امن به نظر برسند، اما اغلب محل نبردهای شدید بین اسکادران های متعددی هستند که در واحه شفا کمین کرده اند. خوشبختانه، بازیکنان برای فعال کردن مکانیک شفا نیازی به انجام کار خاصی ندارند – پس از ورود به Flashpoint Zone، به طور خودکار شروع به التیام هر گونه آسیبی که ممکن است سلامتی یا سپر شما ایجاد کرده باشد، می کنید.

برخلاف حالت استاندارد نبرد سلطنتی، بازی‌های Flashpoint حلقه را در مراحل بسته نمی‌بینند. در عوض، حلقه به طور مداوم در طول بازی در حال کوچک شدن است، بنابراین در طول مسابقات Flashpoint چشمان خود را روی نقشه نگه دارید. آخرین چیزی که می خواهید این است که در تلاش برای رسیدن به نزدیکترین منطقه Flashpoint، به رینگ آسیب وارد کنید.

درست مانند ماهیت سریع مسابقات خود، حالت Flashpoint برای مدت طولانی در یک مکان باقی نمی ماند – LTM فقط برای دو روز آینده در Apex Legends Mobile در دسترس خواهد بود، بنابراین حتما قبل از ناپدید شدن آن را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.