Final Fantasy X در رویداد کراس اوور جدید به جنگ بینش ها می آید

Final Fantasy X در رویداد کراس اوور جدید به جنگ بینش ها می آید

Final Fantasy X در رویداد کراس اوور جدید به جنگ بینش ها می آید

شخصیت های Final Fantasy X به War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius، بازی موبایل رایگان Square Enix بازگشته اند. این سومین بار است که شخصیت‌های FFX Tidus، Yuna و Auron در War of the Visions با رویدادهای متقابلی که قبلاً در سال‌های 2020 و 2021 برگزار شده بود، در دسترس خواهند بود و بازی برای اولین بار FFX را که Valefor را احضار می‌کند به عنوان کارت بینایی معرفی می‌کند.

رویداد جدید اکنون فعال است و تا 2 آگوست ادامه خواهد داشت و به بازیکنان زمان کافی می دهد تا برخی از شخصیت های FFX را که هنوز ندارند جمع کنند. Tidus به‌عنوان جایزه برای ورود به صورت رایگان در اختیار همه بازیکنان قرار خواهد گرفت، در حالی که یونا و آرون از طریق سیستم گچ War of the Visions احضار خواهند شد. تمام واحدهای FFX با در دسترس بودن محدود به عنوان UR یا Ultra Rare طبقه بندی می شوند.

مهارت‌های کاراکترهای جدید و بازگشتی FFX را می‌توانید در زیر بیابید:

  • واحد جزر و مد (UR): Tidus یک واحد آب بسیار کمیاب (UR) قدرتمند است که کار اصلی آن Star Player of Abes با پیمانکاران فرعی Paladin و Samurai است. Tidus از طریق Blitz Ace Limit Burst خود 4 ضربه (L) به هدف خود وارد می کند. مهارت های او Quick Hit و Hastega هستند. ضربه سریع (M) به یک هدف آسیب وارد می کند و CT (S) هدف را پایین می آورد، در حالی که AGI خود را 1 حرکت افزایش می دهد، در حالی که Hastega با 3 حرکت به متحدان در منطقه اطراف خود سرعت می دهد. Tidus از این نظر منحصر به فرد است که دارای Hastega و آمار ATK بالایی است و با توانایی بهبود یافته اش در تسلط، فرکانس بالاتری از حفاری ضربات تیز، ضربات تیز یک حمله کوتاه و وضوح حمله موشکی دریافت خواهد کرد.
  • واحد یونا (UR): یونا یک واحد نوری قدرتمند UR است که کار اصلی آن احضار اسپیرا و مشاغل فرعی Green Wizard و Kotodama Welder است. فوران پرتو انرژی یونا بر اساس هدف برد هدف آمارگیر MAG باعث آسیب (L) می شود و دارای ضربه تضمین شده است. مهارت های دیگر او Reraise و Holy هستند. Reraise یک افکت وضعیت به هدف می دهد، که به واحد اجازه می دهد یک بار در هر نبرد به طور خودکار از وضعیت CA بازیابی شود (بازیابی HP (دقیقه)، و Holy یک ضربه تضمین شده است که بر اساس آن به اهداف آسیب جزئی (L) وارد می کند. آمار کاستور را MAG کنید و همچنین Reaper Killer را به کستر می دهد.
  • واحد Auron (UR): Auron یک واحد قدرتمند UR از نوع یخی است که شغل اصلی آن Legendary Guardian و مشاغل فرعی Pugilist و Soldier هستند. قابلیت انفجار حد مجاز تورنادو او سرعت سوراخ کردن DEF خود را 3 دور افزایش می دهد، سپس به اهداف در برد آسیب غیر عنصری (L) وارد می کند. مهارت God-Killer او می تواند هر مانعی را که آسیب فیزیکی به یک هدف را کاهش می دهد و می تواند آسیب (M) وارد کند را از بین ببرد، در حالی که مهارت Banishing Blade او دارای ضربه تضمین شده است و آسیب 2-Hits (M) را به اهداف وارد می کند.
  • نقشه ویژن Valefor: این دید شامل یک اسپر نوری با نادر بودن UR است. جادوی چالش برانگیز آن، Energy Blast، حداکثر آسیب نوری را به هدف شما وارد می کند و یک افکت نقشه را فعال می کند که «ATK و MAG» متحدین را افزایش می دهد و به طور قابل توجهی Light Res» دشمنان را کاهش می دهد.

War of the Visions یک بازی میکروتراکنش رایگان است که در فروشگاه‌های Google Play، App Store و Amazon App Store موجود است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.