منو سایت

Final Fantasy Brave Exvius با اسپین آف خودش، War of the Visions همکاری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Final Fantasy Brave Exvius با اسپین آف خودش، War of the Visions همکاری می کند.

Final Fantasy Brave Exvius یک بازی موبایلی است که در سال 2016 (2015 در ژاپن) منتشر شد، که در آن بازیکنان با بازی RPG ساده و نوبتی، شخصیت های Final Fantasy را جمع آوری می کنند. War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius یک بازی موبایل متفاوت است که از Brave Exvius جدا شده است، که در سال 2020 (2019 در ژاپن) منتشر شد، که به Final Fantasy Tactics نزدیک‌تر است، اما همچنین به بازیکنان اجازه می‌دهد تا شخصیت‌های Final Fantasy را جمع‌آوری کنند. با یادآوری وضعیت uroboros، این دو بازی اکنون در حال همکاری هستند. شخصیت‌های War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius از قبل مجموعه‌ای در Final Fantasy Brave Exvius هستند.

شرحی ارائه نشده است

این رویداد هم اکنون در حال برگزاری است و همراه با واحدهای جدید و احضارها، جوایز ورودی جدید و جوایز احضار روزانه جدید نیز وجود دارد که تا 25 می در دسترس خواهند بود. جوایز اصلی برای شرکت در این رویداد King of Leonis Mont و Vinera Fennes از War of Visions و کارت ویژن، اثبات وضوح و اراده است. مراحل باز کردن قفل این پاداش‌ها خارج از چارچوب بازی پیچیده هستند و شامل گذراندن یک سری مراحل با Summon Coins و NV Exchange Tickets است. خوشبختانه Square Enix این فرآیند را با جزئیات بیشتری در این وب سایت تشریح کرد.

بازی های Brave Exvius با همکاری با دنیای بزرگتر Final Fantasy غریبه نیستند. تنها ماه گذشته، Rinoa From Final Fantasy 8 به عنوان یک احضار غیرقابل قفل در دسترس بود و War of the Visions با الهام‌بخش آن یعنی Final Fantasy Tactics در سال 2020 همکاری می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.