منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Final Fantasy 7 The First Soldier’s Crisis Core Collab شامل پوسته های چند ضلعی است

Final Fantasy 7 The First Soldier’s Crisis Core Collab شامل پوسته های چند ضلعی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Final Fantasy 7 The First Soldier's Crisis Core Collab شامل پوسته های چند ضلعی است

Final Fantasy 7 The First Soldier's Crisis Core Collab شامل پوسته های چند ضلعی است

Final Fantasy VII The First Soldier شخصیت‌هایی از Final Fantasy VII Crisis Core را دریافت می‌کند. به عنوان بخشی از بیست و پنجمین سالگرد FFVII، نسخه های چند ضلعی Zack، Angeal، Aerith و Genesis اکنون به عنوان پوسته در بازی Battle Royale RPG در دسترس هستند.

علاوه بر این، تا 7 ژوئیه، شمشیر زک در حین آموزش جنگ های میدانی ظاهر می شود. بازیکنی که شمشیر را می گیرد به زک تبدیل می شود و پاداش های رزمی اضافی را باز می کند.

در حال پخش: FINAL FANTASY VII بیست و پنجمین سالگرد را به صورت زنده جشن بگیرید

بازیکنان همچنین می توانند تجهیزات افسر امنیت ابری (از FFVII) و همچنین پوسته های چند ضلعی برای Cloud، Tifa و Barrett را دریافت کنند. این پوسته ها که در فوریه 2022 منتشر شدند، بخشی از جشن بیست و پنجمین سالگرد FFVII هستند. علاوه بر این، بازیکنان جوایز ورودی دریافت خواهند کرد – بلیط های پک پریمیوم Shinra، که می توانند با پوسته های شخصیت های خاص مبادله شوند.

FFVII The First Soldier یک بازی موبایل رایگان از Battle Royale است که در سال 2021 منتشر شد. خبر این همکاری پس از اعلام گیت Final Fantasy VII Crisis Core منتشر شد. FFVII Crisis Core بازسازی‌شده در زمستان 2022 روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود. این اولین بار است که FFVII Crisis Core را می‌توان روی پلتفرم‌هایی غیر از PSP، یک رویداد بزرگ، بازی کرد.

در دیگر اخبار FFVII، Final Fantasy 7 Remake Intergrade بالاخره در Steam آمد – و بله، حتی می‌توانید آن را در Steam Deck بازی کنید. اسکوئر همچنین اخیراً از عنوان رسمی بازی Final Fantasy 7 Remake، قسمت دوم – Final Fantasy 7 Rebirth – همراه با خبرهایی مبنی بر اینکه Remakes رسما یک سه گانه خواهد بود، رونمایی کرد. بازی Final Fantasy 7 Rebirth برای اکران در زمستان ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.