منو سایت

FIFA 23 رکورد تعداد بازیکنان آنلاین در هفته اول را شکست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
FIFA 23 رکورد تعداد بازیکنان آنلاین در هفته اول را شکست

الکترونیک آرتز ادعا می کند که این بازی فیفا 23 توانست رکورد تعداد بازیکنان آنلاین این فرنچایز را در هفته اول از بین ببرد. بیش از 10.3 میلیون نفر در هفته اول به تجربه فیفا 23 این رقم بیش از هر بازی دیگری در سری فیفا گزارش شده است. FIFA 22 ده روز پس از انتشار 9.1 میلیون نفر را به خود جذب کرد و بازی جدید توانست این رقم را بهبود بخشد.

مدیر عامل EA Sports، تهیه کننده سری بازی های فیفا، با تشکر از بازیکنان و هواداران به خاطر پاسخگویی، گفت: استقبال هواداران در این مدت کوتاه باورنکردنی بوده است و ما از دیدن جامعه بازیکنانی که با آنها بازی می کنند هیجان زده هستیم. تیم محبوب در FIFA 23. و رکورد منحصر به فردی از خود به جای گذاشته اند. وی همچنین از برنامه ریزی این استودیو برای ارائه محتوای بیشتر و جذب بازیکن به مناسبت جام جهانی خبر داد.

نیک ولودیکا افزود: «با در راه بودن جام‌های جهانی مردان و زنان، و همچنین به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز در محتوای فوتبال باشگاهی زنان، ما تازه شروع کرده‌ایم تا معتبرترین و همه‌جانبه‌ترین تجربه ممکن را ارائه دهیم.» او امیدوار است که این اعداد به دست آیند. هر چه زودتر با شروع جام جهانی. EA در سال گذشته از فرنچایز برند فیفا استفاده کرده و قرارداد آنها با فدراسیون جهانی فوتبال رو به پایان است. مذاکرات سال گذشته به پایان نرسید و نام بازی فیفا به EA Sports FC تغییر خواهد کرد.

رکورد بازی فیفا 23

رکورد تاریخی فیفا 23

بازی FIFA 23 با تغییرات مهمی از جمله بازتعریف سیستم پاس، شوت و ضربات آزاد منتشر شد. سیستم دفاعی نیز بهبود یافته و در نهایت قسمت فوتبال باشگاهی بانوان اضافه شده است. لیگ فوتبال زنان انگلیس و فرانسه یکی از جدیدترین مطالبی است که گسترش یافته است. EA Sports آپدیت های مهمی را برای جام جهانی قطر آماده کرده و کارت های ویژه ای به تیم نهایی اضافه خواهد شد. جام جهانی فوتبال زنان در سال آینده بخش مهمی از محتوای فیفا 23 خواهد بود.

منتقدان هنگام بررسی و نقد بازی FIFA 23 امتیاز خوبی به آن دادند و تغییرات مربوطه در زمینه شبیه سازی فوتبال را تحسین کردند. البته بیشتر نقدها بر روی قسمت Ultimate Team متمرکز شده بود و درآمدزایی و فروش لوت باکس ارزش های این بازی را نامرئی کرده است. EA امیدوار است که بازی سال آینده بتواند ویژگی های جدیدی را ارائه دهد. مدیرعامل EA در مصاحبه ای گفت که پایان قرارداد آنها با فیفا به این معنی است که آنها می توانند محتوای منحصر به فرد و متفاوتی ارائه دهند.

اولین آپدیت بزرگ فیفا 23 هفته گذشته منتشر شد و تغییراتی را در انیمیشن ها برای ضربات آزاد و دریبل ایجاد کرد. لازم به ذکر است که فیلتر فیفا 23 در ایران مانع از تجربه این بازی جدید توسط گیمرهای ایرانی شد.

منبع: VGC