منو سایت

FIFA 22 هفته آینده به Xbox GamePas اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
FIFA 22 هفته آینده به Xbox GamePas اضافه خواهد شد

EA هر سال با انتشار بازی جدید فیفا عنوان سال گذشته را به EA Play اضافه می کند. در حالی که سرویس EA Play در قالب Xbox Game Pass Ultimate در دسترس است. کاربران این بازی می توانند تا روز دوم تیرماه مراجعه کنند بازی فیفا 22 به جدیدترین بازی این سری به صورت رایگان دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید. این بازی در تاریخ 23 ژوئن برای دانلود در دسترس خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم، FIFA 22 تنها بازی ای نیست که به زودی به سرویس Xbox Game بازمی گردد. مایکروسافت هر ماه لیست بلندبالایی از بازی های مختلف را اضافه می کند، بنابراین عناوین بیشتری در راه است. با معرفی بازی های جدید، از ماه بعد از میلاد. در نتیجه باید کمی بیشتر صبر کنیم. البته امکان اضافه شدن FIFA 22 به بازی بعد از EA Play وجود دارد و تصمیم گیری در مورد تاریخ آن بر عهده Electronic Arts است.

از آنجایی که الکترونیک آرتز با فدراسیون جهانی فوتبال به توافق نرسید. نسخه جدید این بازی با نام EA Sports FC منتشر خواهد شد. امسال آخرین نسخه این سری FIFA 23 نام خواهد داشت که به گفته EA بر روی جام جهانی تمرکز خواهد کرد و این شرکت تمام تلاش خود را برای ارائه محتوای دارای مجوز انجام خواهد داد. این امر منجر به لغو بخش پیک آنلاین فیفا 23 و به تعویق افتادن این بخش برای سال آینده شد.

گیم پد FIFA 22 Xbox

FIFA 22 در گیم پلی نهایی

بازی FIFA 22 نسبت به شماره قبل تغییرات چشمگیری داشت. نسخه نسل جدید بازی برای کنسول های Xbox و PS5 منتشر شده است. او ویژگی های جدیدی را معرفی کرد که این مجموعه را چند قدم به جلو برد. به عنوان مثال، انیمیشن های بازی بسیار تغییر کرده اند و به لطف فناوری موشن کپچر، نحوه حرکت هر بازیکن متفاوت است. بخش اولتیماتوم تیم و حامل نیز حالت های بیشتری دریافت کرد که تجربه آنها به شما ارائه می شود. افزودن FIFA 22 به بازی Xbox به این معنی است که تمام قسمت های بازی از جمله اولتیماتوم تیم در اختیار شماست و نیازی به خرید بازی نخواهید داشت.

عرضه سالانه بازی FIFA و بازخرید این محصول باعث شده تا بسیاری از بازیکنان برای دریافت آن در بازی انتخاب کنند. اگر شما هم یکی از این افراد هستید، کافیست در تاریخ ۲ جولای وارد فروشگاه مایکروسافت شوید و روی گزینه دانلود کلیک کنید.

منبع: GameSpot