منو سایت

FIFA 22 هفته آینده برای Xbox Game Pass Ultimate عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
FIFA 22 هفته آینده برای Xbox Game Pass Ultimate عرضه می شود

FIFA 22 هفته آینده برای Xbox Game Pass Ultimate عرضه می شود

FIFA 22، جدیدترین ورود به سری فوتبال حرفه ای EA، به زودی برای Xbox Game Pass عرضه خواهد شد. مایکروسافت و EA Sports اعلام کردند که FIFA 22 برای مشترکین Game Pass Ultimate در تاریخ 23 ژوئن از طریق EA Play عرضه می شود. این فقط برای اعضای Ultimate یا کسانی است که به طور جداگانه مشترک EA Play هستند.

انتظار نمی رود که FIFA 22 آخرین عنوانی باشد که در این ماه به Game Pass می آید. مایکروسافت معمولاً بازی‌های Game Pass بیشتری را در اواسط ماه منتشر می‌کند، بنابراین هر روز می‌توان تعداد بیشتری را اعلام کرد.

در حال پخش: نقد و بررسی فیلم FIFA 22

در مورد آینده سری FIFA، EA Sports FIFA 23 را اواخر امسال منتشر خواهد کرد و سپس این فرنچایز نام EA Sports FC را به عنوان بخشی از تغییر گسترده‌تر بین EA و FIFA تغییر خواهد داد.

مشترکین جدید می توانند اولین مشترک خود را دریافت کنند سه ماه Game Pass Ultimate مجموعاً 1 دلار.

بررسی GameSpot برای FIFA 22 به این بازی امتیاز 8/10 داده است. ریچارد واکلینگ، منتقد گفت: «در بازی‌های ورزشی احساسات کمی بهتر از اینکه بتوانید یک پاس زیبا و زیبا انجام دهید که با توپ در پشت تور به پایان می‌رسد، وجود دارد، و به همین دلیل است که FIFA 22 ارتقایی است که ارزشش را دارد. “

تا کنون در ماه ژوئن، Game Pass For Honor، Assassin’s Creed Origins و Disc Room و غیره را اضافه کرده است.

امروز، 15 ژوئن، شاهد حذف تعدادی از عناوین Game Pass از جمله Darkest Dungeon، Dungeons & Dragons: Dark Alliance، Greedfall، Limbo و Worms Rumble هستیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.