منو سایت

FaZe Clan نمایش SNL به سبک Twitch را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
FaZe Clan نمایش SNL به سبک Twitch را راه اندازی کرد

FaZe Clan نمایش SNL به سبک Twitch را راه اندازی کرد

FaZe Clan، سازمان ورزش های الکترونیکی و سرگرمی، اعلام کرده است که سریال خود را با الهام از شنبه شب به نام unFaZed منتشر خواهد کرد.

این سریال یک نمایش هفتگی خواهد بود که از 2 ژوئن هر پنجشنبه از پلتفرم پخش زنده Twitch پخش می شود و مخاطبان Gen Z را هدف قرار می دهد. که شامل بازیگران تکرارشونده ای از شخصیت های اینترنتی است، اما توسط یک لیست چرخشی مهمان میزبانی می شود. هر قسمت نیز حدوداً سه تا چهار ساعت خواهد بود و شامل بخش‌های فیلم‌نامه‌ای و غیرفیلم‌نامه‌ای خواهد بود.

FaZe Clain همچنین در حال تولید برنامه از پیش اعلام شده به سبک Big Brother به نام FaZe1: The Warehouse است، یک مجموعه مسابقه ای که از تاریخ 5 می به صورت زنده به صورت 24 ساعته و به مدت 15 روز از Twitch پخش می شود.

بیل مک کالو، معاون اجرایی و مدیر محتوای FaZe Clan گفت: “اینها دو نردبان چادری برای ما هستند و ما قصد داریم چند فصل را اجرا کنیم.”

“برخی از آنها در کانال یوتیوب ما خواهند بود، برخی از آنها پلتفرم را حذف خواهیم کرد و سعی می کنیم به توزیع کنندگان دیگر بفروشیم تا مخاطبان خود را گسترش دهیم و پلتفرم ها و دامنه ای را که داریم گسترش دهیم و شاید مخاطبان جدیدی را در معرض FaZe قرار دهیم. قبیله و این هم در جهان بدون فیلمنامه و هم در جهان اتفاق می افتد.»

نیک گیبز، معاون توسعه FaZe Clan نیز نظرات خود را در مورد این پروژه ها به اشتراک گذاشت و گفت: “آنچه SNL برای کمدی است” unFaZed “برای اینترنت کودکان است. این چیزی است که ما می خواهیم باشیم.”