منو سایت

Fandom رسانه های GameSpot و Metacritic را خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fandom رسانه های GameSpot و Metacritic را خریداری کرد

Fandom، سرویس ویکی که به دلیل مستندات دقیق و عمیق خود از بازی‌های ویدیویی، نمایش‌های تلویزیونی، فیلم‌ها و فرهنگ پاپ معروف است، به طور رسمی خرید چندین وب‌سایت و برند محبوب در صنعت سرگرمی را تأیید کرده است. Fandom رسما متاکریتیک، سرویس بررسی بازی، سریال و فیلم و همچنین سرویس‌های رسانه‌ای مختلف GameSpot از جمله GameFAQs و پادکست GinatBomb را خریداری کرده است.

اولین خرید بزرگ Fandom شرکت معروف آمریکایی Red Ventures بود. این شرکت اخیراً شخصیت خود را تغییر داده و از بازاریابی به روزنامه نگاری تبدیل شده و صاحب چندین رسانه بزرگ در دنیای بازی است. GameSpot، GameFAQs و Metacritic که هر کدام اهداف متفاوتی دارند، زیر چتر Fandom به فعالیت خود ادامه خواهند داد. خدمات خریداری شده که در زمینه قمار فعالیت می کنند با مدیریت جدید به فعالیت خود ادامه می دهند.

لازم به ذکر است که هر یک از این خدمات فعالیت خاص خود را دارند. به عنوان مثال، GameFAQs حاوی صدها هزار صفحه از اطلاعات بازی و همچنین راهنماها و توضیحات بازی است. در عین حال، GameSpot یک رسانه بازی و نقد قابل اعتماد است که روزانه میزبان هزاران کاربر آنلاین است. متاکریتیک نیز نامی شناخته شده است و افراد مختلفی در سراسر جهان از آن بازدید می کنند. لازم به ذکر است که مفاد قرارداد اعلام نشده است و به نظر می رسد هدف اصلی تقویت سرویس های فندم باشد.

Fandom Buy Metacritic

نام تجاری جدید Fandom Inc

به گفته پرکینز میلر، مدیر عامل Fandom، بیش از 250000 صفحه ویکی تحت این برند وجود دارد و حدود چهار میلیون صفحه توسط کاربران ایجاد می شود. وی در خصوص خرید خدمات بازی های ویدیویی نیز گفت: همه این برندها به گسترش پلتفرم فندوم کمک می کنند و سعی می کنند محتوای بی وقفه را برای همه طرفداران سرگرمی و بازی ارائه کنند. او خرید جدید را گامی مهم در افزایش نفوذ هواداران در صنعت سرگرمی می داند و آن را “فصل جدیدی” برای طرفین قرارداد نامیده است.

سرویس Fandom در سال های اخیر راه طولانی را پیموده است. آنها رسانه های مختلفی را تصاحب کرده اند و بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده، گسترش این شرکت برای کسب مقام اول در زمینه بهترین پلتفرم های هواداران ادامه خواهد داشت و فعالیت آنها در زمینه های فرهنگی و تجاری ادامه خواهد داشت. مشخص نیست که تصاحب شرکت جدید چه تأثیری بر زیرمجموعه هایی مانند متاکریتیک خواهد داشت و عملیات این سرویس ها احتمالاً دستخوش تغییرات اساسی خواهد شد.

منبع: DualShockers