منو سایت

Fallout 5 پس از The Elder Scrolls VI، تاد هاوارد را تایید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fallout 5 پس از The Elder Scrolls VI، تاد هاوارد را تایید می کند

Fallout 5 پس از The Elder Scrolls VI، تاد هاوارد را تایید می کند

بر اساس مصاحبه ای با IGN، تاد هاوارد از بتسدا تایید کرده است که استودیو قصد دارد پس از اتمام بازی The Elder Scrolls VI روی Fallout 5 کار کند.

هاوارد در مورد برنامه‌ریزی استودیو پس از Starfield، به پیشرفت The Elder Scrolls VI اشاره کرد و گفت که این پروژه هنوز در حال آماده‌سازی است، که نشان می‌دهد هنوز مدتی از راه‌اندازی آن باقی مانده است. در همین راستا، هاوارد تایید کرد که Fallout 5 به عنوان بازی بعدی پس از آن برنامه ریزی شده است.

در حال پخش: خرابی تریلر استارفیلد

هاوارد به IGN گفت: “بله، Elder Scrolls 6 در حال آماده سازی است و می دانید، ما بعد از آن Fallout 5 را انجام خواهیم داد، بنابراین لیست ما برای مدتی کاملاً کامل است.” ما پروژه های دیگری هم داریم که هر از گاهی به آنها نگاه می کنیم.»

The Elder Scrolls VI در سال 2018 معرفی شد، درست سه سال پس از انتشار Fallout 4. در سال 2015، Bethesda تصمیم گرفت بازی Fallout 4 را تنها شش ماه قبل از انتشار نهایی آن معرفی کند و استودیو در پایان سال 2015 با برخی ظرفیت ها به Starfield نقل مکان کرد. به گفته هاوارد. این بدان معناست که اگر Starfield به تاریخ انتشار در سال 2023 پایبند باشد، بیش از هفت سال توسعه خواهد یافت، که نشان می‌دهد The Elder Scrolls VI نیز چند سال دیگر عرضه می‌شود.

با این حال، Bethesda این پروژه ها را تحت ناشر سابق خود Zenimax Media راه اندازی کرد و مایکروسافت و شرکت مادر جدیدش اکنون در حال فعالیت هستند. هنوز هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که آیا این می‌تواند نحوه کار استودیو روی پروژه‌های جدید را در آینده تغییر دهد یا اینکه بسیاری از بازی‌ها را می‌توان به طور موازی به لطف منابع اضافی توسعه داد.

Starfield قرار است در سال 2023 راه اندازی شود، پس از اینکه از تاریخ انتشار اولیه آن در نوامبر 2022 فقط چند هفته پیش به تعویق افتاد. Fallout همچنان توسط Fallout 76 پشتیبانی می شود و آخرین افزونه بازی، The Pitt، به زودی راه اندازی می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.