منو سایت

Fallen Dynasty سال آینده برای Xbox منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fallen Dynasty سال آینده برای Xbox منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Team Ninja تولید کننده سری بازی های Ninja Gaiden و Nioh محصول جدید خود را در رویداد مشترک Xbox و Bethesda معرفی کرد. این بازی که با نام Wo Long: Fallen Dynasty شناخته می شود، سال آینده بر روی پلتفرم های مختلف از جمله Xbox منتشر خواهد شد.

قبل از اینکه Bethesda بتواند کاربران ایکس باکس را با نمایش بازی Starfield تحت تاثیر قرار دهد، فیل اسپنسر، مدیر عامل ایکس باکس، افزایش همکاری با توسعه دهندگان بازی ژاپنی را اعلام کرد. مشخص شده است که سه بازی از سری Persona سری وارد ایکس باکس شده و از طریق سرویس Xbox GamePas در دسترس خواهند بود. هیدئو کوجیما همچنین اعلام کرد که بازی جدید خود را با استفاده از فناوری ابری مایکروسافت خواهد ساخت.

اما بازی های ساخته شده توسط گیمرهای ژاپنی که در آینده بر روی ایکس باکس عرضه خواهند شد تنها به سری شخصیت ها و اثر جدید کوجیما پروداکشنز محدود نمی شود. پس از Xbox & Bethesda Showcase، محصول جدیدی از استودیوی Ninja Team با نام Wo Long: Fallen Dynasty ارائه شد. این اثر که در زمان سلسله هان در چین اتفاق می‌افتد، زمانی را به تصویر می‌کشد که شیاطین و هیولاها روستاها را ویران کردند و مردم را کشتند. در تریلر ارائه اثر مذکور که در زیر قابل مشاهده است، چند اژدها را مشاهده می کنید که از وجود قسمت های اساطیری خبر می دهند.

Fallen Dynasty سال آینده برای Xbox منتشر خواهد شد

تریلر معرفی Wo Long: Fallen Dynasty رسما منتشر شد

شیاطین و اژدها دشمنان Wo Long: Fallen Dynasty هستند

در تریلر معرفی محصول جدید استودیو Team Ninja می توانید شخصیت اصلی این اثر را برای مبارزه با انسان ها و شیاطین به کمک شمشیر ببینید. سبک مبارزه بازی بر اساس هنرهای رزمی چینی و توانایی استفاده از شمشیر است. به همین دلیل باید آنقدر باهوش باشید که از آنها برای مبارزه با شیاطین استفاده کنید. فومیهیکو یاسودا و ماساکی یاماگیوا که پیش از این در سریال های Nioh و Bloodborne کار کرده بودند، به عنوان تهیه کنندگان این اثر شناخته می شوند.

Wo Long: Fallen Dynasty در اوایل سال 2023 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس منتشر خواهد شد. این اثر در زمان انتشار به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهد شد. بنابراین در زمان راه اندازی تنها با داشتن اشتراک سرویس مذکور می توانید این بازی را تجربه کنید.

نظر شما در مورد Wo Long: Fallen Dynasty چیست؟ آیا این کار توجه شما را جلب کرد؟ آیا فکر می کنید این کار در حد کار قبلی استودیو تیم نینجا باشد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot