منو سایت

Fallen Dynasty تنها یک سطح دشواری دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fallen Dynasty تنها یک سطح دشواری دارد

بازی Wo Long: Fallen Dynasty کار جدید استودیو تیم نینجا از هنرهای رزمی چینی الهام گرفته شده است. این بازی که شبیه به عناوین سری Souls طراحی شده است، نبردهای بسیار سخت و پیچیده ای خواهد داشت. از نظر سیستم مبارزاتی، سازنده Nioh می گوید که این بازی حتی سخت تر از عناوین Framsoft خواهد بود و درجه سختی خاصی دارد. امکان انتخاب سطح سختی آسان یا متوسط ​​وجود ندارد.

تهیه‌کننده Wo Long، Masaki Yamagiwa، به چالش‌های ویژه و «موانع بسیار دشوار» بازی اشاره کرد و همچنین به این نکته اشاره کرد که هیچ گزینه سختی برای انتخاب وجود ندارد و باید با سبک مبارزه سازگار شوید. به گفته وی راه های زیادی برای مقابله با موانع وجود دارد. او در این باره گفت:

ما می‌خواهیم سطحی از سختی را داشته باشیم تا همه همان تجربه برخورد با موانع دشوار و حس موفقیت را داشته باشند که من تجربه کردم. البته راه های مختلفی برای این کار در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. Wo Long بازی آسانی نیست، اما این بدان معنا نیست که آزادی عمل و کنترل در اختیار بازیکن نیست، بلکه آنها باید راه خود را برای غلبه بر موانع پیدا کنند.

سطح دشواری Wo Long: Fallen Dynasty

سطح دشواری Wo Long: Fallen Dynasty

سازنده بازی Wo Long: Fallen Dynasty در ادامه به سیستم اخلاقی بازی اشاره کرد: «چیزی که در حال حاضر به ذهن من می رسد، سیستم اخلاقی است. شما یک رتبه اخلاقی دارید و هر بار که قدرت بیشتری به دست می آورید رتبه بهتری کسب می کنید و می توانید انتخاب کنید که با کدام دشمنان مبارزه کنید. افزایش این رتبه به شما این امکان را می دهد که با دشمنان سخت تری بجنگید و اکنون که قوی تر شده اید، می توانید راحت تر دشمن را شکست دهید.”

Yamagiwa در ادامه در مورد بخش چند نفره و آنلاین صحبت کرد: “یک بخش چند نفره نیز وجود دارد. می توانید با دوستان خود آنلاین شوید و دو سه تا به نبرد آخرین غول ها بروید. ما می خواهیم بازیکنان راه خود را برای غلبه بر همه این موانع پیدا کنند و این مشکل برای طراحی بازی Wo Long بسیار مهم است. کسانی که توانستند نسخه ی نمایشی اخیر را تجربه کنند، متوجه شدند که این یک مبارزه جذاب شبیه به Souls با تمرکز بر پاری و دفاع است. منتقدان می گویند Wo Long: Fallen Dynasty یکی از بهترین عناوین اکشن سال 2023 خواهد بود.

طبق آخرین اطلاعات، ساخت Wo Long Fallen Dynasty حدود چهل ساعت طول خواهد کشید. بازی Wo Long با تمرکز بر چین باستان و ترکیبی از عناصر فانتزی و اکشن در نیمه اول سال 2023 برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Wccftech