منو سایت

Fall Guys برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی رایگان شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fall Guys برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی رایگان شد

Mediatonic Studio رسما رایگان است بازی پاییز بچه ها برای کامپیوتر و تمامی پلتفرم های موجود اعلام شد. Fall Guy از 21 ژوئن (31 ژوئن) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و نسخه Fall Guy برای Xbox و Nintendo Switch به زودی منتشر خواهد شد. MediaTonic با اعلام رایگان بودن این بازی، از انتشار آن برای کاربران فروشگاه Epic Games خبر داد.

به گزارش پارسی گیم، خبر عرضه رایگان بازی Fal Guise اولین بار توسط یکی از کاربران توییتر فاش شد. استودیو MediaTonic با انتشار تریلر جدیدی از بازی Fortnite این خبر جدید را تایید کرد. بازی رایگان Fall Guys برای همه پلتفرم ها به این معنی است که بازیکنان می توانند از ویژگی cross-play استفاده کنند و حتی پیشرفت خود را در هر پلتفرم ثبت کنند. به عنوان مثال، اگر روی رایانه بازی می کنید و سپس می خواهید روی کنسول ادامه دهید. تنها یک حساب وجود خواهد داشت و اطلاعات شما به اشتراک گذاشته خواهد شد.

بازی Fall Guys Fall Guys

پلتفرم های جدید Fall Guys

افرادی که بازی Fort Guy را خریداری کردند. آنها یک بسته ویژه از اقلام مختلف دریافت می کنند. این آیتم ها شامل سه لباس ویژه علاوه بر تمامی آیتم های Battle Betel بعد از فصل اول خواهند بود. خریداران قبلی نیز سیزن پس را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد تا آسیبی نبینند. توسعه دهنده از ایجاد حالت جدید به همراه خبر رایگان شدن Fall Guys خبر داد. این حالت به بازیکنان اجازه می دهد تا بازی مورد علاقه خود را با قوانین خاص بسازند و دیگر به حالت های فعلی پایبند نباشند. رژیم جدید در حال توسعه است و هنوز برای اجرا آماده نیست.

اپیک گیمز اخیرا گروه تونیک گیمز، شرکت مادر MediaTonic را با قیمتی نامشخص خریداری کرده است. خرید Epic Games توسط این شرکت امکان کنترل بازی False Games را فراهم کرد و مدیران به این نتیجه رسیدند که بازی باید رایگان باشد. خرید این استودیو در نهایت بودجه کافی برای ساخت نسخه های Xbox و Nintendo Switch را فراهم کرد. اگرچه انتشار نسخه Xbox بازی Fallout Guys با تاخیر مواجه شده است. زمان انتشار جدید اعلام شد نسخه جدید بازی Fort Guy در تاریخ 31 ژوئن منتشر خواهد شد.

Fall Guys برای اولین بار برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد و کاربران PS Plus می توانستند این بازی را به صورت رایگان دریافت کنند. روند هیجان انگیز و سرگرم کننده بازی میلیون ها نفر را به خود جذب کرده است و حالا با گذشت حدود دو سال از انتشار آن، سازنده تصمیم گرفته است آن را به صورت رایگان برای تمامی پلتفرم ها عرضه کند. فروش فال کامپیوتری از 11 میلیون نسخه فراتر رفته است و افراد زیادی هر روز آن را پخش می کنند. منتظر نسخه رایگان Fall Guys در 31 ژوئن باشید.

منبع: VGC