منو سایت

F1 Manager 2022 از قفل Denovo استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
F1 Manager 2022 از قفل Denovo استفاده می کند

بازی F1 Manager 2022 جدیدترین بازی رانندگی از سری فرمول 1 از قفل امنیتی Denovo استفاده می کند، بنابراین شکستن آن با گروه های معمولی امکان پذیر نخواهد بود. اخیراً استودیوهای بازی بیشتری از مکانیزم امنیتی Denuvo استفاده می کنند و به نظر می رسد تعداد این استودیوها در حال افزایش است. با این حساب، پا گذاشتن روی F1 Manager 2022 در روزهای پس از عرضه آن غیرممکن خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Frontier Developments با اعلام تاریخ انتشار صفحه استیم، تاریخ انتشار F1 Manager 2022 را اعلام کرد.بررسی صفحه نمایش بازی Steam نشان می دهد که قفل Denovo به عنوان محافظ بازی طراحی شده است و استودیو اینگونه نیست. در روزهای اول به دلیل کوچک بودن جامعه طرفداران بازی اجازه کرک شدن را می دهد. در حالی که توسعه دهنده برای استفاده از امتیاز مسابقات فرمول 1 هزینه بالایی پرداخت کرده است. او همچنین انتظار سود خوبی دارد.

F1 Manager 2022 از ویژگی های جدید پشتیبانی می کند. مهمترین بخش، شغل نامیده می شود. فصل جدیدی در مسابقات فرمول یک در حال ظهور است و مسابقات حرفه ای می تواند با تیم سازی یا انتخاب تیم های موجود آغاز شود. جنبه های مختلفی در بازی پوشش داده می شود و قهرمانی به راحتی به دست نمی آید. برای اطمینان از موفقیت نهایی تیم خود باید اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعیین کنید.

روی بازی F1 Manager 2022 کلیک کنید

کرک F1 Manager 2022 را در هاله ای از ابهام منتشر کنید

بخش ساخت تیم با منوی جدید؛ کنترل تمام جوانب تیم امکان پذیر است. شما می توانید کار رانندگان و اعضای تیم را کنترل کنید و همچنین بخش مالی را به بهترین شکل مدیریت کنید. قسمت طراحی و اصلاح خودرو امکان کوچکترین تغییر در کار و ظاهر خودرو را فراهم می کند و اگر مهندس خوبی هستید; شما می توانید ماشین های مسابقه ای جدید طراحی کنید و حتی مدل های موجود را برای برنده شدن در مسابقات تغییر دهید. این بازی سعی دارد تمام جزئیات مدیریت یک تیم فرمول 1 را به بهترین نحو ارائه دهد.

با توجه به اینکه F1 Manager 2022 از Denovo استفاده می کند. بهترین راه برای دانلود در زمان انتشار، خرید بازی و حمایت از سازنده برای ساخت چنین بازی است. شایان ذکر است که فقط امپرس می تواند F1 Manager 2022 را راه اندازی کند و این مرد همچنین نشان داد که بدون دریافت 500 دلار این کار را انجام نمی داد. تعدادی از کاربران ردیت به این خبر واکنش نشان دادند و گفتند که مانند ویروس در حال انتشار است و برخی نیز نوشتند که Denovo می تواند از استودیوهای کوچک پشتیبانی کند. نطر شما چی هست؟