منو سایت

Evil West در سپتامبر با یک اکشن خون آشام راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Evil West در سپتامبر با یک اکشن خون آشام راه اندازی شد

Evil West در سپتامبر با یک اکشن خون آشام راه اندازی شد

Focus Entertainment و Flying Wild Hog اعلام کردند که Evil West در 20 سپتامبر عرضه خواهد شد. این برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X | S عرضه شده است.

بازی جسی رنتیر را دنبال می‌کند که در حال شکار خون‌آشام‌ها در مرز آمریکاست. این شامل انواع سلاح های مختلف است که بازیکنان می توانند آنها را ارتقا دهند و همچنین مزایایی برای توسعه Jesse دارد. Evil West همچنین دارای قابلیت همکاری است، بنابراین می توانید با یک دوست بازی کنید.

تاریخ انتشار Evil West یک تریلر را نشان می دهد که جسی را در حال استفاده از سلاح هایی مانند تپانچه، شعله افکن و حتی سلاح های غوغایی مانند تبر غول پیکر و دستکش نشان می دهد. این بازی از زبان‌های زیرنویس مختلفی از جمله انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی (اسپانیا)، چکی، لهستانی، پرتغالی (برزیل)، روسی، چینی ساده شده، کره‌ای، ژاپنی و چینی سنتی پشتیبانی می‌کند.

اگرچه بازی دارای نسخه فیزیکی است و می‌توان آن را از خرده‌فروشی‌هایی مانند آمازون خریداری کرد، اما ویترین Focus Home Entertainment دارای یک پوشش برگشت پذیر منحصر به فرد برای بازی است. این همان جلد شماره استاندارد است، اما بدون لوگوی غرب شیطان در وسط.

Evil West برای اولین بار در مراسم Game Awards 2021 رونمایی شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.