منو سایت

Evil Dead: The Game – چگونه قفل تمام شخصیت ها را باز کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Evil Dead: The Game - چگونه قفل تمام شخصیت ها را باز کنیم

Evil Dead: The Game اقتباسی واقعی از مجموعه کمدی سام ریمی است. پر از شخصیت‌های نمادین، بسیاری از بازیگران اصلی صدا – بروس کمپبل در نقش اش ویلیامز دوباره بازی می‌کند – و موارد دیگر، این بازی یک تجربه نوستالژیک را به طرفداران ارائه می‌دهد.

این بیشتر در روشی که Evil Dead: The Game از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی گرفته می‌شود، مشهود است، که بیشتر در بین بازیگران بازماندگان دیده می‌شود. همه شخصیت‌های اصلی، مانند آنی نوبی از مردگان شیطانی 2، دختر پروفسور نوبی (باستان‌شناسی که برای اولین بار Necronomicon را کشف کرد) و کارآگاه آماندا فیشر از Ash vs. Evil Dead حضور دارند و گزارش می شوند.

در حال پخش: Evil Dead: The Game – تریلر بازی Kandarian Demon

لیست به اندازه کافی خوب شروع می شود و بازیکنان از بین 9 بازمانده (که تعدادی از آنها نسخه های مختلف Ash هستند) انتخاب می کنند. با این حال، چهار مورد دیگر را می توان از طریق بازی باز کرد. راهنمای ما در زیر نحوه انجام این کار را توضیح می‌دهد و همچنین توضیح می‌دهد که کدام شخصیت برای ضبط با مردگان مفیدتر است.

بازی Evil Dead’s Survivors را باز کنید

شخصیت های اضافی Evil Dead با انجام ماموریت های تک نفره او باز می شوند. فقط روی تب ماموریت ها در منوی اصلی کلیک کنید و یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که این ماموریت ها به دلیل کمبود پست های بازرسی می توانند بسیار چالش برانگیز باشند. نه تنها این، بلکه آنها باید به ترتیب انجام شوند. این به این معنی است که اگر در یک ماموریت خاص گیر کنید، نمی توانید جلو بروید و قفل شخصیت های دیگر را باز کنید.

بازماندگان قابل باز شدن

اش ویلیامز (آش در مقابل مردگان شیطانی)

البته، اولین کسی که در بازی Evil Dead: The Game قفل آن را باز می کنید، یک Ash دیگر است. گرفتار تکمیل اولین ماموریت “اگر کسی را دوست دارید، او را آزاد کنید … با اره برقی”، این نسخه از Ash یک شخصیت محکم است. ال جفه منفعل او به او اجازه می دهد تا آسیب و ترس وارده را کاهش دهد. تا زمانی که هم تیمی هایش در محدوده هاله او باشند، تقویت خواهند شد.

آماندا فیشر (آش در برابر مردگان شیطانی)

بعدی کارآگاه آماندا فیشر است. او زمانی که ماموریت سوم یعنی همه آنها را بکشید، قفل را باز می کند. او به عنوان یک شکارچی از توانایی هایی با تمرکز بر سلاح های دوربرد استفاده می کند. به عنوان مثال، مهارت فعال آماندا به او اجازه می دهد تا به طور موقت اسلحه خود را بدون استفاده از هیچ مهماتی شلیک کند. مسئولیت آن با ضربات متوالی خسارت می افزاید. هنگام در دست گرفتن یک سلاح قدرتمند در مسافت های طولانی، می توان بدون استفاده از مهمات آسیب زیادی وارد کرد.

پابلو سایمون بولیوار (خاکستر در برابر مردگان شیطانی)

پابلو شخصیت بعدی است که می توان قفل آن را باز کرد. برای استفاده از این بازمانده، باید ماموریت چهارم را به پایان برسانید، «ما رها نمی کنیم!» این ماموریت به دلیل طول و مناطق مبتنی بر مخفی کاری می تواند بسیار دشوار باشد. با این حال، ارزش انجام این کار را دارد، زیرا پابلو یکی از بهترین بازماندگان بازی است – بعداً در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

لرد آرتور (ارتش تاریکی)

آخرین اما نه کم اهمیت ترین لرد آرتور است. پس از اتمام ماموریت پنجم، “بازگشت پادشاه به خانه” باز می شود. آرتور که یک رهبر متولد شده است، قصد دارد حمله را در نبرد رهبری کند. توانایی های او در این زمینه کمک می کند، آسیب ناشی از غوغا تیم را افزایش می دهد و در عین حال سطح ترس را کاهش می دهد. اگر این کافی نبود، اگر آرتور شمشیر را در دست بگیرد، حملات تنومندی او تشدید می‌شود – که با انفعال او پوشانده می‌شود، که باعث می‌شود هر مسابقه را با یک شمشیر شروع کند.

بسیاری از شخصیت های بازی فقط نسخه های مختلف Ash Williams هستند.
بسیاری از شخصیت های بازی فقط نسخه های مختلف Ash Williams هستند.

ماموریت‌های بیشتری در ماه‌های آینده برنامه‌ریزی شده‌اند، اگرچه باید منتظر ماند و دید که آیا آنها شامل شخصیت‌های جدیدی می‌شوند یا خیر.

کدام شخصیت بهترین است؟

راستش، سخت است بگوییم کدام یک از بازماندگان Evil Dead بهترین هستند. همه آنها به روش خود قابل اجرا هستند. به عنوان مثال، شریل ویلیامز، تنها شفا دهنده در بازی است که توانایی های فعال و منفعل را برای زنده نگه داشتن افراد اختصاص داده است. به راحتی می توان به نفع شریل استدلال محکمی کرد. با این حال تصمیم گرفتیم با پابلو بولیوار برویم.

شریل و پابلو هر دو بازماندگان بزرگی هستند. با این حال، توانایی پابلو در ایجاد طلسم – اشیایی که سپر می دهند – او را کمی بالاتر از شریل قرار می دهد. شفای شریل بر اساس موقعیت است. او فقط می‌تواند با هم تیمی‌هایی که به او نزدیک هستند، زمانی که Shemp’s Cola می‌نوشد و/یا زمانی که منطقه درمانی خود را ایجاد می‌کند، درمان کند. اگر در حین جنگ بیفتد، نمی تواند کسی را شفا دهد. در مورد حرزهای پابلو اینطور نیست.

هر کس می تواند طلسم را، پس از انداختن، بردارد. هنگامی که یک بازیکن از حرز خود استفاده می کند، یک سپر محافظ دریافت می کند که تا زمانی که از وارد کردن آسیب خسته شود، دوام می آورد. مسئله این است که آنها نیازی به استفاده فوری ندارند. اگر در حال حاضر سپرهای کامل دارید، می توانید حرز را برای بعد ذخیره کنید. اگر وقتی شریل برای معالجه می رود از سلامتی خوبی برخوردار باشید، سلامت اضافی نخواهید داشت. و در حالی که برخی از معایب به طلسم های پابلو وجود دارد – آنها را فقط می توان یک بار پس از خنک شدن طولانی مدت ساخت – آنها ثابت شده اند که در موقعیت های بیشتری قابل اجرا هستند، با توجه به اینکه بازیکنان می توانند بیش از یکی را در یک زمان نگه دارند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.