منو سایت

Enemy of State یک تیرانداز جدید دو لول در دوران ممنوعیت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Enemy of State یک تیرانداز جدید دو لول در دوران ممنوعیت است

Enemy of State یک تیرانداز جدید دو لول در دوران ممنوعیت است

برای کسانی که به دنبال کاری برای انجام کاری با دوستان خود در آخر هفته هستند، چرا به سرقت از بانک فکر نمی کنند؟ این فرضیه بازی Enemy of the State است که به تازگی توسط استودیو Brave Lamb رونمایی شده است. شوتر ایزومتریک دو چوب را می توان به تنهایی یا به صورت کوآپ بازی کرد و بازیکنان را در دوران ممنوعیت به عنوان گانگسترهای سطح پایین قرار می دهد که می خواهند برای خود نامی دست و پا کنند. نحوه انجام این کار به شما بستگی دارد.

بازیکنان می توانند در تعدادی از فعالیت های غیرقانونی مانند سرقت از بانک، ترور رقبا و جنگ های همه جانبه با دیگر اوباش ها شرکت کنند تا به آل کاپون معروف شوند. خودتان در این تریلر فاش کننده، که برای اولین بار در Future Game Show نمایش داده شد، ببینید، که ترکیبی از فضای چیدمان میز با اشاره ای به گیم پلی در پایان است.

بازی Enemy of State هنوز خیلی فاصله دارد و در حال حاضر برای اواسط سال 2024 برنامه ریزی شده است، اما پس از ورود، باید بر روی PS5، Xbox Series X | S و PC ظاهر شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه Steam او را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.