منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Elden Ring Margit The Fell Omen Guide – سطح توصیه شده و نحوه شکست دادن اولین رئیس

Elden Ring Margit The Fell Omen Guide – سطح توصیه شده و نحوه شکست دادن اولین رئیس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Margit The Fell Omen Guide - سطح توصیه شده و نحوه شکست دادن اولین رئیس

Elden Ring Margit The Fell Omen Guide - سطح توصیه شده و نحوه شکست دادن اولین رئیس

نبرد با رئیس مارگیت در حلقه الدن اولین آزمون بزرگ شماست. نگهبان قلعه Stormveil ممکن است یک نیمه خدا نباشد، اما او یک تهدید جدی است – بسیار بیشتر از آزمایش شبکه بسته، زمانی که FromSoftware به افراد آلوده سلامت و توانایی بالایی داد. این یک نبرد چالش برانگیز است، اما صبر و آمادگی دقیق، مدیریت آن را آسان‌تر می‌کند.

آنچه شما باید قبل از مبارزه با Margit The Fell Omen بدانید

حلقه الدن تقریباً به محض اینکه وارد The Lands Between می شوید شما را به مارگارت می برد، اما قرار نیست فوراً با او مبارزه کنید. شما می خواهید آمار اولیه خود را افزایش دهید – آنهایی که با سلاح یا جادوی مورد نظر شما مطابقت دارند – و چندین بار روی بهبود سلاح خود کار کنید. در حالت ایده آل، اسلحه غالب شما باید قبل از به چالش کشیدن مارگیت +3 یا بالاتر باشد، بنابراین برنامه ریزی کنید تا چند سنگ آهنگر را از تونل های لیمگریو ربوده و به آهنگر بروید.

در حال پخش: الدن رینگ اول کجا برویم راهنمای مبتدیان

احضار روح، اگرچه ضروری نیست، اما ابزار مفیدی است که فقط هنگام نزدیک شدن به حمله، حواس مارگیت را پرت می کند. چتر دریایی که با چندین بار صحبت با رودریک در کلبه استورم هیل به دست می آورید و گروه گرگ، احضار استاندارد، بهترین انتخاب برای این نبرد هستند. فراموش نکنید که جادوگر Rogier را به بیرون از مانع مه احضار کنید. او کار زیادی نمی کند، اما توجه مارگیت را به خود جلب می کند.

مصرف را فراموش نکنید فلاسک با هیکل عالی از کلیسای سوم ماریکا (شمال خرابه های Waypoint). این فلاسک مخصوص به شما امکان می دهد عناصر را با هم ترکیب کنید تا پیش نویس هایی ایجاد کنید که پارامترهای خاصی را افزایش می دهد، مانند افزایش آسیب ناشی از حملات قوی یا ایجاد استقامت بیشتر. فقط حتما قبل از عبور از سد مه آب را قورت دهید تا نبرد را شروع کنید

همچنین ممکن است بخواهید یک مسیر انحرافی به غار مورکواتر بروید و با تکه‌ها مبارزه کنید. اگر به او رحم کنی تو را می فروشد غل مارگیت برای 5000 رون. این یک عنصر منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد با چند هشدار، Margit را برای چند ثانیه در جای خود ثابت کنید. فقط در نیمه اول نبرد – قبل از شروع استفاده از چکش – کار می کند و فقط می توانید دو بار از آن استفاده کنید. با این حال، باز کردن پنجره ای از گزینه های حمله که در غیر این صورت دریافت نمی کردید راحت است.

در آخر، بدانید که لازم نیست با مارگیت مبارزه کنید. حلقه الدن به شما این امکان را می دهد که قلعه Stormveil از جمله نبرد مارگارت را کاملاً از دست بدهید و به سمت دریاچه های لیورنیا حرکت کنید. اگر ناامید شده اید یا فقط می خواهید ادامه دهید، هیچ اشکالی ندارد که راه مخفی را انتخاب کنید. همیشه می‌توانید بعداً بازگردید و دوباره امتحان کنید.

چگونه مارگیت را در الدن رینگ شکست دهیم

مانند هر رئیس Souls یا Bloodborne، باید الگوهای حمله Margit را یاد بگیرید و بفهمید چه زمانی باید حرکت کنید و چه زمانی حمله ایمن است. این احتمالاً به معنای مردن چند بار در حین به خاطر سپردن آنهاست، اما در اینجا مروری کوتاه بر آنچه که باید انتظار داشت، آمده است.

نبرد با مارگیت دو مرحله دارد. اینها حملات او در مرحله اول است:

  • یک ترکیب سه شات با چوب خود. شما می توانید آنها را مسدود کنید، اگرچه ضربه سوم معمولاً آرامش شما را مختل می کند و شما را فوراً مبهوت می کند. اگر به لحظه خود اعتماد دارید، خیلی بهتر است از هر دو پول اجتناب کنید
  • ضربه محکمی با عصایش. مارگیت حدود دو ثانیه دستش را بالا می‌آورد و عصایش را پایین می‌آورد. اجتناب از آن آسان است، اما برای دفع کردن نیاز به تمرین دارد
  • ترکیبی که در آن گرز مارگیت ضربه می زند، به ضربه ای از تیغه مقدس خود تبدیل می شود.
  • یک حمله پرشی که در آن مارگیت به هوا می پرد و چوبش را به پایین می زند
  • اگر از دسترس مارگیت دور باشید، او دو تیغه درخشان را به سمت شما پرتاب می کند که باعث آسیب مقدس می شود.

شانس حمله شما کوتاه است و همینطور باقی می ماند. این نبردی نیست که فقط با یک استراتژی دفاعی بتوانید در آن پیروز شوید، اما تا زمانی که در مقابله با آن تجربه نداشته باشید، نمی‌توانید عجله کنید و چندین حمله را همزمان انجام دهید. نبرد با مارگیت نیاز به صبر، اجتناب دقیق، و فوران های کوتاه حملات بین حرکات او قبل از عقب نشینی و شروع دوباره دارد.

مرحله دوم زمانی شروع می شود که تقریباً نیمی از سلامتی او باقی مانده است و زمانی که فاز شروع می شود اشتباه می کند، زیرا او یک چکش درخشان درخشان را بیرون می کشد. او در این مرحله کمی تهاجمی تر است و به نظر می رسد بیشتر از ترکیب عصا و شمشیر استفاده می کند. در غیر این صورت، تفاوت های اصلی با چکش است.

  • ضربه قوی چوب با یک حمله چکشی جایگزین می شود که ناحیه وسیعی از نیم دایره را تحت تأثیر قرار می دهد.
  • پرش از چکش استفاده می کند و برد بیشتری دارد

ممکن است کمی طول بکشد، اما در نهایت شما پشتکار خواهید داشت، 9000 رون دریافت می کنید و قفل Stormveil Castle را باز می کنید. اگر خیلی خسته کننده شد و مصمم به رفتن به لیورنیا هستید، همیشه می توانید از یک دوست کمک بخواهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.