منو سایت

Elden Ring Game Boy Demake واقعی و قابل بازی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Game Boy Demake واقعی و قابل بازی است

Elden Ring Game Boy Demake واقعی و قابل بازی است

برای کسانی از شما که تا کنون با دقت گرافیکی بالا و پالت رنگی شفاف Elden Ring کار کرده‌اند، خبر خوب: در حال حاضر نسخه آزمایشی ساخته شده توسط طرفداران وجود دارد که تجسم را چندین دهه کاهش می‌دهد.

Demake Elden Ring که توسط Shintendo ساخته شده است، شبیه عنوانی از دوران Game Boy است و الهامات زیادی از The Legend of Zelda که در این کنسول دستی ظاهر شده است، گرفته شده است. در اینجا هیولاهای سه بعدی را نخواهید یافت که به جنگجوی آلوده شما حمله کنند، یا به فراتر از Limgrave و مقاصد مرگبار آن فرود بیایند، زیرا این پروژه دارای گرافیک ساده تر و رترو است که در تم دمیک آن قرار می گیرد.

در حال پخش: Elden Ring Lore – Starscourge Radahn

از نظر گیم پلی، شما قادر خواهید بود حمله کنید و از خطر خارج شوید – حتی یک نبرد با رئیس Margit وجود دارد – و چند NPC برای تعامل وجود دارد. اگر می‌خواهید آن را امتحان کنید، می‌توانید به پیوند صفحه اصلی آن در itch.io در اینجا بروید، جایی که می‌توان آن را در مرورگر خود یا از طریق شبیه‌سازها پخش کرد.

در اخبار مربوط به Elden Ring، یک جفت مینی فیگور جدید برای پیش‌سفارش در دسترس است، اینترنت نسخه بدون دختر ایلان ماسک را پاره کرده است و مدیران در حال کار بر روی اضافه کردن یک حالت همکاری بدون درز به نسخه رایانه شخصی هستند. بازی

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.