منو سایت

Elden Ring Co-Op: چگونه چند نفره بازی کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Co-Op: چگونه چند نفره بازی کنیم

بازی Co-op Elden Ring بهترین راه برای بازی برای بسیاری از بازیکنان است، اما طبق معمول، سیستم موجود کمی پیچیده‌تر از آن چیزی است که ممکن است به آن عادت کنید، اگر کسی نیستید که مایل به پریدن به بازی‌های From Software نباشید. مسیر بازی چند نفره در Elden Ring چند مرحله طول می‌کشد، اما پس از پایان کار، می‌توانید به سرعت به دوستان و متحدان تازه‌یافته بپیوندید یا دعوت کنید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه بازی Elden Ring در یک کوآپ بدانید.

الدن رینگ: چگونه تعاونی بازی کنیم

وقتی به The Lands Between رسیدید، به طور پیش‌فرض بازی‌های انفرادی انجام می‌دهید، اما به راحتی می‌توانید با استفاده از عنصری که بازی را پس از گذراندن درس شروع می‌کند، آن را تغییر دهید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که بررسی کنید شبکه تنظیمات زیر بازی سیستم منو با گزینه ها گزینه هایی برای بازی در مناطق مختلف، صدا، چت و موارد دیگر خواهید دید. آنها را با توجه به ترجیحات خود، از جمله حذف احتمالی تعاونی به طور کامل، با انتخاب خود تنظیم کنید تنظیم راه اندازی بله آفلاین اما از آنجایی که شما اینجا هستید، احتمالاً می خواهید در یک کوآپ بازی کنید، بنابراین در اینجا چیزی است که باید بدانید.

در منوی بازی – من مردد هستم که آن را منوی مکث بنامم زیرا در واقع نمی‌توانید حلقه الدن را متوقف کنید – وقتی کلیک می‌کنید سه مورد عجیب و غریب خواهید دید. چند نفره: انگشت سنگین تر، انگشت پیچ خورده لکه دار و کمی مجسمه طلایی. هر کدام از آنها اهداف خاصی در رابطه با چند نفره دارند.

این علائم فراخوان طلایی اساساً دعوت‌هایی برای پیوستن به یک تعاونی با سایر بازیکنان هستند.
این علائم فراخوان طلایی اساساً دعوت‌هایی برای پیوستن به یک تعاونی با سایر بازیکنان هستند.

انگشت کثیف چرخیده: برگ طلا احضار می کند برای بازی چند نفره تعاونی شما فقط می توانید یک علامت تماس قرار دهید، بنابراین وقتی یک علامت قدیمی جدید قرار می دهید، علامت تماس طلایی قبلی شما حذف می شود. در دنیای سایر بازیکنان می توانند احضار طلایی شما را ببینند و در صورت تعامل با آن به بازی شما ملحق خواهند شد.

یک مجسمه کوچک طلایی: احضاریه ای را برای چند نفر از نزدیک ارسال می کند احضار استخرها (فقط استخرهای فعال). در اصل، این به بازی می‌گوید که می‌خواهید به یک جلسه چند نفره بپیوندید و می‌تواند به این معنی باشد که پس از فعال‌سازی هر زمان که بخواهید جذب دنیای بازیکن دیگری می‌شوید.

انگشت سنگین تر: به شما این امکان را می دهد که یک جلسه Co-op را با متحد خود پایان دهید، آنها را از جلسه چند نفره خود خارج کنید و هر دو را به یک بازی انفرادی برگردانید.

اگر می‌خواهید بازیکن خاصی را دعوت کنید، می‌توانید a را تنظیم کنید رمز عبور چند نفره و شما فقط با سایر بازیکنانی که از رمز عبور مشابه استفاده می کنند مقایسه خواهید شد. این عمدتاً به عنوان یک دعوت برای بازی عمل می کند، به شما و سایر بازیکنان خاص اجازه می دهد با هم بازی کنید، در حالی که به سایر بازیکنان تصادفی اجازه نمی دهد به شما بپیوندند یا شما را به عنوان شریک همکاری خود انتخاب کنند.

شما همچنین می توانید تا پنج ایجاد کنید پسوردهای گروهی که به شما امکان می‌دهد پیام‌ها، علائم تماس، لکه‌های خون، فانتوم‌ها و سایر موارد چندنفره را از هر کسی که از گذرواژه‌های گروه شما استفاده نمی‌کند فیلتر کنید. این مفید است زیرا بسیاری از پیام‌های بازیکن می‌توانند تقلبی یا حتی پوچ باشند، بنابراین استفاده از رمز عبور گروهی به شما کمک می‌کند مطمئن شوید که پیام‌های محیطی را فقط از بازیکنانی که به آنها اعتماد دارید دریافت می‌کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.