منو سایت

Elden Ring: Briars of Sin را از کجا تهیه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: Briars of Sin را از کجا تهیه کنیم

برای بسیاری از مردم، بخشی از لذت ساختن یک شخصیت در Elden Ring این است که مطمئن شوید که جالب‌ترین سلاح‌ها، زره‌ها و جادوها را در اختیار دارید. اگر به نظر شما شبیه است، ممکن است بخواهید نگاهی به Briars of Sin بیندازید. اگرچه این جادو به طور عجیبی از شما می خواهد که نکاتی در Faith داشته باشید، اما شکوفایی بصری زیادی دارد که می تواند ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. در این راهنما به شما خواهیم گفت که کجا آن را گرد کنید.

Briars of Sin توضیح داد

Briars of Sin جادویی است که برای بازیگری به 24 Faith نیاز دارد. خارهای خونی را در یک دایره در اطراف شما ایجاد می کند تا باعث آسیب AOE شود، اما در این فرآیند به شما آسیب می رساند.

شرح مقاله Briars of Sin به شرح زیر است:

جادوگری غیرعادی که همراه با درخشش سرخ کسانی که به خاطر جنایاتشان به شمال تبعید شده بودند کشف شد. او خارهای بزرگی را که با دست خود به خون می‌ریزد، در توبه از گناهان می‌خواند. این جادو را می توان بارها و بارها استفاده کرد. آکادمی این جادو را محکوم می کند که قدرت خود را از ایمان می گیرد.

کجا می توان Briars of Sin را پیدا کرد

Briars of Sin توسط یک دشمن در Liurnia of the Lakes پرتاب شد. مستقیماً در شرق آکادمی رایا لوکاریا از دریاچه خارج شوید، سپس به سمت شمال بروید تا جاده به سمت چپ شکسته شود. این مسیر را انتخاب کنید و سپس به سمت جنوب بروید تا دشمنی را با یک چوب آتش که توسط چندین حلزون آتشی احاطه شده است پیدا کنید.

شرحی ارائه نشده است

از طرف دیگر، می‌توانید به سمت «سایت گریس» هنرمند خم شوید و مستقیماً از میان صخره‌ها به سمت شمال غربی بروید تا به دشمن برسید، مشروط بر اینکه این مکان را برای یک سفر سریع پیدا کنید و قفل آن را باز کنید.

در هر صورت، شما تصمیم می گیرید به دشمن برسید، او باید سریع و آسان شکست بخورد. هنگامی که او می میرد، بدن او را برای Briars of Sin غارت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.