منو سایت

Elden Ring: کجا می توان ستاره های نابودی را پیدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: کجا می توان ستاره های نابودی را پیدا کرد

در تلاش خود برای به دست آوردن تمام طلسم های افسانه ای در Elden Ring، باید Stars of Ruin را بگیرید. با این حال، برای این کار باید کمی تلاش کنید تا در یکی از ماموریت‌های جانبی متمرکز بر جادوی بازی تلاش کنید. با این حال، نگران نباشید، زیرا ما تمام اطلاعاتی را که برای ردیابی این جادو و افزودن آن به مجموعه خود نیاز دارید، در اختیار داریم.

Stars of Ruin توضیح داد

Stars of Ruin طلسمی است که برای استفاده از آن به 43 هوش نیاز است. به ستاره های خود هدایت شده به سمت دشمنان شلیک می کند و باعث آسیب قابل توجهی به تعادل می شود. بنابراین، به ویژه در جلسات PvP مفید است.

در توضیح مقاله ستاره های خرابه آمده است:

جادوگری افسانه ای، اختراع لوسات، جادوگران بدوی. دوازده ستاره تیرانداز را پرتاب می کند که هدف را تعقیب می کنند. این جادو را می توان در حین حرکت استفاده کرد. شارژ باعث افزایش قدرت می شود. وقتی لوسات به جریان اولیه نگاه کرد، آخرین لحظات یک خوشه ستاره ای بزرگ را دید و با دیدن آن نیز ویران شد.

ستاره های خرابه را کجا پیدا کنیم

Stars of Ruin در Sellia Hideaway در Caelid قرار دارد. اگرچه می توانید در هر زمان به این غار بسیار پنهان دسترسی داشته باشید، اما برای بدست آوردن یک طلسم، آیتمی نیاز دارد که در طی یک کوئست جانبی به دست آمده است. با در نظر گرفتن این موضوع، حتماً راهنمای جستجوی Selenium Sorceress ما را دنبال کنید تا زمانی که به نقطه‌ای برسید که او طلسم‌شکن Sellian را در اختیار شما قرار می‌دهد و از شما می‌خواهد که به دنبال استاد Lusat بگردید.

پس از فتح Sellian Spellbreaker، به سمت شمال شرقی Caelid به مکان روی نقشه زیر بروید. در این منطقه متوجه یک شعبده باز خواهید شد که در مقابل سنگ قبر بلندی ایستاده است. دیواری توهم‌آمیز پشت سنگ قبر وجود دارد که می‌توانید آن را بشکنید و به Sellia Hideaway دسترسی پیدا کنید.

برای دسترسی به Sellia Hideaway، دیوار توهم را در اینجا بشکنید.
برای دسترسی به Sellia Hideaway، دیوار توهم را در اینجا بشکنید.

در این غار تاریک، مسیر خطی را دنبال کنید و معدنچیان را در طول مسیر بکشید. وقتی به انتخاب بین افتادن در گودال یا عبور از کریستال رسیدید، دومی را انجام دهید. به جلو ادامه دهید، از چند شکاف پرش کنید تا زمانی که به کریستالی دیگری برسید که به سمتی که همین الان آمده اید پایین می آید. اگر حلزونی کریستالی را ببینید که روی آن آویزان است، درست است.

کریستال ها را در چاه دوم دنبال کنید. در گوشه ای از این ناحیه مانعی وجود دارد که با کمک Sellian Spellbreaker می توان آن را باز کرد. در داخل، استاد Lusat را خواهید یافت و تعامل با آن شما را برنده Stars of Ruin و همچنین پیشرفت در ماموریت Sorceress Sellen خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.