منو سایت

Elden Ring – چگونه Elden Beast را شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring - چگونه Elden Beast را شکست دهیم

بالاخره راداگون را از بین بردی. تبریک می گویم! شکست دادن او کار ساده ای نیست. متأسفانه، نبرد او – که به راحتی می توان به عنوان یکی از سخت ترین برخوردها در خود حلقه الدن رها کرد – در واقع فقط مرحله اول است. اکنون زمان فاز دوم است. ملاقات با: Elden Beast، خدمتکار اراده بزرگ و شکل واقعی حلقه Elden.

در حالی که راداگون تست زمان و رفلکس است، Elden Beast آزمونی برای استقامت است. با یکی از عظیم‌ترین نوارهای سلامتی در تاریخ From Software، ممکن است احساس کنید که پایانی در چشم نیست و دانستن اینکه باید دوباره Radagon را شکست دهید تا به میدان بازگردید، می‌تواند منجر به آسیب‌های روحی و روانی خاصی شود. اما نترس! هنگامی که خطرناک ترین حملات را یاد بگیرید – و چگونه از آنها اجتناب کنید – در کوتاه ترین زمان پیروز خواهید شد.

در حال پخش: ELDEN RING – تریلر برای اعترافات

آنچه باید قبل از ورود به سیستم بدانید

در اصل، تمام نکات برای آماده شدن برای نبرد با راداگون برای Elden Beast صادق است. شما می خواهید در سطح بالایی باشید (مطمئن باشید جایی در محدوده 150)، با حداقل 40 امتیاز در Vigor سرمایه گذاری کنید. اسلحه خود را تا آنجا که ممکن است تراز کنید تا آسیب را به حداکثر برسانید و مدت زمان برخورد را کوتاه کنید – هر چه زمان کمتری را در نبرد بگذرانید، احتمال اینکه در یکی از حملات ویرانگر گرفتار شوید کمتر می شود.

درست مانند Radagon، Elden Beast حملات زیادی دارد که باعث آسیب مقدس می شود. جگرهای خشک شده Holyproof را ذخیره کنید یا قلعه الهی خداوند را برای محافظت بیشتر تجهیز کنید.

فراموش نکنید که Spirit Summon مورد علاقه خود را همراه داشته باشید (تیر Mimic Tear و Black Knife Tiche بهترین های گروه هستند). باز هم، در چنین نبرد طولانی، هر کاری که بتوانید برای عبور سریعتر از آن انجام دهید بسیار ارزشمند است. دو برابر کردن آسیب خود با Summon یک راه عالی برای انجام این کار است. به یاد داشته باشید که تمام آسیب های وارد شده توسط احضار شما در طول نبرد با راداگون، در صورت زنده بودن، به اینجا منتقل می شود. اگر در مقابل راداگون به اندازه کافی مطمئن هستید، منتظر باشید تا Elden Beast زنگ شما را به صدا درآورد.

چگونه Elden Beast را شکست دهیم

هیولای الدن یک هیولای فضایی عظیم با زرادخانه ای کامل از حملات است، همانطور که از آخرین رئیس در حلقه الدن انتظار دارید. نزدیک شدن به نبرد مانند اژدهایان مختلفی که در طول سفر با آنها روبرو شده اید مفید است. از باز کردن قفل و قفل راحت در طول نبرد لذت ببرید، آماده باشید که شکاف را زمانی که Elden Beast بلند می شود ببندید، و همیشه مراقب حملات عظیم AOE او باشید که به طور بالقوه می توانند شما را از سلامت کامل شلیک کنند.

متأسفانه، هیچ روش ساده پنیر برای این مبارزه وجود ندارد. جانور الدون از تمام اثرات وضعیت مصون است و در برابر هر گونه آسیب طبیعی (حتی شفا می دهد از آسیب مقدس، بنابراین به هر قیمتی از این امر اجتناب کنید). تنها نقطه ضعف واقعی او لکه طلایی درخشان روی شکمش است، بنابراین همیشه ضربه های خود را تا جایی که ممکن است هدایت کنید (اگر موفق به شکستن وضعیت او شوید، می توانید از شر یک حمله انتقادی خلاص شوید). اگر با ساخت و ساز غوغا گرا کار می کنید، فقط از هر سلاحی استفاده کنید که می تواند آسیب شما را به حداکثر برساند و تا زمانی که لازم است دور شوید. برای جادوگران، راک اسلینگ احتمالا بهترین گزینه شماست.

معده درد Elden Beast
معده درد Elden Beast

اگر قصد استفاده از سپر را دارید، مطمئن شوید که بالاترین مقاومت ممکن را در برابر آسیب مقدس دارد (Haligtree Crest Greatshield از این نظر بهترین در گروه است). با این حال، با توجه به AOE عظیم و آسیب بزرگ به جایگاه، بسیاری از حملات آن را می توان منعکس کرد، مسدود کردن احتمالا بهترین گزینه برای شما نیست. با اجتناب از نوسانات شمشیر و پرتابه او بهتر به شما خدمت خواهد کرد و خواهید آموخت که در کجا قرار بگیرید تا از آسیب ناشی از اثرات AOE آن جلوگیری کنید.

اینها مهمترین حملاتی هستند که باید در مرحله اول مراقب آنها باشید:

فاز اول

  • نفس شعله زرد. مبارزه با این حرکت همیشه آغاز خواهد شد. از پله های بالا بدوید تا یک یا دو ضربه به شکم طلایی درخشان او وارد کنید، سپس به سرعت پشت سر او بایستید تا از شعله های آتشی که در ناحیه وسیعی از جلوی او پخش می شود جلوگیری کنید. دم او را بچرخانید تا حمله تمام شود.
  • شمشیر او قبل از برخورد به زمین طلا می درخشد و به دنبال آن یک انفجار مهیب وقتی آن را بیرون می آورد. در اولین انفجار حرکت کنید، سپس پشت آن بایستید تا از AOE بعدی بزرگتر جلوگیری کنید. در این فاصله چند مشت به دم او بزنید.
  • حمله چنگ زدن هنگامی که یک توپ طلایی درخشان در اطراف بازوی او ظاهر شد، کمی فاصله بگیرید تا از چنگ زدن به آن جلوگیری کنید. اگر بتواند شما را کنترل کند، شما را با گلوله بمباران می کند.
  • ابر بنفش. هر بار که یک غبار بنفش با لکه های ستاره ظاهر می شود، هر چه زودتر از شر آن خلاص شوید! چند ثانیه بعد منفجر می شود. Elden Beast می تواند از فاصله دور یا نزدیک به شما شلیک کند، که اجتناب از آن دشوارتر است.
  • پوسته های Rune Arc. شمشیر او می درخشد، سپس چهار پوسته قوس رونیک به سمت شما شلیک می کند. دو مورد اول از پشت به پشت اتفاق می افتند، بنابراین بغلتانید، سپس بلافاصله بعد از آن دوباره بغلتانید. سوم و چهارم با کمی تاخیر می آیند. تمرین کنید که زمان گذراندن آنها را کاهش دهید.
  • ستاره های شروع کننده زیر آب شنا می‌کند، سپس با بال‌های باز به عقب پرواز می‌کند و به مجموعه‌ای از ستاره‌ها که به سمت شما اشاره می‌کنند شلیک می‌کند. برای اجتناب از آنها، فقط در یک جهت بدوید تا حمله تمام شود. باز کردن قفل دوربین می تواند در اینجا کمک کند، اما مراقب حمله بعدی باشید.
  • انفجار حلقه الدن. می درخشد، سپس بر فراز میدان پرواز می کند و حلقه الدن را در آسمان تشکیل می دهد. شما خود را در وسط حلقه ای روی زمین خواهید دید که به سرعت بسته می شود، همراه با حلقه دیگری در خارج از آن. بدوید، قبل از رسیدن به مرکز از حلقه محفظه پرش کنید و یک انفجار عظیم AOE را آزاد کنید. اگر شعاع حلقه بیرونی را به موقع ترک کنید، از آسیب جلوگیری خواهید کرد.

علاوه بر تمام این حملات در مرحله یک، Elden Beast شما را با ضربات شمشیر و ترکیب های مختلف بمباران می کند، تمام مدت شنا می کند و دوباره در آن طرف عرصه ظاهر می شود. حملات شمشیر آن به اندازه کافی آسان است که می توان با صرف زمان از آن جلوگیری کرد. هنگام کوتاه کردن فاصله پس از عقب نشینی، مراقب حملات مختلف او از راه دور باشید.

مرحله دوم اساساً مانند مرحله اول است، اما با چندین حمله مرگبار جدید:

فاز دوم

  • موج طلایی. او شمشیر خود را به عقب باز می کند، سپس یک انفجار بزرگ و مخروطی AOE را به جلو پرتاب می کند. سعی کنید قبل از اینکه او فرصتی برای شلیک طلسم داشته باشد، پشت سر او بایستید، زیرا در صورت اتصال می تواند آسیب زیادی به او وارد کند.
  • ستارگان هدف با طلسم Elden Stars جایگزین خواهند شد. علاوه بر ستاره های کوچکتری که به سمت شما می آیند، ستاره بزرگی نیز وجود خواهد داشت که به آرامی در مسیر شما حرکت می کند. دوباره در یک خط مستقیم به دور از پوسته بدوید. ممکن است از ستاره‌های کوچک‌تر آسیب ببینید، اما مطمئن شوید که از مسیر ستاره بزرگ‌تر دور می‌شوید تا ضربه نخورید.
  • انفجار Elden Ring اکنون به جای یک حلقه، سه حلقه به روی شما بسته می شود. هر سه را رد کنید و به موقع از حلقه بیرونی خارج شوید تا از انفجار جلوگیری کنید. او همچنین دوست دارد بلافاصله پس از انفجار در فاز دو، یک پرتابه Rune Arc به دنبال او بیفتد، بنابراین به محض ترک رینگ آماده باشید که از آن اجتناب کنید.

هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد: این نبرد دیوانه کننده است. اما هنگامی که در نهایت به طرف دیگر رسیدید، با 500000 رون پاداش خواهید گرفت. علاوه بر این، بالاخره زمان آن فرا رسیده است که پایان خود را انتخاب کنید. شما رسما الدن رینگ را شکست دادید! استراحت کنید، چرخش زیرنویس‌ها را تماشا کنید و از شکوه دستیابی به چیزی که مطمئناً یکی از شگفت‌انگیزترین دستاوردهای بازی زندگی شما خواهد بود، لذت ببرید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.