منو سایت

Elden Ring – چگونه جانور بالغ Fallingstar را شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring - چگونه جانور بالغ Fallingstar را شکست دهیم

بسیاری از سخت‌ترین نبردهایی که در Elden Ring با آن‌ها روبرو می‌شوید، در پایان Legacy Dungeons – اغلب در عرصه‌های عظیم و حماسی پر از پیچش‌های داستانی مهم و کات سین‌های سینمایی رخ می‌دهند. دیگران فقط در جایی به یک مزرعه برخورد می کنند. جانور بالغ Fallingstar یکی از این نمونه هاست.

اگر قبلاً جانوران فالینگ استار را در انتهای تونل کریستال سلیا یا فلات آلتوس شکست داده باشید، این چهارپایان زره پوش سنگین ممکن است آشنا به نظر برسد. اما – همانطور که از نامش پیداست – نسخه “Full-Grown” توانایی های خطرناک بسیار جدیدی دارد و نبرد بسیار سخت تری است. این یک آزمون استقامت و صبر است، اما هنگامی که سلامت او را به صفر رساندید، با یکی از جالب‌ترین سلاح‌های با هوش بالا در بازی پاداش خواهید گرفت.

در حال پخش: حلقه ELDEN – تحقیق

جانور بالغ Fallingstar را پیدا کنید

پل بی قانونی جای فیض
پل بی قانونی جای فیض

سریعترین راه برای رسیدن به Fallingstar هیولای در حال رشد، از محل فیض بر روی پل بی قانونی است. برای رسیدن به آنجا، مسیر را از ورودی بالایی به Lyndell دنبال کنید. شمال غرب را از دهکده آسیاب بادی ادامه دهید تا به پل شکسته برسید. از آنجا با احتیاط پایین آمده و مسیر را به سمت جنوب غربی دنبال کنید. در نهایت به یک پل چوبی باریک خواهید رسید. از آن عبور کنید تا پل بی‌قانونی، محل فیض را بیابید.

استراحت کنید، سپس شمال غربی را ادامه دهید و دیوار صخره ای سمت چپ را در آغوش بگیرید. (مراقب Virgin Kidnappers باشید که در منطقه پرسه می زنند). در نهایت یک نردبان بلند پیدا خواهید کرد. به سمت بالا صعود کنید، سپس به سمت شمال غربی ادامه دهید، از کدو تنبل و از روی پل سنگی عبور کنید. فرزندان پیوند شده را در چمنزار بکشید، سپس از پله‌ها به سمت شمال بالا بروید.

نهمین کمپینگ در قله گلمیر نزدیکترین کمپ به Fallingstar است.
نهمین کمپینگ در قله گلمیر نزدیکترین کمپ به Fallingstar است.

پس از رسیدن به بالا، از نردبان بلند سمت چپ و سپس نردبان بعدی درست در کنار فروشنده بروید. به سمت غرب ادامه دهید، از سربازان و معبد شمشیرها گذشته و از پل چوبی عبور کنید. در نهمین قله کمپینگ گلمیر روی گریس استراحت کنید. رئیس درست بالای سر است.

آماده شدن برای نبرد

Fallingstar بالغ در برابر آسیب فیزیکی بسیار مقاوم است و در برابر سرمازدگی و خونریزی مصون است. با این حال، نسبت به آسیب طبیعی کاملاً ضعیف است، بنابراین قبل از ورود، ماژیک یا گریس آتش را ذخیره کنید، یا خود را با بهترین سلاح گرم یا طلسم خود مجهز کنید. تیغه کفرآمیز یک گزینه عالی برای غوغا است، با ایمان به تسلط بر آن. جادوگران می توانند با هر طلسم گلینستون به موفقیت دست یابند.

مثل همیشه، حتما یک احضار روح خوب به همراه داشته باشید تا فضای کمی برای نفس کشیدن به شما بدهد و به کاهش باند سلامتی بزرگ رئیس کمک کند. شما نمی توانید با Mimic Tear اشتباه کنید، اما چیزی بزرگ و نازک – مانند Lhutel Headless یا Exiled Knight Oleg – به ویژه در این نبرد مؤثر است.

رئیس واقعاً آسیب جادویی می‌زند، بنابراین در نظر بگیرید که چند ریه خشک شده مقاوم در برابر طلسم مصرف کنید یا Opaline Hardtear را در فلاسک خود با هیکلی عالی مخلوط کنید. با این حال، حتی یک تهدید بزرگ تر، آسیب فیزیکی ویرانگری است که می تواند ایجاد کند، بنابراین بهترین زره را که می توانید با وزن متوسط ​​بپوشید، بپوشید.

چگونه می توان جانور بالغ Fallingstar را شکست داد

اول از همه: بله، این رئیس قادر به پنیر است. از تورنت بالا بروید، سکوی پرش را بردارید و تا جایی که ممکن است به انتهای سمت راست عرصه فرود بیایید. رئیس متوجه شما نمی شود. از اینجا، می‌توانید فقط چمباتمه بزنید، دزدکی پشت رئیس بنشینید، و از Poison Mist برای تماشای نوار سلامتی او به آرامی – مانند، بسیار آهسته – استفاده کنید. این یک مسیر کاملا محجوب برای پیروزی است، اما کار می کند. اگر ترجیح می دهید به روش قدیمی از شر رئیس خلاص شوید، ادامه مطلب را بخوانید.

برای یک نبرد طولانی محکم ببندید. جانور Fallingstar کاملاً رشد کرده دارای نوار سلامتی بزرگی است و به شدت در سراسر بدن خود زره پوش است. با این حال، سر و پشت او آسیب بیشتری می بیند، بنابراین همیشه در صورت امکان حملات خود را هدایت کنید.

حملات خود را روی سفیدی سر یا الاغ او برای حداکثر آسیب هدف قرار دهید.
حملات خود را روی سفیدی سر یا الاغ او برای حداکثر آسیب هدف قرار دهید.

دو استراتژی مختلف برای این نبرد وجود دارد: تورنت یا پیاده. اگر تصمیم به مبارزه در تورنت دارید، نام بازی در واقع فقط برای فرار از حملات باس و وارد کردن آسیب با فلش یا طلسم از فاصله امن است. این یک استراتژی عملی است، اما خطرناک است. یک ضربه از سوی Beast احتمالا تورنت را می کشد و شما را روی زمین آسیب پذیر می کند. مطمئناً می خواهید که Spirit Summon توجه او را از نزدیک جلب کند و به شما فرصت دهد تا با این روش از فاصله دور ریکاوری کنید.

در نهایت، این به شما بستگی دارد که چگونه تصمیم می گیرید به نبرد نزدیک شوید، اما توصیه می کنیم که پیاده بجنگید. همه حملات او بسیار خوب تلگراف شده و به راحتی می توان از آنها اجتناب کرد، زمانی که می دانید مراقب چه چیزی باشید. شما نمی خواهید به سپر تکیه کنید – حملات آن به طور کامل میله استقامت شما را از یک یا دو ضربه در هنگام مسدود شدن خالی می کند – بنابراین برای پرتاب آماده باشید.

فاز یک

جانور همیشه نبرد را با یک حمله تهاجمی آغاز می کند.  وقتی فک خود را باز کنید و سر خود را به سمت پایین خم کنید متوجه خواهید شد که این اتفاق می افتد.
جانور همیشه نبرد را با یک حمله تهاجمی آغاز می کند. وقتی فک خود را باز کنید و سر خود را به سمت پایین خم کنید متوجه خواهید شد که این اتفاق می افتد.

از محل فیض، می توانید با گرفتن نردبان یا سکوی پرش به جانور Fallingstar برسید. با این حال، وقتی از نردبان بالا می‌روید، رئیس متوجه شما می‌شود که به اوج می‌رسید و به طور بالقوه می‌تواند شما را تا حد مرگ به زمین بیاندازد. سکوی پرش را بردارید و در سمت راست، خارج از میدان دید رئیس فرود بیایید. از اینجا می توانید با یک حمله بزرگ قبل از اینکه شما را ببیند توجه رئیس را جلب کنید. (به عنوان مثال، این زمان عالی برای استفاده از اشک پنهان Cerulean و ستاره دنباله دار Azur است).

در اینجا بزرگترین حملاتی هستند که باید در مرحله اول مراقب آنها باشید:

  • شارژ کردن. هیولا همیشه با این حمله نبرد را آغاز خواهد کرد. قبل از اینکه به سمت شما بشتابد سر خود را پایین می آورد و فک پایین را باز می کند و این کار را دو تا سه بار پشت سر هم تکرار می کند. به پهلو بروید و فک او را بچرخانید تا آسیبی نبیند. شما به طور بالقوه می توانید موقعیت رئیس را با یک پرتابه قدرتمند یا یک حمله ضربتی بارگذاری شده به موقع در حالی که شما را در اینجا شارژ می کند، مختل کنید. لحظه دشوار است و شما در معرض خطر ضربه بزرگی قرار می گیرید، اما پاداش یک حمله مهم قابل تامل است.
  • لغزش دم. او به عقب برمی‌گردد، دمش را به پهلو خم می‌کند و قبل از اینکه به سمت شما پرتاب کند، آن را برای لحظه‌ای نگه می‌دارد و در صورت وصل شدن، به Bleed آسیب وارد می‌کند. برای اجتناب به عقب اسکرول کنید.
  • پرتاب سنگ. رئیس فک پایین خود را در زمین دفن می کند و پس از یک تاخیر کوتاه به سمت شما سنگ پرتاب می کند. (شاید با دمش). فقط اسکرول کنید.
  • انفجار سنگ. جانور فک پایین خود را در زمین فرو می کند و سپس آنها را بیرون می کشد و انفجار سنگی بزرگی در اطراف خود ایجاد می کند. وقتی رئیس را دیدید که آرواره هایش را در زمین فرو می کند تا از AOE جلوگیری کند، از دست فرار کنید.
  • توپ رو بزن. به هوا می پرد، به توپ می غلتد و لحظه ای بعد به شما برخورد می کند. درست قبل از تماس به پهلو بچرخید.
  • حمله کنید جانور به عقب برمی‌گردد، آرواره‌هایش را به هم می‌چسبد و سپس به جلو می‌رود و سعی می‌کند شما را در آرواره‌اش بگیرد. به عقب برگردید تا گرفتار این حمله نشوید.
  • پیچ گرانشی. چشم رئیس بنفش می درخشد و آرواره هایش را قبل از بیرون کشیدن میخ های سنگ از زیر زمین دو بار متوالی و به دنبال آن سومین سنبله سنگ AOE بزرگتر به هم می چسباند. به محض اینکه زمین زیر پای شما شروع به درخشش و درخشش بنفش کرد، برای جلوگیری از کناره‌ها آماده باشید. پس از اجتناب از سنبله دوم، به پهلو بپرید تا از محدوده سنبله سنگی بزرگ AOE خارج شوید.

فاز دوم

هنگامی که هوای اطراف رئیس شروع به تاب برداشتن و برق می‌کند، فرار کنید تا گرفتار AOE نشوید.
هنگامی که هوای اطراف رئیس شروع به تاب برداشتن و برق می‌کند، فرار کنید تا گرفتار AOE نشوید.

مرحله دوم با حدود 50 درصد سلامت شروع می شود. این تا حد زیادی مانند مرحله اول است، اما با چند حمله مرگبار اضافه شده:

  • جاذبه معکوس هیولا همیشه فاز دو را با این حمله آغاز می کند. چشم او بنفش می درخشد و هوای اطراف رئیس منحرف می شود و برق می گیرد. سپس شما (و سایر بازیکنانی را که در نزدیکی آنها گرفتار شده‌اند) به هوا می‌برد و قبل از اینکه به زمین برخورد کند، شما را برای لحظه‌ای نگه می‌دارد. وقتی می بینید که باس شروع به متوقف کردن این حمله کرده است، فقط فرار کنید تا از محدوده حمله خارج شوید.
  • پرتو انرژی. پس از دو بار شارژ کردن، رئیس به جای اینکه بار سوم شما را شارژ کند، یک پرتو انرژی مرگبار از چشم خود به سمت شما شلیک می کند. اجتناب از پرتو بسیار دشوار است و در صورت اتصال می تواند به راحتی با یک شلیک به شما شلیک کند. بهترین شرط شما این است که پشت سر رئیس بایستید تا از همه چیز با هم اجتناب کنید. در حالی که منتظر پایان اثر هستید، چند مشت به دم او بزنید.
پس از شارژ دوم، پشت هیولا بایستید تا از اشعه انرژی جلوگیری کنید.
پس از شارژ دوم، پشت هیولا بایستید تا از اشعه انرژی جلوگیری کنید.

کمی طول می کشد تا آن را از طریق زره ضخیم خود بریزید، اما با کمی صبر و اجتناب دقیق، جانور کاملاً رشد یافته Fallingstar را در کوتاه ترین زمان ممکن شکست خواهید داد. هنگامی که این کار را انجام دهید، با 21000 رون، سنگ آهنگر تیره و فک یک جانور Fallingstar – یک سلاح غوغا مبتنی بر قدرت / هوش مجهز به مهارت Gravity Bolt پاداش خواهید گرفت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.