منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Elden Ring: چگونه به راحتی کوچولوها را با استفاده از کتاب آشپزی Glintstone Craftsman شکست دهیم

Elden Ring: چگونه به راحتی کوچولوها را با استفاده از کتاب آشپزی Glintstone Craftsman شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: چگونه به راحتی کوچولوها را با استفاده از کتاب آشپزی Glintstone Craftsman شکست دهیم

هر کسی که در الدن رینگ با مالنیا روبرو شده باشد می داند که او به راحتی یکی از سخت ترین باس های بازی است. فوق العاده سریع است، دارای دو مرحله است و هر بار که به شما برخورد می کند سلامتی را بازیابی می کند. یکی از خطرناک ترین حملات او Waterfoul Dance است که در آن پس از مدت کوتاهی در هوا اوج گرفته، به سمت شما می تازد و شمشیر خود را به سرعت تاب می دهد. اگر این حمله شما را نکشد، لحنی از گروه سلامتی مالنیا را بازسازی خواهد کرد. با این حال، شخصی یک ضد قوی برای رقص Waterfoul پیدا کرده است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند.

از فریزر برای متوقف کردن رقص هیدروژن استفاده کنید

کاربر Reddit toxicBird7 یک ویدیوی استراتژی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد مالنا در حال بارگذاری رقص Waterfoul هنگامی که یک گلدان انجمادی را به سمت او پرتاب می‌کند، نشان می‌دهد. فریزینگ پات حمله او را لغو می‌کند، که شانس شکست دادن او را به شدت افزایش می‌دهد. از آنجایی که می توانید تا 10 گلدان انجماد را حمل کنید – با فرض اینکه مواد لازم را دارید – می توانید ملانیا را از استفاده از حمله در طول نبرد منع کنید. از آنجایی که این استراتژی شامل استفاده از یک شی پرتاب می شود، مهم نیست که چه نوع ساختی دارید. هر کسی می تواند از فریزر استفاده کند، اما ممکن است مجبور باشید برای جمع آوری مواد برای ساخت آنها سخت کار کنید.

کتاب آشپزی صنعتگران گلینستون (6)

اتاق مورد نظر شما در گوشه جنوبی عمارت کاریا و در داخل دیوار قلعه قرار دارد.
اتاق مورد نظر شما در گوشه جنوبی عمارت کاریا و در داخل دیوار قلعه قرار دارد.

اولین چیزی که به آن نیاز دارید یک کتاب آشپزی توسط صنعتگران گلینستون است که می توانید آن را در عمارت Caria در شمال غربی لیورنیا پیدا کنید. از سطح بالای عمارت گریس، به سمت جنوب رفته و با آسانسور به پایین بروید. از پله ها پایین بروید و روی پشت بام سمت چپ بپرید. از اینجا به سطح زمین بپرید و به سمت جنوب بروید تا اتاقی پیدا کنید. کتاب آشپزی Glintstone Craftsman روی یک جسد در اتاق پیدا شد.

مصالح برای ساخت و ساز

تاجر منزوی گلدان های تشریفاتی را می فروشد.
تاجر منزوی گلدان های تشریفاتی را می فروشد.

برای ساخت گلدان برای انجماد، به Ritual Pot – نسخه قابل استفاده مجدد بزرگتر ظرف ترک خورده – و دو جوانه کریستالی با لبه نیاز دارید. گلدان های تشریفاتی را می توان در سراسر بازی یافت، به خصوص در برخی از مناطق بازی بعدی. اگر توانستید بدون گرفتن چیزی به مالنیا برسید، می توانید مقداری را با 3000 رون از فروشنده ایزوله در Caelid خریداری کنید.

در مورد غنچه های کریستالی قرمز، آنها را می توان در مناطق سرد زمین در بین آنها یافت. toxicBird7 یک مکان کشاورزی در بخش غربی قله‌های کوه غول‌ها، جنوب غربی میدان برفی روشن داخلی دارد.

جوانه های کریستالی محدودی را می توان در اطراف درختان سفید بزرگی که در قله های کوه Gaints یافت می شود.
جوانه های کریستالی محدودی را می توان در اطراف درختان سفید بزرگی که در قله های کوه Gaints یافت می شود.

جوانه های کریستالی محدودی در اطراف درختان سفید بزرگ در این منطقه ظاهر می شوند. برای ساختن یک فریزر دو نفر به همراه یک ظرف تشریفاتی لازم است. در حالی که این آیتم نبرد با Malenia را بسیار آسان‌تر می‌کند، هنوز ممکن است برای شکست دادن آن به چند تلاش نیاز داشته باشید، بنابراین تا زمانی که در منطقه هستید، چند ده اضافی دریافت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.