منو سایت

Elden Ring در فهرست 10 بازی پرفروش تاریخ آمریکا قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring در فهرست 10 بازی پرفروش تاریخ آمریکا قرار گرفت

با توجه به NPD که در مورد فروش بازی در ایالات متحده تحقیق می کند. حجم فروش بازی Elden Ring رکوردی تاریخی به نام خود ثبت کرد و این اثر جدید توانست در بین 10 بازی پرفروش تاریخ آمریکا قرار گیرد. در همین حال، تنها پنج ماه از انتشار Elden Ring می گذرد و پشتیبانی طرفداران شاهد فروش آن نسبت به سایر سری های Souls بوده است.

مطابق با تحلیلگر NPDالدن رینگ موفق شد وارد رده بندی 10 بازی پرفروش تاریخ آمریکا شود. او در توییتی جدید از مجموع فروش بازی در آمریکا خبر داد و نوشت که این بازی در ماه ژوئن وارد این رتبه شده و به همین دلیل جای پیشرفت دارد. این بدان معناست که Elden Ring با بازی هایی مانند Red Dead Redemption 2 در لیست پرفروش ها رقابت می کند.

در حال حاضر موقعیت اصلی حلقه الدن مشخص نیست و به احتمال زیاد او همان مقام دهم را دریافت کرده است که موفقیتی باورنکردنی محسوب می شود. البته در مورد نمودار NPD نکاتی قابل ذکر است. در ابتدا باید بگوییم که تنها میزان فروش بازی ها در آمریکا محاسبه می شود و رتبه بندی بازی ها نیز بر اساس میزان درآمد کسب شده به دلار است. در نتیجه، تعداد بازی های فروخته شده مهم نیست. بلکه میزان درآمد دریافتی آنها در نظر گرفته می شود. در نتیجه، بازی مانند Elden Ring با قیمت کمتری نسبت به سایر بازی ها فروخته شد. سودآور است

میزان فروش انگشتر الدن

میزان فروش بازی Elden Ring

لازم به ذکر است که مت پیسکاتلا تحلیلگر NPD از Elden Ring به عنوان یک بازی پریمیوم یاد کرده است. یعنی فقط فروش نسخه اصلی در نظر گرفته شده و بازی پریمیوم اثری است که DLC و سایر محتوای اضافی در آن لحاظ نشده است. به عبارت دیگر، اگر بسته الحاقی پولی Elden Ring منتشر شود. سپس میزان درآمد کسب شده افزایش می یابد. با این حساب، بازی مانند Fortnite در لیست نیست. چون جدا و با قیمت مشخص فروخته نمی شد.

در حالی که خبر قرار گرفتن Elden Ring در بین 10 بازی پرفروش تاریخ آمریکا بسیار تعجب آور است. اما موفقیت این بازی در زمان عرضه قابل کتمان نیست. Bandai Namco مدتی پیش اعلام کرد که Elden Ring بیش از دوازده میلیون نسخه فروخته است و این اثر پرفروش ترین محصول تاریخ Framsoft است. Elden Ring نیز یکی از مدعیان بازی سال است و البته باید با God of War Ragnarok رقابت کند.

منبع: TheGamer